S.CS X-TOUGH

Naczepa firanka Schmitz Cargobull S.CS X-TOUGH nominowana do nagrody I-NNOVATION

Podczas targów Solutrans w Lyonie miała miejsce premiera naczepy Schmitz Cargobull S.CS X-TOUGH.

Naczepa Schmitz Cargobull znalazła się na krótkiej liście do nagrody I-NNOVATION. Nagroda ta przyznawana jest na targach dla najbardziej innowacyjnych produktów i rozwiązań w obszarze pojazdów użytkowych i miejskiego transportu dostawczego.

- Zaprojektowaliśmy naczepę S.CS X-TOUGH specjalnie, aby sprostać wysokim wymaganiom klientów. Pojazd zostanie po raz pierwszy zaprezentowany publiczności na targach Solutrans, jako jedna z naszych najnowszych innowacji – powiedział Boris Billich, dyrektor ds. sprzedaży w Schmitz Cargobull.

Naczepa plandekowa S.CS X-TOUGH została opracowana specjalnie na rynek francuski i dla krajów, gdzie dmc wynosi 44 tony. Pojazd charakteryzuje solidne skręcane podwozie, które jest w ocynku. Wzmocnienie tworzą poprzeczne belki gęsto rozmieszczone pomiędzy podłużnicami. Stabilność podwozia sprawdza się zwłaszcza przy załadunkach od tyłu i częstych przejazdów wózkiem widłowym.

Podwozie można łączyć z różnymi zabudowami, takimi jak bezlistwowa kurtyna POWER CURTAIN lub szybko otwierana SPEED CURTAIN. Schmitz Cargobull oferuje 10-letnią gwarancję na perforację wszystkich ocynkowanych części podwozia. Galwanizacja sprawia, że ​​podwozie jest odporne na korozję i zapewnia dobrą ochronę przed rdzą.

Nagrody I-NNOVATION obejmują 15 nagród w czterech różnych kategoriach. Zwycięzcy zostaną wybrani przez jury złożone z ekspertów branżowych i dziennikarzy, podczas gali w dniu 21 listopada 2023 r.

 

Przeczytaj też:
Telematyka Schmitz Cargobull we wszystkich naczepach TIP Grupa TIP, jeden z wiodących dostawców wynajmu, leasingu i serwisu naczep w Europie, oraz Schmitz Cargobull, największy europejski producent naczep, podpisały umowę, aby wyposażyć 2500 naczep w systemy telematyczne. Modernizacje sprzętu TrailerConnect® obejmują pojazdy wszystkich typów przyczep i producentów.
Wielton inwestuje w kolejny zakład produkcji naczep W celu usprawnienia procesu produkcyjnego oraz poprawy wydajności Wielton zbudował kolejny zakład w Wieluniu.
Wielton na tegorocznych targach TransLogistica Firma Wielton po raz pierwszy zaprezentuje się na targach TransLogistica Poland w Warszawie.
Nowa Strategia Grupy Wielton na lata 2023 – 2027 Zgodnie ze Strategią rozwoju na lata 2023–2027 skonsolidowane wolumeny sprzedaży, z uwzględnieniem fuzji i przejęć, wyniosą w 2027 r. ok. 45 tys. sztuk pojazdów w porównaniu do poziomu 23,2 tys. sztuk w 2022 r. (wzrost o 93 proc.).
Zmiany w produkcji naczep Wielton Redukcja wytwarzanych odpadów i recykling materiałów kluczem do zrównoważonej produkcji naczep w Wieltonie.
Berger Fahrzeugtechnik i Schmitz Cargobull AG w strategicznym partnerstwie Firmy zamierzają połączyć swoją wiedzę specjalistyczną, aby oferować zrównoważone i wydajne rozwiązania transportowe w Europie.
Wielton z szerokim portfolio innowacyjnych pojazdów i rozwiązań na NUFAM 2023 Wielton, podczas Specjalistycznych Targów Pojazdów Użytkowych NUFAM 2023 w Karlsruhe, zaprezentuje aż 8 nowoczesnych produktów.
Naczepy Wielton ponownie we flocie Dobosz Trans W 2023 roku firma transportowa Dobosz Trans zamówiła łącznie u wieluńskiego producenta ponad 80 standardowych naczep kurtynowych.
Nowa generacja opon do naczep Krone Latem 2023 roku producent naczep firma Krone wprowadzi nową generację opon Krone Trusted Tyre Comfort.