KRONE rozpoczyna konwój dobroczynny z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej

KRONE rozpoczyna konwój dobroczynny z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej

Piłka nożna we krwi, entuzjazm w sercu, logistyka w głowie.

Pod hasłem "One Goal - One Target - Creating Future together" firma Krone zainicjowała wielki dobroczynny konwój KRONE.

Celem tej akcji pomocowej jest ofiarowanie odrobinę radości osobom potrzebującym w Polsce przebywającym w domach dziecka, domach seniora czy też szpitalach. Z dużym zaangażowaniem firma KRONE rozpoczęła zachęcać do akcji inne znane przedsiębiorstwa.

Efekty tych działań będzie można poznać niebawem. 8. czerwca br. cztery załadowane darami naczepy chłodnie KRONE Cool Liner Duoplex Steel w wersji z podwójną podłogą wyruszą z fabryki w Werlte (Niemcy) do Polski. Wartościowe dary zostaną przekazane instytucjom zajmującym się pomocą społeczną w miastach, w których odbywają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

- Do stałych składników filozofii naszego przedsiębiorstwa należy poza bliskością klienta i partnerstwem w biznesie również zaangażowanie społeczne. Dlatego też zdecydowaliśmy się na tą akcję dobroczynną - stwierdza szef działu sprzedaży i marketingu w firmie Krone Dr. Frank Albers.

W ramach akcji dobroczynnej Krone również wspiera kwotą 10.000 € fundację Young Wings, która jest bliska sercu reprezentantowi Niemiec Thomasowi Müllerowi. To wesprze dzieci i młodzież, którzy stracili swoich bliskich i poprzez kompetentną opiekę i wsparcie umożliwia im odnalezienie radości życia.


Ideę akcji podchwyciły producent zabawek Zapf Creation AG, producent placów zabaw dla dzieci die Quappen Holzbau GmbH & Co. KG, fabryka spodni die Hosenfabrik Richard Hanekamp GmbH, szpitale das Hümmling Krankenhaus Sögel, das St. Bonifatius-Hospital Lingen, domy seniora das St.-Raphael-Stift Werlte, das St. Elisabeth Stift Lastrup, das Haus Simeon Sögel i das Seniorenzentrum St. Martinus oferując wspaniałe dary. Wsparcie akcji zadeklarowały też firmy MAN, Mercedes Benz, Iveco und Scania udostępniając nieodpłatnie na czas akcji ciągniki siodłowe.

Na stronie www.pozkrone.pl i na Facebooku pod www.facebook.com/kronetrailer znajdują się dalsze informacje i komentarze do akcji.

Dary w ramach akcji poza firmą Krone dostarczyły producent zabawek Zapf Creation AG, producent placów zabaw dla dzieci die Quappen Holzbau GmbH & Co. KG, fabryka spodni die Hosenfabrik Richard Hanekamp GmbH, szpitale das Hümmling Krankenhaus Sögel, das St. Bonifatius-Hospital Lingen, domy seniora das St.-Raphael-Stift Werlte, das St. Elisabeth Stift Lastrup, das Haus Simeon Sögel i das Seniorenzentrum St. Martinus Haren oferując wspaniałe dary. Akcję wsparły również firmy MAN, Mercedes Benz, Iveco und DAF udostępniając nieodpłatnie na czas akcji ciągniki siodłowe.

Terminy i miejsca przekazania darów:
11.06.2012 Warszawa
13.06.2012 Gdańsk
15.06.2012 Wrocław
16.06.2012 Poznań

4trucks.pl / POZKRONE

Przeczytaj też:
Nowe naczepy Wielton dla firmy Francepol

Spółka PTH Francepol, w styczniu 2023 roku, zamówiła 100 naczep u wieluńskiego producenta. Kontrakt dotyczy wyprodukowania 50 szt. standardowych naczep kurtynowych Curtain Master i 50 naczep kurtynowych Curtain Master Mega.

Rynek naczep w dwóch pierwszych miesiącach 2023 roku

Od początku 2023r. grupa nowych przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t osiągnęła 4094 szt., co oznacza zmniejszenie popytu na te pojazdy o 7,6% w porównaniu z sytuacją w 2022 roku. Przyczep przybyło 409 szt. (-7,7%) a naczep 3685 (-7,6%).

Grupa Wielton szacuje rekordowy poziom przychodów w ubiegłym roku

W 2022 r. szacowane przychody Grupy Wielton po raz pierwszy w historii wyniosły ok. 3,44 mld zł, rosnąc o 28 proc.

Rok 2022 u producentów naczep i przyczep

Popyt na naczepy i przyczepy ciężarowe rozwijał się w dużej części w wyniku wcześniejszych rejestracji ciągników samochodowych. Niestety rejestracje ciężarówek w grudniu wyhamowały, jednak naczepy odnotowały wzrost.

Nowe przyczepy i naczepy z dwucyfrowym spadkiem sprzedaży

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w październiku 2022 r. rejestracje osiągnęły 2391 szt. przy spadku o 19,1% r/r.

Sprzedaż nowych przyczep i naczep

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5t we wrześniu 2022r. rejestracje osiągnęły 2518 szt. przy spadku o 6,7% r/r. Rynek hamuje siódmy miesiąc z rzędu po 17 wcześniejszych miesiącach wzrostu trwającego od października 2020 r do lutego 2022 r.

Sprzedaż naczep i przyczep w marcu 2022

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w marcu 2022 r. rynek wyhamował. Po 17 miesiącach wzrostu rejestracje wykazały spadek o 23,4% r/r.

Schmitz Cargobull niezmiennie liderem

W lutym br. przybyło 2209 szt. naczep i przyczep pow. 3,5 t ze wzrostem +2,8% r/r.

Krone Trusted podsumowała ubiegły rok

Krone Trusted - marka Krone zajmująca się sprzedażą części zamiennych została bardzo dobrze przyjęta przez rynek w ubiegłym roku.

Wyszukiwarka

Informacje