Nowy obiekt Iveco na mapie Polski

Nowy obiekt Iveco na mapie Polski

Iveco Poland stale rozwija sieć dealerską, na mapie Polski przybył kolejny punkt Iveco. TRANS-POZ S.A. to preżnie rozwijająca się firma w sieci dealerskiej Iveco w Polsce.

Obejmuje swoim zasięgiem województwa: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie i kujawsko-pomorskie.

Oddział pod Szczecinem (Motaniec k. Kobylanki) jest najnowszą inwestycją wielomarkową uruchomioną w II połowie 2010 roku, posiadajaca m.in. autoryzacje Fiat i Fiat Professional. Z poczatkiem marca 2012 roku oddział pod Szczecinem uzyskał również autoryzacje Iveco w pełnym zakresie: sprzedaż pojazdów nowych oraz kompleksowa obsługa posprzedażna(serwis, sprzedaz czesci zamiennych).

W oddziale znajduje się dział handlowy składający sie z profesjonalnie przygotowanych przedstawicieli handlowych oferujacych pojazdy Iveco. Serwis spełnia najnowsze standardy Iveco - wyposażony jest we wszystko to, co niezbędne jest do napraw pojazdów cieżarowych, dostawczych i osobowych oraz autobusów, przyczep i naczep.

Obiekt o powierzchni 2000 m2, wyposażony jest w 6 przelotowych stanowisk naprawczych o długości 26 m (w tym dwa kanały, stanowisko z czterokolumnowym podnosnikiem stemplowym do podnoszenia pełnych zestawów i przegubowych, stanowiska z podnośnikami do obsługi pojazdów lekkich i średnich z podnośnikami od 3,5t do 7,0t oraz suwnice (o nośności 3,2 tony) do obsługi i przeglądów pojazdów.

Dysponuje:kompletem urzadzeń i narzędzi do obsługi i serwisu ogumienia, nowoczesna automatyczna myjnia bramowa Kärcher do mycia i pielęgnacji wszystkich typów pojazdów (w tym TIR, autobusy, naczepy, przyczepy). Na miejscu działa również Okregowa Stacja Kontroli Pojazdów.

W obiekcie znajduje sie cześć socjalno-biurowa z sala konferencyjną dla 50 osób, biurem obsługi klienta, poczekalnią oraz pokojem hotelowym. Utwardzony parking pomieści 35 zestawów (ciagnik + naczepa) oraz 45 pojazdów dostawczych/osobowych. Cały obiekt posiada pełen monitoring i całodobową ochronę.

Istotnymi elementami z punktu widzenia Klientów pojazdów cieżarowych są:
• obsługa wszystkich marek i typów naczep i przyczep samochodowych,
• obsługa Toll Collect - systemu poboru myta,
• pełna obsługa blacharsko-lakiernicza, w tym kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych samochodów cieżarowych, dostawczych i osobowych, przyczep, naczep i autobusów.

Daniel Lezuch, Kierownik Oddziału ocenia - Motaniec to idealne miejsce na serwis samochodów cężarowych - znajduje sie przy drodze krajowej nr 10 Szczecin-Bydgoszcz, w bliskiej odległości od drogi ekspresowej S3 (w ciagu miedzynarodowego szlaku E65), granicy polsko-niemieckiej i przejscia granicznego w Kołbaskowie (ważnego punktu łaczacego Szczecin z Berlinem). Położenie pozwala na dojazd wszystkich typów pojazdów bez zadnych ograniczeń, a bogata oferta - na profesjonalną obsługę Klientów w pełnym zakresie.

 

4trucks.pl / Iveco Poland

Przeczytaj też:
Lipiński Transport odbiera kolejne nowe IVECO S-WAY LNG

IVECO Poland przekazało firmie Lipiński Transport-Spedycja 20 ciągników siodłowych IVECO S-WAY zasilanych skroplonym gazem ziemnym (LNG).

Pierwszy w Polsce nowy pojazd IVECO T-WAY wydany klientowi

Pierwsza w Polsce ciężarówka IVECO T-WAY została właśnie wydana klientowi, firmie SOUTH STREAM S.A. z siedzibą w miejscowości Kotorydz k./Tarczyna, która zajmuje się budową i utrzymaniem dróg w Polsce.

IVECO S-WAY LNG dla firmy Don Trucking

Firma transportowa Don Trucking odebrała ciągniki IVECO S-WAY NP w wersji LNG wyposażone w silnik o mocy 460 KM.

Sto pięćdziesiąt kolejnych IVECO S-WAY LNG w firmie Sachs Trans International

W sierpniu br. Iveco Poland podpisało umowę na dostawę kolejnych 150 sztuk ciągników siodłowych IVECO S-WAY LNG dla Sachs Trans International. Samochody są wyposażone w jednostki napędowe o mocy 460 KM i zasilane ekologicznym paliwem – skroplonym gazem ziemnym LNG (Liquefied Natural Gas).

IVECO Eurocargo dla Poczty Polskiej

W ramach przetargu na samochody ciężarowe o ładowności do 8 ton za najkorzystniejszą uznano ofertę firmy PKO Leasing S.A., która zaoferowała dostawę pojazdów IVECO Eurocargo.

Rejestracje nowych pojazdów użytkowych - ciężarówki, autobusy i samochody dostawcze

W kwietniu 2021r. zarejestrowano 3243 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to ponad trzykrotnie więcej (+226,9%), niż przed rokiem.

Iveco Poland przy współpracy z Ecobal rozpoczęło projekt sadzenia lasów w Polsce

Na zlecenie Iveco Poland, Ecobal posadzi łącznie 5000 nowych sadzonek drzew na powierzchni 1 ha.

Pierwszy w Polsce IVECO S-WAY dla firmy Lipiński

Firma PUH Export-Import Adam Lipiński odebrała jako pierwsza w Polsce najnowszy ciągnik siodłowy IVECO S-WAY.

 

DAF Scania MAN - liderzy rynku ciężarowych

W listopadzie br. zarejestrowano 2104 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to mniej o 17,7% niż rok wcześniej.

 

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje