Czy Karolina Pilarczyk - drifterka marzy, aby zacząć jeździć MAN TGX?

MAN TGX TopUsed karolina Pilarczyk

W czasie gdy branża transportowa w Europie zmaga się z deficytem kierowców, i teraz sytuacja stała się jeszcze trudniejsza, MAn zachęca kobiety żeby zostały kierowcami ciężarówek.

 

MAN Truck & Bus Polska zwraca uwagę właśnie na kobiety, które mogą "wypełnić" lukę w tym sektorze.

- Odpowiadając na potrzeby rynku MAN wychodzi z propozycją dla kobiet stwarzając im nowe szanse na rynku pracy - mówi Marc Martinez prezes zarządu MAN Truck & Bus Polska.

Do udziału w tym projekcie zaproszono Karolinę Pilarczyk, profesjonalnego kierowcę driftingowego, Mistrzynię Europy w driftingu. Zachęca ona wszystkie kobiety zainteresowane motoryzacją do spełniania swoich marzeń i podejmowania wyzwań.
- Wielokrotnie powtarzam, że każdy powinien mieć taką pracę o jakiej marzy, jeśli mała drobna kobieta marzy aby jeździć dużym autem, dlaczego nie! Zrób to! Prowadzenie ciągnika siodłowego MAN TGX to czysta przyjemność. To auto jest bardzo intuicyjne, systemy wspomagające wyręczą w siłowych manewrach. Przestrzeń kabiny daje niesamowite poczucie komfortu a te drobne, spersonalizowane gadżety po prostu są rozbrajające - mówi Karolina.

Projekt zwraca również uwagę na ofertę pojazdów używanych w ramach usługi MAN TopUsed. Dzięki MAN Service Complete wszystkie pojazdy można wyposażyć w liczne akcesoria przydatne kobietom kierowcom, tak aby skonfigurować optymalne miejsce pracy.
Kompleksowa obsługa w systemie sprzedaży MAN TopUsed to szybki i bezpośredni kontakt z profesjonalnym działem handlowym oraz zdalna szczegółowa prezentacja filmowa CitNow wybranego pojazdu. Samochody ciężarowe MAN oferowane w ramach usługi MAN TopUsed zawierają gwarancję mobilność oraz gwarancję układu napędowego, kontrakt serwisowy, usługę MAN Digital Service wraz z system RIO box jak również ofertę finansowania MAN Financial Services.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=7aSYRoRspb0

 

Przeczytaj też:
Monitoring ciśnienia powietrza w oponach w Niemczech obowiązkowy

Jak zapowiedziało niemieckie Federalne Ministerstwo Cyfryzacji i Transportu, systemy monitorowania ciśnienia w oponach będą obowiązkowe w Niemczech od lipca 2022 r.

Kiedy auto zastępcze? UOKiK przygląda się towarzystwom ubezpieczeniowym

UOKiK wszczął postępowanie wyjaśniające wobec czterech towarzystw ubezpieczeniowych, które utrudniały kierowcom korzystanie z aut zastępczych.

MPK Kielce z jedenastoma nowymi autobusami MAN Lion`s City

W dniu 6.05 br. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Kielcach uroczyście odebrało 11 nowych autobusów miejskich MAN, wyprodukowanych w Starachowicach.

Droga ekspresowa S19 Via Carpatia ma nowy odcinek

W ostatnich dniach kwietnia GDDKiA oddała do ruchu ostatni element szlaku Via Carpatia pomiędzy granicą województw lubelskiego i podkarpackiego a Rzeszowem odcinek Zdziary - Rudnik nad Sanem.

Siedemset milionów euro na parkingi przy autostradzie

Według Federalnego Ministerstwa Transportu, Niemczech, planuje się ponad 350 inwestycji dotyczących rozbudowy i budowy nowych projektów budowlanych związanych z miejscami parkingowymi dla ciężarówek.

Potroi się liczba odcinkowych pomiarów prędkości

Ponad 170 km tras w Polsce znajduje się obecnie pod kontrolą Odcinkowych Pomiarów Prędkości. W planach jest uruchomienie kolejnych, co zwiększy łączną długość kontrolowanych odcinków do prawie 600 km.

Neoplan Cityliner 2 w darze dla Polskiego Czerwonego Krzyża

W dniu dzisiejszym, na terenie zakładu Volkswagen Poznań, zarząd spółki wraz z partnerami m.in. MAN Truck & Bus Polska, przekazał uroczyście Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi dalekobieżny autobus Neoplan Cityliner 2.

 

Kolejna partia samochodów ciężarowych dla dużego przewoźnika z Wielkopolski DAF Driver Challenge 2022 w Czechach i na Słowacji

U naszych południowych sąsiadów rozpoczyna się kolejna tura DAF Driver Challenge 2022 – konkursu, który wyszukuje najlepszych kierowców ciężarówek i daje im możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami.

Wyszukiwarka

Informacje