TomTom Via z dwunastoma aktualizacjami map

TomTom Via z dwunastoma aktualizacjami map

Firma TomTom, wiodący światowy dostawca przenośnych rozwiązań nawigacyjnych, poinformował, że seria urządzeń VIA dołącza do wakacyjnej promocji obejmującej do tej pory jedynie urządzenia GO LIVE.

Promocja trwa od 1 czerwca do 31 sierpnia 2012. Wystarczy kupić w tym czasie nawigację TomTom, aby uzyskać 12 darmowych aktualizacji map (przez 3 lata).

Po zakupie produktu, w okresie trwania promocji, należy zachować paragon, wejść na stronę www.tomtom.pl/darmowemapy i wpisać swoje dane. Na podany przez nas adres mailowy, dostaniemy numer rejestracyjny. Kopie maila należy wysłać pocztą razem z kopią paragonu i numerem EAN z opakowania albo przesłać skan paragonu i kod EAN mailem na podany w mailu adres. W ten sposób uzyskamy możliwość darmowych aktualizacji.

Promocja dotyczy wszystkich modeli z serii VIA i GO LIVE dostępnych na polskim rynku.

Seria nawigacji VIA to rozwiązania zaprojektowane dla wygody i bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów. Wygodę podnoszą takie funkcje, jak:
• Asystent pasa ruchu - dodatkowe wsparcie dla kierowców, zwłaszcza na skomplikowanych węzłach komunikacyjnych.
• IQ Routes - korzysta z informacji dostarczanych przez miliony kierowców na świecie, by wyznaczyć najlepszą trasę i precyzyjnie oszacować czas dojazdu.
• TomTom Map Share - dożywotnia, codzienna i bezpłatna aktualizacja map na podstawie informacji dostarczanych przez społeczność Map Share.
• Zintegrowany uchwyt - wygodny uchwyt wbudowany w urządzenie, dostępny zawsze wtedy, kiedy jest potrzebny.
• Bogata baza użytecznych miejsc - fabrycznie zainstalowana mapa posiada użyteczne miejsca, poczynając od stacji benzynowych, a kończąc na hotelach

Z kolei za bezpieczeństwo odpowiadają takie funkcje jak:
• Zestaw głośnomówiący - urządzenie TomTom wykorzystuje technologię Bluetooth®, służąc jako głośnomówiący zestaw samochodowy. Dzięki temu można trzymać ręce na kierownicy i obserwować drogę podczas wykonywania i odbierania rozmów telefonicznych za pośrednictwem urządzenia TomTom.
• Ostrzeżenia o fotoradarach - urządzenia posiadają fabrycznie zainstalowaną funkcję ostrzegania o stałych fotoradarach, dzięki której można prowadzić bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie.
• Pomocy! menu awaryjne - pomocne informacje o lokalnych służbach ratowniczych w zasięgu ręki.
• Głośne i wyraźne instrukcje głosowe - duży głośnik zapewnia najlepszą jakość dźwięku, bez zniekształceń, dzięki czemu instrukcje są głośne i wyraźne.

Rozwiązania VIA standardowo są wyposażone w 8 kodów do aktualizacji map (przez 2 lata) dostępnych w pudełku z urządzeniem. W ramach wakacyjnej promocji, użytkownicy, którzy zarejestrują produkt na www.tomtom.pl/darmowemapy otrzymają cztery dodatkowe kody (dodatkowy 1 rok).

W przypadku rozwiązań GO LIVE użytkownik w ramach wakacyjnej promocji otrzymuje 12 kodów do aktualizacji map (przez 3 lata).

 

4trucks.pl / TomTom