Expandys i Go 24 - usługi Renault Trucks

Expandys i Go 24 - usługi Renault Trucks

gwarantujące płynność finansową firm transportowych

Niezaplanowane wydatki i przestoje pojazdów - to dwa istotne czynniki, które mogą poważnie zagrozić płynności finansowej firm transportowych. Mając to na uwadze, Renault Trucks przygotowało dla swoich Klientów dwie wyjątkowe usługi, dzięki którym moga nie myśleć o takich problemach.

Expandys to umowa zniesienia ryzyka technicznego, uwzględniająca indywidualne potrzeby Klientów takie jak: roczny przebieg pojazdu, czas na jaki chcą ją zawierać oraz wybrany przez nich pakiet usług. Umowa ta obejmuje wszystkie pojazdy z gamy Renault Trucks i działa na terenie całej Europy w ponad 1150 punktach sieci. W przypadku awarii, Klienci Expandysa mogą liczyć na pokrycie kosztów zakupu części zamiennych, robocizny, przyjazdu ekipy interwencyjnej oraz holowania do najbliższego serwisu Renault Trucks. Ponadto umowa obejmuje nieograniczoną ilość napraw!

Druga usługa to GO24. Jest ona skierowana do tych, dla których powiedzenie "czas to pieniądz" ma szczególne znaczenie, bo GO24 to przede wszystkim gwarancja szybkiej obsługi. W przypadku awarii powodującej unieruchomienie pojazdu, ekipa interwencyjna Renault Trucks usunie ją w czasie nie przekraczającym 12 godzin (licząc od momentu zgłoszenia do platformy Renault Trucks 24/7).

Jeżeli powyższy warunek nie zostanie spełniony, w ramach rekompensaty przedstawiciel Renault Trucks zobowiązany jest dostarczyć Klientowi bony towarowe do wykorzystania u swojego Dealera Renault Trucks. Bony o wartości 200€ przyznawane są za każdą dobę, licząc od trzynastej godziny unieruchomienia pojazdu. Maksymalna wysokość odszkodowania nie może przekroczyć 800€.

Mechanizm funkcjonowania usługi GO24 jest bardzo prosty. Wystarczy zadzwonić na bezpłatną infolinię, podać numer podwozia unieruchomionego pojazdu i zaczekać na przyjazd ekipy interwencyjnej. Usługa GO24 działa na terenie 16 państw europejskich.
Usługi Expandys i GO24 to idealne rozwiązania dla wszystkich właścicieli pojazdów, którzy szukają rozwiązań dostosowanych do swoich indywidulanych potrzeb, pozwalających im w pełni kontrolować swoje wydatki.


4trucks.pl / Renault Trucks

Przeczytaj też:
Renault Trucks do recyklingu Renault Trucks podejmuje kolejne kroki w celu przestawienia swojej działalności przemysłowej na gospodarkę o obiegu zamkniętym. Fabryka używanych części Renault Trucks jest logicznym kolejnym krokiem w tej drodze.
Renault Trucks na drodze do elektromobilności Renault Trucks w 2021 r. dostarczyło 249 elektrycznych samochodów ciężarowych i zamówiono kolejne 613 sztuk.
T Robust 13L - specjalna wersja Renault Trucks Renault Trucks przedstawiło specjalną edycję ciężarówki, sygnowaną znakiem T Robust 13L. Jest to kontynuacja edycji specjalnych - poprzednia T 01 Racing zdobyła duże uznanie klientów.
Nowe Renault Trucks T520 High we flocie brytyjskiego przewoźnika Inverdell Ltd, brytyjski przewoźnik z Cairndow, specjalizujący się w transporcie ryb w warunkach kontrolowanej temperatury, zakupił dwa nowe ciągniki siodłowe Renault Trucks T520 High.
Ponowny wzrost liczby nowych samochodów ciężarowych We wrześniu 2021 r. zarejestrowano 2781 wszystkich rodzajów pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, to 32,4% więcej niż przed rokiem i więcej niż w sierpniu br. (+37,5%).
Renault Trucks z trzecią elektryczną ciężarówką Oprócz modeli Renault Trucks D ZE i D Wide ZE o masie 16 i 26 ton, produkowanych seryjnie od 2020 roku, dostępny jest już model D Wide ZE o masie 19 ton. Producent oferuje również szerszą gamę rozstawów osi dedykowanych do zabudów chłodniczych.
Elektryczna ciężarówka Renault Trucks z kabina Low Entry Wraz z europejską prezentacją modelu D Wide Z.E. LEC (Low Entry Cab) powiekszyła sie gama elektrycznych Renault Trucks.
Jakie nowości w gamie ciężarówek Renault Trucks modeli T, T High, C i K? Już za dziesięć dni Renault Trucks zaprezentuje ewolucję gamy ciężarówek modeli: T, T High, C i K.
Renault Trucks - program nowych ciężarówek długodystansowych na 2021 rok Renault Trucks zmienia swoje pojazdy modele: T, T High, C i K w 2021, wprowadzając szereg ważnych zmian.