Rozpoczęła się budowa kolejnego MAN Truck & Bus Center

Rozpoczęła się budowa kolejnego MAN Truck & Bus Center

W dniu 15 czerwca br odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowego MAN Truck & Bus Center Radzymin.

W uroczystości wzięli udział Piotr Stański, dyrektor ds. operacyjnych w MAN Truck & Bus Polska, przedstawiciele władz lokalnych, przedstawiciele instytucji takich jak Ambasada Niemiec w Warszawie, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo - Handlowa, PZPM, ZMPD, partnerzy biznesowi inwestycji oraz przedstawiciele mediów.

Powstające MAN Truck & Bus Center Radzymin to kolejne centrum, w którym oferowane będą kompleksowe rozwiązania transportowe i najwyższej jakości usługi handlowo-serwisowe pojazdów użytkowych MAN i Neoplan. W nowych obiektach znajdą się nie tylko stacje serwisowe MAN, ale również biura sprzedaży MAN i Neoplan, MAN TopUsed oraz pełna oferta usług MAN od MAN Serwis, przez MAN Support, po MAN Finance. MAN Truck & Bus Center oferować będzie usługi serwisowe 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

-  Obecnie na terenie naszego kraju działa już 6 takich Centrów: w Warszawie, Poznaniu, Czeladzi, w Gdańsku, we Wrocławiu i w Białymstoku. Teraz przyszła kolej na lokalizację na prawej stronie Wisły. Trasa S8 to jeden z najważniejszych tras komunikacyjnych, łączących Zachód ze Wschodem. Mamy świadomość jak dużo użytkowników pojazdów marki MAN przemierza tę trasę i jesteśmy przekonani, że ta nowa inwestycja ułatwi im realizację wszystkich zadań transportowych -  powiedział Piotr Stański podczas uroczystości.

Łączna wartość inwestycji to 11 milionów pln. Wart podkreślenia jest fakt, iż MAN konsekwentnie realizuje swoją strategię rozwoju sieci serwisowej na terenie naszego kraju. Tylko w latach 2009 - 2012 MAN zainwestował w sieć serwisową ponad 10 mln euro.

Obiekt o powierzchni użytkowej ok. 2400 m² posiadać będzie specjalistyczną halę warsztatową przeznaczoną do obsługi pojazdów z 5 stanowiskami naprawczymi, profesjonalną linię diagnostyczną i stanowisko napraw blacharskich oraz stanowisko myjni. Duży magazyn części zamiennych pozwala utrzymywać wysokie stany magazynowe, co umożliwia szybką i sprawną obsługę serwisową. Pracę znajdzie tu ok. 35 osób.

Nowe Truck & Bus Center w Radzyminie wpisywać się będzie w coraz gęstszą sieć serwisową MAN w Polsce. Aktualnie MAN posiada 6 własnych Truck & Bus Center oraz 24 partnerskie stacje serwisowe.


4trucks.pl / MAN Truck & Bus Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL