Naczepy Krone z nagrodami Trailer Innovation

Krone naczepa 2022

Firma Krone otrzymała nagrodę Trailer Innovation w kategorii Podwozie za pojazd Box Liner eLTU 50 Traction Automatic.

 

Międzynarodowe jury składające się z 15 europejskich dziennikarzy branżowych uhonorowało naczepę podkontenerową , która zostanie zaprezentowany po raz pierwszy na targach IAA Transportation w Hanowerze.

Kluczową cechą innowacyjnego Box Liner Automatic jest opcja automatycznych ustawień wstępnych. Kierowca może wygodnie zainicjować ustawienie podwozia podkontenerowego dla transportowanego kontenera, naciskając przycisk na pilocie z kabiny ciężarówki. Krone Box Liner eLTU 50 Automatic to pierwsze wielofunkcyjne podwozie typu "gęsia szyja", które oferuje zautomatyzowaną obsługę. Automatyczne podwozie ma zaoszczędzić czas za ładunku, gdzie w przypadku pracy w porcie wydajność ma wzrosnąć o około dziesięć procent. System umożliwia zastąpienie sześciu naczep z konwencjonalną podwoziem podkontenerowym pięcioma naczepami z systemem Box Liner Automatic.

Krone otrzymało także drugą nagrodę. W kategorii Concept Trailer Innovation 2023. Firma zajęła 2 miejsce za produkt eTrailer. Naczepa Krone eTrailer zmniejsza zużycie oleju napędowego przez ciągnik o 20 do 40 procent.

Przeczytaj też:
Nowoczesne naczepy z instalacją solarną we flocie FM Logistic

Rozwijając swoją działalność transportową FM Logistic modernizuje i powiększa własny tabor w Europie Centralnej.

Wielton po raz kolejny na IAA Transportation

Polski producent naczep i przyczep po raz kolejny prezentuje swoje pojazdy na światowej wystawie pojazdów użytkowych w Hanowerze.

Naczepy Schmitz Cargobull z certyfikatem TAPA TSR1

Schmitz Cargobull rozszerzył swoją ofertę naczep chłodni S.KO COOL o fabrycznie montowany pakiet wyposażenia certyfikowany dla operacji transportowych TAPA TSR1.

Grupa Wielton ze wzrostem sprzedaży

W okresie od stycznia do czerwca 2022 r. skonsolidowane przychody Grupy Wielton wyniosły ok. 1,64 mld zł, zwiększając się o 25,1 proc. w porównaniu do pierwszej połowy 2021 r.

Schmitz Cargobull zdobywa pierwszą nagrodę Trailer Innovation 2023 w kategorii Środowisko

Pierwsze miejsce za aerodynamiczną naczepę kurtynę S.CS EcoFLEX z POWER CURTAIN i Eco Pack w kategorii Environment.

Skradzione tablice rejestracyjne naczepy odnalezione po 16 latach

Jak informuje Straż Graniczna do niecodziennego zdarzenia doszło w miejscowości Chyżne. Funkcjonariusze z Placówki SG w Zakopanem zatrzymali do kontroli drogowej samochód ciężarowy.

Naczepy silosy i cysterny GRW jeszcze bardziej dostępne w Europie

Producent silosów i cystern GRW przejmuje zakład produkcyjny Schmitz Cargobull w Toddin.

Nowe naczepy z wzrostem sprzedaży

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5t w czerwcu 2022r. rejestracje osiągnęły 2423 szt. przy spadku o 10,1% r/r. Rynek hamuje czwarty miesiąc z rzędu po 17 wcześniejszych miesiącach wzrostu trwającego od maja 2020r do lutego 2022r. Mimo to ostatni rezultat jest drugim najwyższym rezultatem czerwca, po rekordowym czerwcu 2021 kiedy zarejestrowano 2694 szt.

Nowoczesne naczepy na IAA 2022 Hanower

Jesienią tego roku, po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią, odbędzie się wystawa Pojazdów Użytkowych IAA w Hanowerze. Wiądącym tematem tegorocznych targów będzie z pewnością szeroko pojęta elektromobilność i propozycje producentów pojazdów użytkowych w zakresie wykorzystania energii elektrycznej na potrzeby branży transportowej.

Wyszukiwarka

Informacje