Mario Giagnoni mianowany Dyrektorem Generalnym Bertani Poland Sp. z o. o.

Mario Giagnoni mianowany Dyrektorem Generalnym Bertani Poland Sp. z o. o.

Polskiej filii grupy Bertani Trasporti specjalizującej się w międzynarodowym transporcie samochodów osobowych, pojazdów użytkowych oraz części zamiennych.

Grupa Bertani ma swoją siedzibę we Włoszech, w Castiglione delle Stiviere, która stanowi centrum wszystkich struktur operacyjnych związanych z transportem pojazdów i towarów w Europie. Grupa Bertani zajmuje się również składowaniem samochodów i pojazdów, usługami dodatkowymi związanymi z transportem takimi jak naprawy, dostawy oraz logistyką związaną z pojazdami motorowymi i częściami zamiennymi.

Bertani Poland Sp. o. o. powstała w 1993 roku w celu stworzenia polityki w zakresie racjonalnego rozwoju działalności Grupy Bertani, na obszarze o wysokim potencjale, jakim jest terytorium Polski w celu zapewnienia klientom gwarancji pełnego zaspokojenia ich potrzeb.

- Jestem bardzo zadowolony z faktu uczestnictwa w tej wielkiej grupie biznesowej, która z pewnością jest liderem po względem wielkości i sukcesów -  mówi Mario Giagnoni. -To dla mnie zaszczyt współpracować z zespołem Bertani Poland, który cechuje się doskonałym poziomem umiejętności technicznych i kierowniczych, a także pasją". "Pod względem ekonomicznym w Polsce - kontynuuje Giagnoni - istnieje wiele wyzwań, którym będziemy musieli stawić czoła, ale dzięki inwestycjom ukierunkowanym na kapitał ludzki i dzięki reorganizacji pod względem strategicznym, z pewnością będziemy mogli zaproponować nowe rozwiązania w zakresie transportu, które będą pomocne w zaspokojeniu coraz to bardziej „wyszukanych” potrzeb, pozytywnie przyczyniając się do wyników całej Grupy Bertani w Europie.

Urodzony w 1970 roku w Pizie, Mario Giagnoni, po raz drugi obejmie prestiżowe stanowisko kierownicze w Polsce, po tym, jak od maja 2008 do listopada 2011 roku zajmował stanowisko Dyrektora Generalnego Iveco Poland.


4trucks.pl / Bertani Poland