Renault Trucks przez telefon

Renault Trucks przez telefon

Liczba internautów przekracza już 3 biliony, z czego 1.5 biliona stanowią tak zwani "mobinauci"- rok 2012 to początek ery Internetu w telefonach komórkowych.

Podążając za trendami Renault Trucks stworzyło stronę internetową dostępną na telefon. Dzięki uproszczonej strukturze strony oraz dostępowi do mediów społecznościowych każdy, niezależnie do czasu i miejsca, może otrzymywać aktualne informacje ze świata pojazdów ciężarowych.

Pojawienie się na rynku tabletów i smartphone’ów całkowiecie odmieniło stosunek internautów do internetu, generując tym samym zapotrzebowanie na nowe, szybsze i lepiej dostosowane do tych urządzeń interfejsy.

Z myślą o klientach i fanach marki, Renault Trucks postanowiło wprowadzić dostępną przez telefon wersję strony internetowej www.renault-trucks.com/corporate . W tej chwli gotowe są strony Francji ( www.renault-trucks.fr ), Wielkiej Brytanii ( www.renault-trucks.co.uk ) i Niemiec ( www.renault-trucks.de ). Dzięki uproszczonej strukturze oraz szybkiemu dostępowi do najpopularniejszych wśród internautów stron, pozyskiwanie informacji zawartych na stronie jest teraz wyjątkowo szybkie i proste. Co więcej, dostęp do Facebooka i Twittera umożliwia użytkownikom dołączenie do owych mediów społecznościowych oraz dzielenie się ich treścią z innymi internautami.

Jeśli chodzi o treść strony, główny nacisk położony jest na najświeższe wiadomości dotyczące producenta, takie jak informacje prasowe. Co więcej, użytkownicy mają dostęp do informacji produktowych, aplikacji stworzonych przez Renault Trucks w tym Delivery Eye i NavTruck, a nawet do zakładki rekrutacyjnej.

W najbliższym czasie pozostałe wersje językowe strony będą dostępne przez telefon.


4trucks.pl / Renault Trucks Polska

Przeczytaj też:
Indeka odbiera kolejne Renault Trucks Flota firmy, licząca ponad 260 pojazdów, powiększyła się właśnie o 30 zestawów kubaturowych na podwoziach Renault Trucks T 480 P6×2Low.
Elektryczna ciężarówka Renault Trucks już na polskich drogach W maju tego roku, w Polsce, zarejestrowano pierwszą w 100% elektryczną ciężką śmieciarkę Renault Trucks D-Wide Z.E.
Rejestracje nowych pojazdów użytkowych - ciężarówki, autobusy i samochody dostawcze W kwietniu 2021r. zarejestrowano 3243 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to ponad trzykrotnie więcej (+226,9%), niż przed rokiem.
Konkurs dla kierowców ciężarówek Optifuel Challenge Renaullt Trucks - podajemy harmonogram eliminacji Renault Trucks Polska ogłasza 10., jubileuszową edycję konkursu Optifuel Challenge.  
Samochody dostawcze Renault - propozycje 2021 Renault chce podbić rynek samochodów dostawczych kilkoma nowymi pojazdami. Jak zapowiedział wczoraj, na konferencji, francuski producent, w prawie każdej klasie powinien pojawić się nowy pojazd.  
Z myślą o klientach posiadających starsze ciężarówki Renault Trucks Siedmioletnie i starsze samochody ciężarowe nie pozostaną bez opieki. Firma Renault Trucks Polska przygotowała specjalną ofertę Le Camion Classique - w tłumaczeniu: klasyczna ciężarówka.  
Wirtualny sprzedawca Renault Trucks Renault Trucks staje się cyfrowe! W związku z sytuacją Covid-19 Renault Trucks Szwajcaria oferuje swoim klientom dostęp do ofert pojazdów drogą wyłącznie cyfrową.  
Eurocomplex Trucks z Olchowej Dealerem Roku 2020 Renault Trucks Polska W dniu 30 stycznia br. ogłoszono zwycięzcę konkursu Dealer of the Year 2019 Renault Trucks w Polsce.  
DAF Scania MAN - liderzy rynku ciężarowych W listopadzie br. zarejestrowano 2104 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to mniej o 17,7% niż rok wcześniej.