ContiBusy zachwyciły kibiców

ContiBusy zachwyciły kibiców

Od początku Mistrzostw Europy w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu kursują darmowe autobusy miejskie Continental.

W tym czasie dzięki flocie Continental tysiące fanów i turystów bezpiecznie dotarło na stadiony i do stref kibica.

Fani piłki nożnej udający się na mecze bardzo chętnie korzystają z linii ContiBusów. Autobusy są wyraźnie oznakowane i kursują w atrakcyjnych dla kibiców kierunkach. W dzień meczowy, kiedy miasta przeżywają prawdziwy najazd gości, ContiBusy przewożą ponad 10 tys. pasażerów wspierając transport miejski na najbardziej newralgicznych trasach. W Gdańsku dowożą kibiców bezpośrednio z lotniska na stadion oraz do centrum miasta. Warszawska linia ContiBusów zapewnia transport pomiędzy strefą kibica i FanCampem na Wybrzeżu Gdyńskim. W Poznaniu i Wrocławiu, gdzie odbyły się już wszystkie zaplanowane mecze, kursują po trasach w centrum miasta.

Wraz z ContiBusami w miastach ustawione zostały specjalne przystanki nawiązujące wyglądem do bramki piłkarskiej. W trakcie spotkań hostessy czekające na przystankach udzielają kibicom wszelkich informacji nt. linii Continental.

Dodatkowo turyści korzystający z ContiBusów mogą pobrać bezpłatną aplikację mobilną na smartphony zawierającą rozkłady jazdy autobusów, opisy interesujących miejsc znajdujących się na trasach przejazdów oraz informacje na temat rozgrywanych meczów. Oprogramowanie można pobrać za pomocą QR kodów znajdujących się na przystankach i w strefach kibica.


4trucks.pl / Continental Opony Polska

Przeczytaj też:
Elektryczne autobusy MAN jeżdżą po Zamościu Zamość odebrał swoje pierwsze autobusy elektryczne MAN Lion’s City E.
18 metrowy autobus Yutong dla dużych miast Busnex Poland zaprezentował nowość w gamie marki Yutong - model U18. To wysokozasięgowy autobus elektryczny, przeznaczony dla dużych miast oraz do obsługi linii o największej liczbie pasażerów.
Elektryczne Gitary i Volkswagen ID. Buzz Kultowy zespół Elektryczne Gitary przygotował nową wersję swojego przeboju "Włosy" (Noś długie włosy jak my), w której zachęca do jazdy samochodami elektrycznymi. W roli głównej zobaczymy dwa pięknie pomalowane Volkswageny ID.Buzz.
Quantron – nowy gracz na polskim rynku Na polskim rynku pojawiła się nowa marka – Quantron.
Nowy MAN eTruck - rozpoczęcie sprzedaży MAN Truck & Bus rozpoczyna zbieranie zamówień na elektryczną ciężarówkę MAN eTruck.
eActros 600 - dziś premiera! W dniu dzisiejszym, pod Hamburgiem, Mercedes-Benz Trucks odsłonił seryjną wersję akumulatorowo-elektrycznej ciężarówki dalekobieżnej o deklarowanym zasięgu 500 km na jednym ładowaniu.
Przełom w szybkim ładowaniu elektrycznych ciężarówek – Volvo Trucks W Szwecji otwiera się gólnokrajowa sieć publicznych szybkich ładowarek do ciężkich elektrycznych ciężarówek.
Pierwszy w Polsce elektryczny ciągnik siodłowy IVECO HD BEV IVECO Poland prezentuje elektryczny ciągnik siodłowy IVECO Heavy Duty Battery Electric Vehicle na Kongresie Nowej Mobilności.
Volvo Trucks we współpracy z Lidl Polska Lidl Polska w kierunku zeroemisyjnej dystrybucji z wykorzystaniem elektrycznych samochodów ciężarowych Volvo Trucks.