Ceny paliwa na SMARTFONIE

Ceny paliwa na SMARTFONIE

DKV oferuje aplikację porównującą stawki na stacjach BOTTOM UP.

Operator kart paliwowych DKV udostępnił 26 czerwca b.r. darmową aplikację na telefony z systemem Android, która wyświetla ceny na 34 stacjach, które gwarantują specjalne stawki dla klientów DKV.

Sieć tanich stacji DKV nosi nazwę Bottom Up. W Polsce należą do niej 34 punkty, położone w miejscach kluczowych dla transportu. 25 z nich to stacje marki Lotos, 9 to stacje prywatne. W tych lokalizacjach wszyscy klienci DKV tankują olej napędowy w cenie do 45 groszy niższej niż stawka z dystrybutora.

Jak pobrać aplikację?
Wystarczy wejść na stronę www.play.google.com (dawniej AppMarket), wyszukać aplikację pod nazwą "DKV BottomUp" i po zalogowaniu zainstalować ją w swoim telefonie.

Jak sprawdzić najniższą cenę?
Aplikacja zestawia obok siebie dzisiejszą cenę Bottom Up na dwóch typach stacji:
- bazujących na cenach hurtowych Lotos (25 stacji)
- bazujących na cenach hurtowych Orlen (9 stacji prywatnych)

Podczas gdy ceny Lotos mogą zmieniać się każdego dnia, ceny Orlen są stałe w okresach tygodniowych. Dzięki temu przewoźnik może sprawdzić, która oferta jest dla niego bardziej korzystna danego dnia i tam skierować kierowców.

Aplikacja podaje pełną listę adresową stacji Bottom Up. Mapę ich rozmieszczenia można też zobaczyć na stronie głównej DKV: www.dkv-euroservice.pl 

W pierwszej wersji aplikacja została przygotowana na telefony z systemem Android. Jak pokazują statystyki, system ten cieszy się największą popularnością w Polsce i na świecie. Android działa m.in. na telefonach marki Samsung, HTC, Sony Ericsson, LG czy Motorola. Jeśli aplikacja zostanie dobrze przyjęta przez użytkowników, w planach jest dostosowanie jej do systemu iOS, działającego na iPhone’ach.


4trucks.pl / DKV Euro Service Polska