Naczepy kurtynowe Wielton w promocji EFL

Wielton naczepy

Wystartowała promocyjna oferta EFL na naczepy marki Wielton z niską ratą już od 442 Euro miesięcznie.

 

Dodatkowo oferta wzbogacona będzie o promocyjną ofertę ubezpieczeniową. Eksperci EFL zwracają uwagę, że dynamika leasingu naczep i przyczep w 2021 roku była najwyższą na rynku i wyniosła prawie +90% r/r.

- Finansowanie naczep i przyczep jest jednym z kluczowych segmentów leasingowych. I pomimo pandemii, ubiegły rok okazał się dla niego rekordowy. Jak wynika z danych Związku Polskiego Leasingu, od stycznia do grudnia 2021 roku wartość sfinansowanych leasingiem i pożyczką naczep i przyczep wyniosła 4,6 mld zł, co oznacza aż 90% wzrost r/r. To najlepszy w historii finansowania tego segmentu. W pierwszych miesiącach tego roku pozytywny trend został przerwany, przede wszystkim w związku z sytuacją za naszą wschodnią granicą. Jednak to kwestia miesięcy, kiedy ponownie transport ciężki będzie bić kolejne rekordy finansowania wymieniając park pojazdów na nowszy. A wspólna oferta EFL i Wielton pozwoli dotrzeć do nowych klientów i jeszcze bardziej zwiększy grono firm korzystających z atrakcyjnych rozwiązań obu firm – mówi Agata Derlatka Vendor Program Manager w EFL.

EFL i Wielton współpracują od 17 lat, a bieżąca promocja jest ofertą, która ma dać możliwość finansowania naczep na korzystnych dla użytkownika warunkach. Z oferty mogą skorzystać klienci zainteresowani nabyciem nowych naczep kurtynowych marki Wielton. Oprócz niskiej raty, szybkiej procedury oraz atrakcyjnego ubezpieczenia, oferta jest tak skonstruowana aby większość transakcji była realizowana automatycznie co oznacza minimalny poziom wymaganych dokumentów.

- Branża transportowa zmaga się współcześnie z wieloma wyzwaniami. Z tego powodu rozwój biznesu w tym sektorze oraz podjęcie decyzji o wymianie floty na nową nie należą do łatwych. Tym bardziej cieszymy się, że firmy transportowe mogą skorzystać ze wsparcia w realizacji ich zamówień. Dzięki współpracy z EFL możemy zaproponować naszym klientom narzędzie, dzięki któremu mogą pozyskać naczepę kurtynową marki Wielton na bardzo dogodnych warunkach. Naszym wspólnym z firmą EFL celem, niezmiennym od wielu lat, jest dostarczanie rozwiązań transportowych i finansowych w pełni dopasowanych do wymagań naszych partnerów biznesowych i wspieranie rozwoju ich działalności – komentuje Ajdar Dziadosz, Dyrektor Remarketingu i Programów Finansowych Wielton S.A.

Okres trwania umowy wynosi 3 lata. Umowa zawierana jest w EURO w oparciu o zmienną stopę. Wpłata własna wynosi 11%. Promocja potrwa do wyczerpania zasobów firmy Wielton lub do końca października br.

Przeczytaj też:
Rynek naczep hamuje trzeci miesiąc z rzędu

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w maju 2022 r. rejestracje osiągnęły 2462 szt. przy spadku o 7,2% r/r . Rynek hamuje trzeci miesiąc z rzędu po 17 wcześniejszych miesiącach wzrostu trwającego od maja 2020 r do lutego 2022 r.

Nowe przyczepy i naczepy - sprzedaż w kwietniu

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w kwietniu 2022 r. rejestracje osiągnęły 2382 szt. przy spadku o 19,4% r/r.

Kolejna odzyskana naczepa

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Korczowej udaremnili wywóz naczepy skradzionej na terytorium Czech.

Niemiecka naczepa zatrzymana niedaleko granicy litewskiej

Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej i Krajowej Administracji Skarbowej odzyskali pochodzącą z kradzieży naczepę samochodu ciężarowego.

Wielton wstrzymuje dostawy naczep do Rosji

W związku z wojną w Ukrainie Zarząd Wielton S.A. zdecydował o zawieszeniu, do odwołania, dostaw produktów Grupy do Rosji.

Sprzedaż naczep i przyczep w marcu 2022

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w marcu 2022 r. rynek wyhamował. Po 17 miesiącach wzrostu rejestracje wykazały spadek o 23,4% r/r.

Schmitz Cargobull niezmiennie liderem

W lutym br. przybyło 2209 szt. naczep i przyczep pow. 3,5 t ze wzrostem +2,8% r/r.

Naczepa Krone z agregatem Celsineo ma coraz więcej klientów

Modułowe agregaty chłodnicze naczepowe marki Celsineo, będące efektem współpracy firm Krone i Liebherr, są z powodzeniem wykorzystywane przez wielu renomowanych klientów.

Krone Trusted podsumowała ubiegły rok

Krone Trusted - marka Krone zajmująca się sprzedażą części zamiennych została bardzo dobrze przyjęta przez rynek w ubiegłym roku.

Wyszukiwarka

Informacje