Exact Systems Ambasadorem Polskiej Gospodarki

Exact Systems Ambasadorem Polskiej Gospodarki

W IV edycji konkursu o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki, Exact Systems otrzymał nagrodę w kategorii "Partner Firm Zagranicznych".

Nagrody przyznawane są przez BCC pod honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych - Radosława Sikorskiego.

Celem realizowanego przez Business Centre Club konkursu jest promocja polskich przedsiębiorstw osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych w oparciu o wysokie standardy ekonomiczno-finansowe i dobre praktyki biznesowe w kontaktach zagranicznych. O tytuł Partnera Firm Zagranicznych mogły ubiegać się firmy, które aktywnie promują polską gospodarkę przez działalność biznesową podejmowaną wspólnie z firmami zagranicznymi na terenie Polski lub poza jej granicami.

Nasza spółka jest obecna na polskim rynku motoryzacyjnym już od 8 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele zleceń dla naszych partnerów międzynarodowych, dla których tylko w 2011 r. skontrolowaliśmy jakość niemal 300 milionów części – komentuje Paweł Gos, Prezes Zarządu Exact Systems. Obecnie w całej Europie mamy do czynienia z dużą niepewnością na rynkach, dlatego nasze usługi zaczynają odgrywać kluczową rolę w produkcji samochodów zarówno w Polsce jak i za granicą. Z tego powodu nasza firma działa także w Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji i Rosjidodaje Paweł Gos.

Uroczysty finał konkursu "Ambasador Polskiej Gospodarki" odbył się 21 maja br. w pałacyku Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie. Laureaci odebrali dyplomy z rąk Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego i prezesa BCC Marka Goliszewskiego.


4trucks.pl / Exact Systems

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL