Inelo strefa Q&A

Strefa Q&A – wsparcie dla branży transportowej od Inelo

Branża transportowa zmienia się bardzo dynamicznie. Ciągłe aktualizacje przepisów sprawiają, że przedsiębiorcy mają szereg wątpliwości i szukają sprawdzonych informacji.

Strefa Q&A, czyli platforma z pytaniami i odpowiedziami, to specjalne centrum przygotowane przez Inelo dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Więcej o tym projekcie dowiesz się z tekstu poniżej.

Strefa Q&A – pytania i odpowiedzi dotyczące zagadnień transportu


W Strefie Q&A można znaleźć odpowiedzi na pytania związane z logistyką i transportem. Dostępne są też porady ekspertów Inelo, którzy specjalizują się w konkretnej dziedzinie. Platforma jest dostępna dla wszystkich, którzy poszukują rzetelnych informacji.

Każdy może tu zadać pytanie, dopytać o szczegóły, napisać komentarz i wymienić się swoimi doświadczeniami. Strefa Q&A Inelo ma bardzo duży potencjał i zapewnia różne możliwości. Oferuje też dużą wygodę dostępu i pozwala zaoszczędzić czas na szukanie różnych informacji w Internecie.

Rzetelne źródło informacji i porady ekspertów


Strefa Q&A to sprawdzone i aktualne źródło informacji z krajowej i zagranicznej branży logistyki i transportu. Możesz zyskać wiedzę na temat wybranych zagadnień, m.in. systemów telematycznych i oprogramowania TMS, wyliczania czasu pracy kierowców i ich wynagrodzeń czy szczegółów prawa przewozowego.

Odpowiedzi udzielają różni eksperci Inelo z dużym doświadczeniem: – Łukasz Włoch (główny ekspert ds. analiz i rozliczeń), Kamil Wolański (kierownik działu ekspertów), Beata Wojciechowska (ekspert ds. wdrożeń i szkoleń), Mariusz Skurzyński (ekspert OCRK w zakresie PIP), Emil Nagrodzki, Jakub Ordon i Arkadiusz Góra (eksperci OCRK w zakresie ITD oraz PIP), a także Przemysław Pogłódek (ekspert prawa pracy), Adam Kapuściński (ekspert ds. wdrożeń i szkoleń), Tomasz Czyż (starszy specjalista ds. wdrożeń i szkoleń INELO) i wielu innych specjalistów.

Dodatkowo odpowiadać i dyskutować mogą także wszyscy użytkownicy tej platformy – niezależnie od tego, czy korzystają z rozwiązań proponowanych przez Inelo. Specjalna Strefa Q&A buduje społeczność związaną z logistyką, transportem i nowymi technologiami.

Pytania i odpowiedzi znajdują się w jednym miejscu, nie trzeba szukać informacji w kilku źródłach. Jest także archiwum pytań i odpowiedzi. Zobacz, co oferuje strefa Q&A od Inelo: https://inelo.pl/strefa-qa/ i poznaj wszystkich ekspertów.

 

Artykuł sponsorowany: WhitePress/Inelo

Przeczytaj też:
Czy optymalizacja opłat drogowych jest mitem, czy faktem? Opłaty drogowe stopniowo stają się coraz bardziej znaczącym składnikiem kosztowym w transporcie towarowym.
Kilkukrotny wzrost kar za przewóz nielegalnych imigrantów Maksymalna kara dla firmy transportowej wynosi obecnie 20 tys. funtów za każdą przewiezioną niezgodnie z prawem osobę.
Firmy transportowe będą musiały posiadać odpowiednie certyfikaty Wielka Brytania już kilkukrotnie odsuwała w czasie certyfikację importowanej z UE żywności.
Rewolucja w opłatach drogowych - rekordowe podwyżki w Niemczech już od 1 grudnia Zmienia się system opłat dla pojazdów ciężarowych za korzystanie z dróg i autostrad w Unii Europejskiej.
Przewoźnicy mogą zredukować koszty nawet do 500 zł na miesiąc Już od blisko dwóch miesięcy obowiązuje ustawa o delegowaniu kierowców i znowelizowana ustawa o czasie pracy kierowców.
Sposoby na obniżenie kosztów floty z telematyką Systemy telematyczne do zarządzania flotą są opracowywane z myślą o zapewnieniu pełniejszej kontroli nad wykorzystywaniem pojazdów, zwiększeniu wydajności i szeroko pojętej optymalizacji realizowanych zleceń. Dzięki zebranym danym można podejmować efektywniejsze i niezawodne decyzje w celu obniżenia całkowitego kosztu utrzymania floty.
Przetrwają firmy transportowe, które są elastyczne Liczba zamówień na usługi przewozowe w tym roku spadła na rynku krajowym średnio o 10-15%, a w transporcie międzynarodowym w niektórych miesiącach nawet o 30%.
Nowa ustawa o delegowaniu kierowców W dniu 28 lipca 2023 r. Prezydent podpisał ustawę o delegowaniu kierowców w transporcie drogowym.
Które ciężarówki nie wjadą na Białoruś? W dniu dzisiejszym w Dzienniku ustaw ukazało się rozporządzenie zamykające drogę transportom z i na Białoruś.