Krone Trusted podsumowała ubiegły rok

Krone Trused 2022

Krone Trusted - marka Krone zajmująca się sprzedażą części zamiennych została bardzo dobrze przyjęta przez rynek w ubiegłym roku.

 

Od stycznia 2021 roku w firmie Krone, w całej Europie, można zamawiać ponad 300 różnych markowych części zamiennych, które pokrywają ponad 80 procent typowych części zużywających się w naczepach i przyczepach i są do 50 procent tańsze od oryginalnych części zamiennych. Asortyment obejmuje części osi i czujniki ABS, bębny hamulcowe, poduszki zawieszenia pneumatycznego i klocki hamulców tarczowych.

Krone Trusted postrzega siebie jako niedrogą alternatywę dla oryginalnych części zamiennych bez uszczerbku na jakości. Krone pozyskuje części zamienne bezpośrednio od znanych producentów, takich jak BPW, SAF czy Jost, którzy również dostarczają swoje podzespoły do fabryki Krone na pierwszy montaż. Części zamienne Krone Trusted są dedykowane nie tylko pojazdom Krone, lecz również do naczep i przyczep innych producentów.

Ralf Faust, Dyrektor Zarządzający Serwisu Krone Commercial Vehicle Group, jest bardzo zadowolony z wyników:
- Nie chcemy oferować najtańszego produktu, ale zaspokajamy rosnący popyt na niedrogie produkty wysokiej jakości. Dzięki tej strategii udaje nam się dotrzeć do wielu klientów ze zróżnicowanym asortymentem.

Ewald Gronewald, kierownik sprzedaży DACH Spare Parts/Krone Trusted, dodaje:
- Naszym najważniejszym krokiem było stworzenie niezależnej struktury sprzedaży, dzięki czemu odwiedzamy różnych klientów osobiście na miejscu. Jednocześnie nasz sklep internetowy krone -trailerparts.com jest bardzo często odwiedzany, zwłaszcza przez niezależne warsztaty.

Aby zapewnić kompetentną obsługę wszelkich prac naprawczych, które należy wykonać, w sklepie dostępne są odpowiednie rysunki i instrukcje. Na przykład katalog napraw Profi Liner, który opisuje wymianę grodzi wraz z wymaganym czasem, jest już dostępny online. To archiwum instrukcji jest stale rozbudowywane. Kolejny projekt na 2022 r. dotyczy obsługi zdecentralizowanych magazynów u klienta. Obecnie testowany jest pierwszy kontener pilotażowy w Hamburgu.
Ralf Faust ma konkretne plany na najbliższą przyszłość Krone Trusted: - Przede wszystkim chcemy dalej poszerzać gamę produktów Krone Trusted. Wzmocnimy również nasze działania sprzedażowe i powiększymy nasz zespół.

Przeczytaj też:
Nowe przyczepy i naczepy - sprzedaż w kwietniu

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w kwietniu 2022 r. rejestracje osiągnęły 2382 szt. przy spadku o 19,4% r/r.

Kolejna odzyskana naczepa

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Korczowej udaremnili wywóz naczepy skradzionej na terytorium Czech.

Niemiecka naczepa zatrzymana niedaleko granicy litewskiej

Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej i Krajowej Administracji Skarbowej odzyskali pochodzącą z kradzieży naczepę samochodu ciężarowego.

Wielton wstrzymuje dostawy naczep do Rosji

W związku z wojną w Ukrainie Zarząd Wielton S.A. zdecydował o zawieszeniu, do odwołania, dostaw produktów Grupy do Rosji.

Sprzedaż naczep i przyczep w marcu 2022

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w marcu 2022 r. rynek wyhamował. Po 17 miesiącach wzrostu rejestracje wykazały spadek o 23,4% r/r.

Schmitz Cargobull niezmiennie liderem

W lutym br. przybyło 2209 szt. naczep i przyczep pow. 3,5 t ze wzrostem +2,8% r/r.

Naczepa Krone z agregatem Celsineo ma coraz więcej klientów

Modułowe agregaty chłodnicze naczepowe marki Celsineo, będące efektem współpracy firm Krone i Liebherr, są z powodzeniem wykorzystywane przez wielu renomowanych klientów.

Mniej naczep w styczniu

W ostatnim miesiącu odnotowaliśmy rejestracje samych nowych naczep 1783 szt. W porównaniu z poprzednim miesiącem rynek samych naczep zmniejszył się, o -26%.

Kässbohrer i Trans Polonia Capital Group wzmocniła pięcioletnie partnerstwo

Niedawno Trans Polonia dodała do swojej floty 8 naczep do transportu mas bitumicznych firmy Kässbohrer.

Wyszukiwarka

Informacje