Nowy obiekt Iveco na mapie Polski

Nowy obiekt Iveco na mapie Polski

Iveco Poland stale rozwija sieć dealerską, na mapie Polski przybył kolejny punkt Iveco. TRANS-POZ S.A. to preżnie rozwijająca się firma w sieci dealerskiej Iveco w Polsce.

Obejmuje swoim zasięgiem województwa: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie i kujawsko-pomorskie.

Oddział pod Szczecinem (Motaniec k. Kobylanki) jest najnowszą inwestycją wielomarkową uruchomioną w II połowie 2010 roku, posiadajaca m.in. autoryzacje Fiat i Fiat Professional. Z poczatkiem marca 2012 roku oddział pod Szczecinem uzyskał również autoryzacje Iveco w pełnym zakresie: sprzedaż pojazdów nowych oraz kompleksowa obsługa posprzedażna(serwis, sprzedaz czesci zamiennych).

W oddziale znajduje się dział handlowy składający sie z profesjonalnie przygotowanych przedstawicieli handlowych oferujacych pojazdy Iveco. Serwis spełnia najnowsze standardy Iveco - wyposażony jest we wszystko to, co niezbędne jest do napraw pojazdów cieżarowych, dostawczych i osobowych oraz autobusów, przyczep i naczep.

Obiekt o powierzchni 2000 m2, wyposażony jest w 6 przelotowych stanowisk naprawczych o długości 26 m (w tym dwa kanały, stanowisko z czterokolumnowym podnosnikiem stemplowym do podnoszenia pełnych zestawów i przegubowych, stanowiska z podnośnikami do obsługi pojazdów lekkich i średnich z podnośnikami od 3,5t do 7,0t oraz suwnice (o nośności 3,2 tony) do obsługi i przeglądów pojazdów.

Dysponuje:kompletem urzadzeń i narzędzi do obsługi i serwisu ogumienia, nowoczesna automatyczna myjnia bramowa Kärcher do mycia i pielęgnacji wszystkich typów pojazdów (w tym TIR, autobusy, naczepy, przyczepy). Na miejscu działa również Okregowa Stacja Kontroli Pojazdów.

W obiekcie znajduje sie cześć socjalno-biurowa z sala konferencyjną dla 50 osób, biurem obsługi klienta, poczekalnią oraz pokojem hotelowym. Utwardzony parking pomieści 35 zestawów (ciagnik + naczepa) oraz 45 pojazdów dostawczych/osobowych. Cały obiekt posiada pełen monitoring i całodobową ochronę.

Istotnymi elementami z punktu widzenia Klientów pojazdów cieżarowych są:
• obsługa wszystkich marek i typów naczep i przyczep samochodowych,
• obsługa Toll Collect - systemu poboru myta,
• pełna obsługa blacharsko-lakiernicza, w tym kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych samochodów cieżarowych, dostawczych i osobowych, przyczep, naczep i autobusów.

Daniel Lezuch, Kierownik Oddziału ocenia - Motaniec to idealne miejsce na serwis samochodów cężarowych - znajduje sie przy drodze krajowej nr 10 Szczecin-Bydgoszcz, w bliskiej odległości od drogi ekspresowej S3 (w ciagu miedzynarodowego szlaku E65), granicy polsko-niemieckiej i przejscia granicznego w Kołbaskowie (ważnego punktu łaczacego Szczecin z Berlinem). Położenie pozwala na dojazd wszystkich typów pojazdów bez zadnych ograniczeń, a bogata oferta - na profesjonalną obsługę Klientów w pełnym zakresie.

 

4trucks.pl / Iveco Poland

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL