STILL: Tango z ECU 16

STILL: Tango z ECU 16

Piłkarskie emocje przenoszą się ze stadionów do magazynów. Kupując w promocyjnej cenie wózek niskiego podnoszenia ECU 16 firmy STILL, otrzymamy w prezencie oryginalną piłkę Adidas Tango 12.

Przemyślana strategia, pełna kontrola w każdych warunkach oraz zespół, na którym można polegać są równie ważne w trakcie meczu, jak podczas codziennej pracy w magazynie. Z okazji piłkarskich rozgrywek firma STILL przygotowała mistrzowską promocję. Przy zakupie elektrycznego wózka ECU 16 w atrakcyjnej cenie dodawana jest oficjalna piłka Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. ECU 16 to jednak gratka nie tylko dla kibiców. Wyjątkowo ekonomiczny i przyjazny w użytkowaniu, jest niezawodnym pomocnikiem w każdym magazynie, na hali produkcyjnej czy w supermarkecie.

ECU 16 to uniwersalny wózek niskiego podnoszenia przeznaczony do transportu poziomego towarów o masie do 1600 kg. Model charakteryzuje się oszczędną pracą, dzięki odzyskiwaniu energii podczas puszczenia przełącznika jazdy oraz dużą wytrzymałością. Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzyw jest odporna na odkształcenia i pęknięcia, a komorę baterii dodatkowo wzmocniono zespoloną blachą. ECU 16 jest zwrotny i stabilny, umożliwiając manewrowanie między wąskimi korytarzami, a jego prowadzenie ułatwia ergonomiczny dyszel.

Wózek wyposażony jest w licznik motogodzin oraz wskaźnik naładowania baterii. Istnieje także możliwość wybrania wersji z wbudowanym prostownikiem, co dodatkowo zwiększa żywotność baterii.

Promocja obowiązuje do 31.07.2012r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są na stronie internetowej http://www.still.pl/10001.0.0.html oraz u Doradców Handlowych.


4trucks.pl / STILL

Wyszukiwarka

Informacje