Nowy serwis IVECO SILTRUCK

Siltruck IVECO Żory

Autoryzowany Dealer IVECO SILTRUCK uruchomił w Żorach swój nowy oddział, w którym jest prowadzona sprzedaż oraz kompleksowa obsługa serwisowa samochodów IVECO.

 

Oficjalnie otwarcie nowego oddziału IVECO SILTRUCK, zlokalizowanego w Żorach, nastąpiło w dniu 3 października 2022 r. W obiekcie prowadzona jest sprzedaż zarówno nowych modeli IVECO, jak i pojazdów używanych. Placówka świadczy również kompleksowe usługi serwisowe związane z obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną, a także sprzedaż oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich pojazdów marki IVECO.

Żorski oddział IVECO SILTRUCK mieści się w nowoczesnym obiekcie zlokalizowanym tuż przy drodze wojewódzkiej nr 935 (Racibórz – Pszczyna), w pobliżu węzła Żory - Rowień na Autostradzie Bursztynowej (A1). Do dyspozycji klientów przygotowano duży i wygodny parking. Budynek o powierzchni 1800 m2 zajmują biura handlowe, sale konferencyjne, w pełni wyposażony pokój wypoczynkowy dla kierowców oraz pomieszczenia związane z serwisem. W tej części mieści się komfortowa poczekalnia, w której klienci mogą wygodnie spędzić czas w oczekiwaniu na realizację usług. Zaplecze serwisowo-magazynowe stanowi obszerna hala z 10 stanowiskami naprawczymi, wyposażonymi w niezbędne narzędzia specjalistyczne oraz magazynem części zamiennych.

W obiekcie znajdują się: serwis, magazyn części, a także odbywa się sprzedaż pojazdów. Dzięki współpracy z OK TRUCKS, marką specjalizującą się w sprzedaży używanych pojazdów certyfikowanych przez IVECO, SILTRUCK oferuje również możliwość uzyskania wyceny i sprzedaży pojazdów używanych, zarówno dostawczych jak i ciężarowych.

Należąca do SILTRUCK pierwsza autoryzowana placówka dealerska IVECO na Podbeskidziu została otwarta w 2005 roku w Skoczowie. W 2009 roku obiekt ten poddano znaczącej rozbudowie i modernizacji, a kolejny punkt dealerski i serwisowy IVECO Siltruck powstał w Opolu w roku 2013.

Przeczytaj też:
Duże zainteresowanie przewoźników IVECO S-WAY z silnikami Diesla

Polski oddział firmy Pieter Smit Theater Rock, będącej europejskim potentatem w dziedzinie obsługi logistycznej i transportowej imprez masowych, koncertów oraz spektakli teatralnych powiększył swoją flotę o 20 ciągników siodłowych IVECO S-WAY Low Tractor.

Ciężarowe w górę

W październiku 2022r. zarejestrowano 3742 nowe pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, tj. więcej niż przed rokiem (+24,8%) i więcej o 12,4% niż we wrześniu br. jest to niewątpliwie bardzo optymistyczna wiadomość.

IVECO S-WAY z zabudową kurtynową w firmie BEL-POL

Firma BEL-POL ze Świdnicy odebrała, pod koniec maja, 10 podwozi IVECO S-WAY z zabudową kurtynową.

IVECO Eurocargo zasilą flotę firmy Eden Springs

Zamówione przez firmę Eden Springs samochody ciężarowe IVECO Eurocargo, wyposażone w specjalistyczne zabudowy umożliwiające sprawne i bezpieczne realizowanie dostaw do biur i zakładów pracy wody w dużych, 5-galonowych butlach.

Opolscy inspektorzy z nowym mobilnym narzędziem do kontroli w terenie

W dniu 22 marca br. na drogach Opolszczyzny rozpoczęła pracę mobilna jednostka kontrolna.

Nowy, autoryzowany serwisu IVECO rozpoczyna działalność w Lipinach k/Pilzna

Wchodząca w skład Grupy Omega Pilzno spółka STC otworzyła drugi na Podkarpaciu autoryzowany punkt sprzedaży i serwisu, oferujący nowe samochody IVECO z gamy lekkiej i średniej oraz obsługę serwisową pełnej gamy pojazdów IVECO.

Amazon zamawia IVECO S-WAY CNG

IVECO dostarczyło już pierwsza partię 216 jednostek IVECO S-WAY CNG (na sprężony gaz ziemny), kolejne 848 jednostek zostanie dostarczone w połowie 2022 roku. Oznacza to, że całkowite zamówienie wynosi 1064 ciężarówek.

Wyszukiwarka

Informacje