TRANS: Sprawdź czy jesteś EKO i wygraj nagrody

TRANS: Sprawdź czy jesteś EKO i wygraj nagrody

Dbasz o środowisko? Segregujesz śmieci, jeździsz ekonomicznie? 

Swoją wiedzę i zaangażowanie możesz wykorzystać w quizie ekologicznym organizowanym przez Trans.eu na Facebooku. Wystarczy wejśc na https://www.facebook.com/trans.eu i odpowiedzieć na 3 pytania związane z transportem i środowiskiem. Do wygrania eko nagrody m.in. zegar na wodę, radio solarne czy hamak.

System Trans.eu to zestaw nowoczesnych narzędzi dla branży transportowej m.in. giełda ofert transportowych, mapy do planowania trasy ciężarówek, komunikator do kontaktów biznesowych. Firma aktywnie działa także na Facebooku, gdzie cyklicznie przygotowuje dla swoich fanów gry i konkursy. Tym razem zabawa dotyczy ekologii i wiedzy o środowisku.
 
Wystarczy wejść na stronę Trans.eu na Facebooku, kliknąć przycisk „Lubię to”, a następnie odpowiedzieć na 3 pytania konkursowe w jak najkrótszym czasie. Aby sprawdzić swoje wyniki w rankingu i wygrać nagrody, trzeba zaprośić do zabawy 5 osób. Warto jednak zaprosić więcej osób, bowiem za każdą dodatkową zaproszoną osobę poprawiamy swój czas o 0,1 sekundy.
 
Zakres pytań w konkursie obejmuje zagadnienia związane z ochroną środowiska, transportem oraz giełdą Trans.eu. Grający mogą spodziewać się pytań dotyczących np. efektu cieplarnianego, normy spalania czy zyżycia energii.
 
Zabawa trwa od 14 do 18 maja. Grać można codziennie. Każdego dnia trwania konkursu do wygrania są 3 różne nagrody np. zegar i kalkulator na wodę, hamak, ekotorba na ramię, eko zestaw do masazu i inne.
 
Eco quiz znajdziesz na www.facebook.com/trans.eu 
 
 
4trucks.pl / trans.eu
 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL