Nowy, autoryzowany serwisu IVECO rozpoczyna działalność w Lipinach k/Pilzna

IVECO Lipiny

Wchodząca w skład Grupy Omega Pilzno spółka STC otworzyła drugi na Podkarpaciu autoryzowany punkt sprzedaży i serwisu, oferujący nowe samochody IVECO z gamy lekkiej i średniej oraz obsługę serwisową pełnej gamy pojazdów IVECO.

 

Nowy oddział dysponujący autoryzacją IVECO zlokalizowany jest w miejscowości Lipiny koło Pilzna, bezpośrednio przy drodze krajowej 94. Taka lokalizacja obiektu zapewnia Klientom łatwy dojazd oraz możliwość skorzystania z dużego i wygodnego parkingu. Nowo otwarty oddział oferuje sprzedaż pojazdów IVECO gamy lekkiej i średniej, w tym doradztwo w zakresie dopasowania zarówno pojazdów, jak i zabudów do specyfiki prowadzonej przez Klientów działalności oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne lekkich, średnich i ciężkich samochodów IVECO.

Serwis STC w Lipinach ma 7 stanowisk naprawczych, w tym 2 kanały umożliwiające naprawy samochodów ciężarowych. Placówka świadczy także usługi doposażenia pojazdów w instalacje wyposażenia dodatkowego, tachografów wraz z ich kalibracją, regulacji geometrii zawieszenia w technologii 3D oraz kompleksowej obsługi ogumienia. Serwis dysponuje najnowocześniejszymi urządzeniami diagnostycznymi. Doświadczona i przeszkolona kadra mechaników wykonuje naprawy usterek mechanicznych, usuwania awarii elektrycznych i elektronicznych, napraw zabudów oraz kompleksowych napraw układów kierowniczych oraz zawieszenia pojazdów, których prawidłowe wykonanie potwierdzić można za pomocą wydruku geometrii wykonanym w formie obrazu 3D. Nowy oddział dysponuje także dobrze zaopatrzonym magazynem oryginalnych części zamiennych oraz prowadzi ich sprzedaż, także w formie wysyłkowej. Na terenie obiektu znajduje się również nowoczesne Centrum Likwidacji Szkód, które zapewnia kompleksową i szybką obsługę w zakresie likwidacji szkód i napraw powypadkowych.

Daniel Wolszczak, Dyrektor Generalny IVECO Poland:
- Bardzo cieszymy się z otwarcia przez spółkę STC drugiego już na Podkarpaciu autoryzowanego serwisu wraz z placówką dealerską IVECO. Dzięki niej będziemy mogli być jeszcze bliżej naszych klientów operujących w tym dynamicznie rozwijającym się regionie Polski. Coraz bardziej rozbudowana sieć autoryzowanych punktów sprzedaży i serwisu IVECO nie tylko pozwala zaoszczędzić naszym klientom cenny czas i pieniądze, ale także daje im wygodny dostęp do szeregu wspierających biznes transportowy usług dodatkowych. Nasza dotychczasowa współpraca ze sprawdzonym partnerem, którym jest firma STC, pozwala mieć pewność, że świadczone przez nią usługi będą stały na najwyższym poziomie, co powinno usatysfakcjonować wszystkich korzystających z pojazdów marki IVECO w swojej codziennej pracy.
 
Mariusz Godawski, Prezes Zarządu STC Sp. z o.o. i Grupy OMEGA Pilzno:
- Uruchamiany przez nas dzisiaj drugi autoryzowany punkt sprzedaży i serwisu marki IVECO jest kolejnym krokiem w rozwoju zarówno Grupy OMEGA Pilzno, jak i w umacnianiu marki na trenie Podkarpacia. Cenimy partnerską współpracę z IVECO Poland, a inwestycja STC w Lipinach jest tego dowodem.

 

Spółka STC jest częścią Grupy OMEGA Pilzno. Działając na Podkarpaciu, to jedyny dealer i serwis marki IVECO. 

Wyszukiwarka

Informacje