Ekspansja wrocławskiego dealera

Ekspansja wrocławskiego dealera

Spółka Mirosław Wróbel rozszerza pole działania na Zagłębie Miedziowe.

Już wkrótce zostanie uruchomiony salon Mirosław Wróbel Lubin - będzie to już szósty odział tego dealera. Wbrew prognozom i nastrojom w branży Dealer Roku 2012 wciąż nie zwalnia tempa!

Nowy salon Mirosław Wróbel Lubin powstanie na bazie salonu i serwisu funkcjonującego w Lubinie od 2006 roku, najpierw jako firma Frączak Lubin, później Premium Cars Lubin. Nowy oddział nie tylko pozwoli spółce poszerzyć zasięg działalności, lecz także zwiększy rentowność ostatniej inwestycji - Centrum Blacharsko-Lakierniczego, uruchomionego w kwietniu. - Chcemy w Lubinie wykorzystać wszystkie nasze wieloletnie doświadczenia i potencjał, aby stworzyć salon i centrum obsługi na najwyższym poziomie - mówi Michał Łuczak, prezes firmy Mirosław Wróbel.

Historia lubi zataczać koła. - Lubiński oddział jest zwieńczeniem naszych wcześniejszych planów działalności na terenie Zagłębia Miedziowego - mówi Michał Łuczak - Już w 2001 roku poszukiwaliśmy w Legnicy odpowiedniej lokalizacji. Wtedy wybraliśmy jednak Opole, jako możliwość rozwoju poza granicami województwa dolnośląskiego. W Lubinie spółka rusza w momencie szczególnym - firma Mirosław Wróbel obchodzi swoje XX-lecie współpracy z firmą Mercedes-Benz. W kwietniu br. spółka została wyróżniona tytułem Dealera Roku 2012 oraz został Dealerem Dobrych uczynków za działania pro społeczne.

Spółka Mirosław Wróbel to jeden z największych graczy w branży dealerskiej na Dolnym Śląsku. Dealer sprzedaje rocznie ponad 1000 samochodów, 10 000 aut trafia do jego serwisu, który przeprowadza ponad 25 000 napraw rocznie. Prowadzi oddziały we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Pietrzykowicach i Opolu. W tym roku uruchomił też najnowszej generacji, ekologiczne Centrum Blacharsko-Lakiernicze, które pracuje na rzecz wszystkich oddziałów.

Najnowsza inwestycja - salon Mirosław Wróbel Lubin ruszy w sierpniu. Planowane są szkolenia dla pracowników, połączone ze stażami w pozostałych oddziałach spółki. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy obiekt zostanie dostosowany do standardów obowiązujących we wszystkich oddziałach wrocławskiego dealera. Dotychczasowi klienci serwisu mogą liczyć na nieprzerwaną obsługę swoich samochodów.


4trucks.pl / Mercedes-Benz

Przeczytaj też:
Mercedes-Benz klasa T - pierwsze informacje

Dla kogo? Ekskluzywny van został zaprojektowany dla rodzin i wszystkich tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas i potrzebują dużo miejsca oraz maksymalnej funkcjonalności bez rezygnacji z komfortu.

Wsparcie w ramach Tarczy Antykryzysowej dla klientów Mercedes-Benz Leasing z branży przewozów autokarowych

Przewoźnicy autokarowi będą mogli skorzystać z pożyczki z przeznaczeniem na spłatę bieżących rat leasingowych.

 

Ruszył ogólnoeuropejski program Mercedes-Benz Vans w Polsce dla pojazdów dostawczych

Dzięki Mercedes-Benz Certified klient kupujący używanego vana Mercedes-Benz zyska pewność, że został on uprzednio gruntownie prześwietlony przez autoryzowanych techników i uzyskał odpowiedni certyfikat.

 

Elektryczny Mercedes-benz Sprinter z elektrycznym agregatem chłodniczym - testy trwają

Thermo King oraz Trane Technologies ogłosiły dziś podjęcie współpracy z Mercedes-Benz AG, której celem jest opracowanie w pełni elektrycznego prototypu dostawczego samochodu chłodniczego na podwoziu Mercedes-Benz eSprinter.

 

Jak radzi sobie Mercedes-Benz Unimog w trudnych warunkach odśnieżania

Gdy potężna śnieżyca zniechęca do wystawiania nosa na zewnątrz, to idealna pogoda dla Unimoga.

Wózki dziecięce Mercedes-Benz AMG w ofercie koncernu samochodowego

Są dobre wiadomości dla rodziców, którzy poszukują dla swoich pociech praktycznego i eleganckiego środka transportu - w sportowym stylu.

 

TruckStore w Komornikach z nowym obiektem sprzedaży używanych ciężarówek

TruckStore – należąca do Daimler AG europejska sieć sprzedaży używanych samochodów ciężarowych znajduje się w Polsce w dwóch lokalizacjach: podwarszawskim Nadarzynie oraz w Komornikach koło Poznania.

 

Baterie stałe i ogniwa paliwowe - kolejny krok w elektrycznych pojazdach Mercedes-Benz

Elektryczny autobus przegubowy eCitaro G rozszerza ofertę rodziny autobusów miejskich Mercedesa.

 

Sieć salonów i serwisów Mercedes-Benz Grupa Wróbel w pełnej gotowości

Zachęcając wszystkich przez najbliższe tygodnie do pozostania w domu i podejmowania wyłącznie niezbędnych działań, Grupa Wróbel oddaje do dyspozycji klientów szereg narzędzi, które minimalizują bezpośredni kontakt z pracownikami firmy.

 

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje