Uboat Line S.A. rozwija działalność na międzynarodowych rynkach

Uboat Line S.A. rozwija działalność na międzynarodowych rynkach

Notowana na rynku NewConnect spółka Uboat Line S.A. renegocjowała porozumienie z Transeuropa Ferries - firmą należącą do grupy Transeuropa Shipping Line.

Dzięki bezpośredniej umowie oraz korzystnych warunkach dalszej współpracy z armatorem spółka w znaczący sposób uniezależniła się od pośredników. Dla jej klientów oznaczać to będzie możliwość skorzystania z tańszych biletów na przeprawy promowe, co wpłynie na wzrost przychodów Uboat Line S.A. nawet o kilkadziesiąt procent, w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy.

- Negocjacje cenowe z armatorami stanowią istotny element w realizacji strategii rozwoju naszej spółki, która przewiduje m.in. dywersyfikację przychodów w oparciu o wpływy uzyskiwane z działalności na międzynarodowych rynkach - mówi Grzegorz Misiąg, prezes zarządu Uboat Line S.A. - Równie istotne znaczenie ma fakt, że nasze ceny za przeprawy promowe będą bardzo konkurencyjne wobec oferty innych firm. Z tego powodu przewidujemy znaczący wzrost przychodów spółki, które dodatkowo zostaną powiększone o wpływy uzyskane ze współpracy przy transporcie kontenerów . Jest to jeden z najbardziej perspektywicznych segmentów w branży transportowej, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby nasza spółka zajęła jak najlepszą pozycję w jego obrębie.

Koordynacją procesu obsługi klientów Uboat Line S.A. w Europie zajmuje się międzynarodowe call center w Gliwicach, a także działająca w Hamburgu spółka-córka Oliwia Trans GMBH.

Transeuropa Ferries jest jedynym operatorem promowym w Belgii przeprawiającym się przez kanał La Manche. Armator skupił się przede wszystkim na obsłudze połączeń promowych pomiędzy belgijskim portem Oostende i Ramsgate w południowej Anglii. Spółka powstała w 2008 roku. Jej oferta zawiera usługi z zakresu organizacji przepraw promowych dla samochodów ciężarowych oraz dostawczych różnej wielkości, w obrębie całej Europy. Firma współpracuje z renomowanymi armatorami, dzięki temu swoim klientom oferuje także transport ładunków skonteneryzowanych.

Za pośrednictwem Uboat Line S.A. można również dokonać rezerwacji tanich biletów promowych na rejsy pasażerskie na promy do Szwecji, Anglii, Irlandii oraz innych portów. Spółka jest liderem w obrębie tego rynku. Firma oferuje także zakup winiet za przejazd autostradami we Francji, Hiszpanii i Włoszech, jak również za przejazd tunelami Mont Blanc oraz Frejus. Uboat Line S.A., poprzez spółkę zależną Nauti Yacht Club, prowadzi również działalność w branży turystycznej.

 

4trucks.pl / Uboat Line S.A.