Naczepa Schmitz Cargobull S.CS MEGA Power Curtain Plus

Schmitz Cargobull Mega

Elastyczna zabudowa kurtynowa naczepy Schmitz Cargobull, z solidną plandeką, radzi sobie bez listew nośnych i jest również certyfikowana do transportu opon.

 

Dzięki stabilności konstrukcyjnej i wytrzymałości plandek, które są wzmocnione pasami aramidowymi i zintegrowanymi drutami stalowymi, zabudowa jest w stanie wytrzymać duże naprężenia powstające podczas transportu napojów lub towarów niepakowanych - przy pokonywaniu zakrętów.

Naczepa firanka S.CS MEGA Power Curtain Plus jest nie tylko certyfikowana zgodnie z normą DIN EN 12642 Code XL, DL Guideline 9.5 wraz z certyfikatem napojowym, ale jest również certyfikowana i ma dodatkowe wyposażenie do transportu opon. Wytrzymałość ściany bocznej jest generowana przez łatwy w obsłudze mechanizm dźwigniowy, który działa na pręty nośne osadzone w plandece i napina plandekę. W ten sposób towary niestabilne wymiarowo są bezpiecznie chronione podczas załadunku dopasowanego do kształtu. Nadwozie plandekowe wyróżnia się również łatwą obsługą, ponieważ nie ma potrzeby stosowania listew nośnych ani ukośnego usztywniania ładunku.

Naczepy tego typu zakupiła niedawno firma transportowa Arcese Group posiadająca 70 biur i 2800 pracowników na całym świecie. Dzięki stale nowoczesnej flocie, 3000 naczep i 600 ciężarówek, zapewnia elastyczność transportu i obsługi oraz maksymalne bezpieczeństwo ładunku w całej Europie.

Przeczytaj też:
Nowe przyczepy i naczepy - sprzedaż w kwietniu

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w kwietniu 2022 r. rejestracje osiągnęły 2382 szt. przy spadku o 19,4% r/r.

Sprzedaż naczep i przyczep w marcu 2022

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w marcu 2022 r. rynek wyhamował. Po 17 miesiącach wzrostu rejestracje wykazały spadek o 23,4% r/r.

Schmitz Cargobull niezmiennie liderem

W lutym br. przybyło 2209 szt. naczep i przyczep pow. 3,5 t ze wzrostem +2,8% r/r.

Mniej naczep w styczniu

W ostatnim miesiącu odnotowaliśmy rejestracje samych nowych naczep 1783 szt. W porównaniu z poprzednim miesiącem rynek samych naczep zmniejszył się, o -26%.

Bernd Hoffmann nie żyje

Na końcu ubiegłego roku branżę TSL spotkała przykra wiadomość, w dniu 8 grudnia zmarł Bernd Hoffmann były Prezes Zarządu Schmitz Cargobull i członek Rady Nadzorczej.

Sprzedaż naczep w 2021 roku z rekordowym wynikiem

Dobra passa trwa nieprzerwanie od 15. miesięcy. Przy czym od marca do sierpnia br. utrzymywał się wzrost trzycyfrowy, a od września utrzymuje się w wymiarze dwucyfrowym.

Sprzedaż nowych naczep w listopadzie 2021 r

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w listopadzie 2021r. rynek nadal dynamicznie się rozwijał - rejestracje osiągnęły 2696 szt. przy wzroście r/r o 37,1%.

Langendorf produkuje w Polsce

W dniu wczorajszym mieliśmy okazję zwiedzić nowy zakład produkcyjny firmy Langendorf i jednocześnie siedzibę spółki Langendorf Polska mieszczącej się w Wieluniu.

 

Październikowe wzrosty sprzedaży naczep

Rejestracje ciągników samochodowych, które sygnalizują z wyprzedzeniem sytuację na rynku przyczep i naczep, zwiększyły się w październiku o 22,1% r/r do poziomu 2223 szt. i jednocześnie zwiększyły się o 11,3% m/m (+223 szt.). Daje to nadzieję, że rynek przyczep i naczep będzie się również dalej rozwijał.

Wyszukiwarka

Informacje