Ekspansja wrocławskiego dealera

Ekspansja wrocławskiego dealera

Spółka Mirosław Wróbel rozszerza pole działania na Zagłębie Miedziowe.

Już wkrótce zostanie uruchomiony salon Mirosław Wróbel Lubin - będzie to już szósty odział tego dealera. Wbrew prognozom i nastrojom w branży Dealer Roku 2012 wciąż nie zwalnia tempa!

Nowy salon Mirosław Wróbel Lubin powstanie na bazie salonu i serwisu funkcjonującego w Lubinie od 2006 roku, najpierw jako firma Frączak Lubin, później Premium Cars Lubin. Nowy oddział nie tylko pozwoli spółce poszerzyć zasięg działalności, lecz także zwiększy rentowność ostatniej inwestycji - Centrum Blacharsko-Lakierniczego, uruchomionego w kwietniu. - Chcemy w Lubinie wykorzystać wszystkie nasze wieloletnie doświadczenia i potencjał, aby stworzyć salon i centrum obsługi na najwyższym poziomie - mówi Michał Łuczak, prezes firmy Mirosław Wróbel.

Historia lubi zataczać koła. - Lubiński oddział jest zwieńczeniem naszych wcześniejszych planów działalności na terenie Zagłębia Miedziowego - mówi Michał Łuczak - Już w 2001 roku poszukiwaliśmy w Legnicy odpowiedniej lokalizacji. Wtedy wybraliśmy jednak Opole, jako możliwość rozwoju poza granicami województwa dolnośląskiego. W Lubinie spółka rusza w momencie szczególnym - firma Mirosław Wróbel obchodzi swoje XX-lecie współpracy z firmą Mercedes-Benz. W kwietniu br. spółka została wyróżniona tytułem Dealera Roku 2012 oraz został Dealerem Dobrych uczynków za działania pro społeczne.

Spółka Mirosław Wróbel to jeden z największych graczy w branży dealerskiej na Dolnym Śląsku. Dealer sprzedaje rocznie ponad 1000 samochodów, 10 000 aut trafia do jego serwisu, który przeprowadza ponad 25 000 napraw rocznie. Prowadzi oddziały we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Pietrzykowicach i Opolu. W tym roku uruchomił też najnowszej generacji, ekologiczne Centrum Blacharsko-Lakiernicze, które pracuje na rzecz wszystkich oddziałów.

Najnowsza inwestycja - salon Mirosław Wróbel Lubin ruszy w sierpniu. Planowane są szkolenia dla pracowników, połączone ze stażami w pozostałych oddziałach spółki. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy obiekt zostanie dostosowany do standardów obowiązujących we wszystkich oddziałach wrocławskiego dealera. Dotychczasowi klienci serwisu mogą liczyć na nieprzerwaną obsługę swoich samochodów.


4trucks.pl / Mercedes-Benz

Przeczytaj też:
30 Actrosów rozpoczyna współpracę Omega Pilzno i Daimler Truck Polska
Sześćdziesiąt lat fabryki Mercedes-Benz Trucks w Worth Fabryka ciężarówek Mercedes-Benz rozpoczyna swój jubileuszowy rok.
Nowa stacja Mercedes-Benz w Będzieszynie Północny region Polski zyskał nową, dedykowaną pojazdom ciężarowym Mercedes-Benz placówkę Grupy Wróbel.
Nowy oddział Mercedes-Benz Trucks w Koninie już działa W październiku pod szyldem Auto Partner J. i A. Garcarek został otwarty nowy obiekt w sieci serwisowej Mercedes-Benz Trucks. To drugi – po macierzystej lokalizacji w Ociążu k. Kalisza – oddział należący do tej samej firmy.
Nowy serwis w sieci Mercedes-Benz Trucks Polska w Słubicach W przygranicznych Słubicach ruch ciężarowy jest bardzo duży – to zatem doskonałe miejsce dla kolejnej autoryzowanej placówki serwisowej w sieci Mercedes-Benz Trucks Polska.
Sindbad odbiera uroczyście 15 autokarów Setra Podczas premiery, odbywającej się 24-25 września br. w Neu-Ulm, w Niemczech zaproszeni goście mieli możliwość nie tylko zobaczyć premierowe modele, ale również się nimi przejechać także, jako kierowcy.
Nowy serwis Mercedes-Benz Trucks Polska w Pile W świeżo wybudowanym obiekcie w Pile spółka Gibas Truck Point, należąca do Grupy Gibas, rozpoczęła działalność w zakresie obsługi serwisowej pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz oraz marki FUSO.
Mercedes-Benz Polska ma już dwadzieścia pięć lat Mercedes-Benz w Polsce świętuje ćwierćwiecze swojej oficjalnej działalności.
Mercedes-Benz Trucks Polska - 2021 rok wyzwań, sukcesów i zmian Od 1 grudnia 2021 koncern Daimler zdecydował o podziale na dwa niezależne przedsiębiorstwa: Mercedes-Benz AG oraz Daimler Truck.