Samochody na wynajem - koszty

Qarson

Ile kosztuje wynajem długoterminowy samochodu? Czym charakteryzuje się ta forma finansowania i dlaczego stanowi realną konkurencję dla leasingu, czy zakupu auta za gotówkę? Posiadanie fabrycznie nowego samochodu to marzenie niejednego z kierowców. Z wynajmem długoterminowym to marzenie można spełnić prosto i bezpiecznie, sprawdźmy jak.


Komfort wynajmu
Wybierając wynajem samochodu, można korzystać ze wszystkich atutów posiadania fabrycznie nowego auta, jednocześnie nie mając na głowie typowych obowiązków należących do właściciela. Dlaczego? Ponieważ wszystkie formalności związane z rejestracją, ubezpieczeniem, serwisem czy przeglądami pozostawiamy firmie wynajmującej. Jako użytkownicy jedyne, o czym musimy pamiętać, to tankowanie naszego auta, czy przysłowiowe dolanie płynu do spryskiwaczy. To maksimum komfortu, które zapewnia usługa auta na abonament, to jeden z głównych powodów, dla których osoby decydujące się na skorzystanie z wynajmu, zwykle przy nim pozostają.

Wygoda odbioru
Auto na abonament można zamówić online, bez wychodzenia z domu. Cały proces został zaprojektowany tak, by zaoszczędzić czas wynajmującego, a formalności ograniczyć do koniecznego minimum. Nie inaczej jest z odbiorem samochodu. W Qarson można skorzystać z trzech różnych możliwości odbioru. Po podpisaniu umowy nowe auto na abonament możemy odebrać osobiście, bezpłatnie. Wybierając jeden z kilkunastu salonów partnerskich wybranej marki, zlokalizowanych przy największych miastach w Polsce. Za dodatkową opłatą możemy wybrać jedną z dwóch pozostałych możliwości, czyli odbiór osobisty we wskazanym punkcie odbioru lub zamówić dowóz samochodu na wskazany adres, np. pod dom. Opłata może być uregulowana jednorazowo lub można rozbić łączny koszt i dodać go do miesięcznych opłat abonamentowych.

Stała miesięczna opłata
W przypadku wynajmu samochodu w Qarson opłaty za wynajem są uiszczane w systemie miesięcznym. Wysokość opłaty abonamentowa pozostaje niezmienna przez cały okres trwania umowy. Już na samym początku doradca Qarson przedstawia dokładną kalkulację rocznego wynajmu, dzięki czemu możemy z łatwością zaplanować swój rodzinny lub firmowy budżet. Od czego zależy wysokość opłaty? Raty abonamentowe różnią się w zależności od wybranego modelu auta i pakietów usług. Każdy samochód dostępny w ofercie Qarson to fabrycznie nowy model objęty gwarancją producenta, modele różnią się jednak między sobą klasą czy marką.

Pakiety dodatkowe
Serwis, przeglądy czy naprawy gwarancyjne to elementy, które są wliczone w podstawowy koszt wynajmu auta. Jeśli jednak chcemy zwiększyć oferowany pakiet usług, to korzystając z konfiguratora dostępnego na stronie Qarson, możemy dobrać dodatkowe pakiety, które wpłyną na komfort codziennego użytkowania auta. Jednym z oferowanych pakietów jest Pakiet Safe, który sprawia, że przy każdej szkodzie powstałej z winy użytkownika o wartości powyżej 500 zł, wynajmujący nie ponosi żadnych kosztów napraw. Qarson oferuje również możliwość ubezpieczenia samochodu. Współpracując z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, zapewnia ubezpieczenie w ramach, którego przy każdej potrzebie mamy zapewnioną pomoc assistance i samochód zastępczy.

Abonament na 12 miesięcy
Czy auto na abonament może być naszym stałym sposobem na nowe auto? Dlaczego nie? Umowę podpisujemy tylko lub aż na rok. Proponowany okres wynajmu pozwala nam dopasować auto idealnie do swoich aktualnych potrzeb i oczekiwań. Dziś możemy potrzebować zwinnego, miejskiego auta, a za rok rodzinnego SUV-a. Korzystaj z samochodu, dokładnie tyle ile potrzebujesz, dokładnie tak jak potrzebujesz, bez dodatkowych problemów, bez zmartwień. Pełną ofertę aut znajdziesz na stronie Qarson.

Przeczytaj też:
Naczepy nie muszą wracać do kraju

Przyczepy i naczepy ciężarowe używane przez firmy transportowe za granicą są teraz zwolnione z obowiązku powrotu do kraju - siedziby firmy transportowej. Regulują to zmienione wytyczne KE.

Rusza Giełda Transportu Aut Prilo

Giełda Transportu Aut została przedstawiona branży logistyki samochodowej przez lidera rynku, Adampol SA. Oficjalna ceremonia otwarcia odbyła się w obecności Ambasadora Republiki Korei Lim Hoon-Min.

Firma Boekestijn w nowym biurze

W miniony czwartek, 15 września, Żerniki pod Poznaniem zamieniły się w europejską stolicę branży trucking’owej, dzięki zorganizowanemu przez firmę Boekestijn Transport wydarzeniu The Future of Trucking Summit.

Tranzyt w przewozach ładunków - wyjaśniamy jego znaczenie

Unijny Kodeks Celny, oprócz procedury wywozu i dopuszczenia do obrotu, przewiduje całą gamę procedur specjalnych, jest nim m.in. przejazd tranzytem.

Nowa klasyfikacja naruszeń w Unii Europejskiej

Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej rozszerzył się o kolejne zapisy. Rozporządzenia opublikowane trzy miesiące temu są konsekwencją zmian, zainicjowanych przez pakiet mobilności.

X-Bus - najmniejszy elektryczny kamper

Rok po premierze lekkiego elektrycznego pojazdu użytkowego żegna się silniki piast kół. Planowany system wymiany baterii również nie został jeszcze wdrożony w pierwszej serii.

Firma Eko-Okna z nowymi wózkami widłowymi Hiab MOFFETT

Spółka Hiab, wchodząca w skład korporacji Cargotec, otrzymała od polskiej firmy Eko-Okna, jednego z wiodących producentów stolarki okienno-drzwiowej w Europie, rekordowe na skalę europejską zamówienie o wartości 21,7 mln EUR.

Czy zachodni producenci samochodów powrócą do Rosji?

Brak komponentów czy surowców wydobywanych w Ukrainie oraz Rosji, a także międzynarodowe sankcje – to tylko część kryzysów spowodowanych wojną. Wojna trwa również na rynku motoryzacyjnym.

Niebieski znak TIR na ciężarówkach co oznacza?

Niebieski znak TIR na ciężarówkach co oznacza? Często spotykamy się z tytułami TIR przejechał drogą... lub kierowca TIRa wymusił pierwszeństwo... To potoczne określenie nie oznacza wcale samochodu ciężarowego, a jest to, mówiąc w skrócie, karnet w międzynarodowym ruchu drogowym.

Wyszukiwarka

Informacje