DAF-dealer-roku-2022

DAF Trucks przyznał tytuł Międzynarodowych Dealerów roku 2022. Dwie polskie firmy z nagrodami

Tym razem nie stajemy na podium, ale pamiętamy, jak w ubiegłych latach, niemal w każdej kategorii nagrodzonych, pojawiała się nazwa któregoś z dealerów DAF Trucks Polska.

 

Każdego roku firma DAF Trucks przyznaje nagrodę swoim najlepszym dealerom. Niektórzy otrzymują nagrodę za wyjątkową satysfakcję klientów, inni są nagradzani za osiąganie lepszych wyników w zakresie wzrostu sprzedaży nowych lub używanych samochodów ciężarowych, ogólnych wyników biznesowych, usług finansowych lub części. Dealer, który wyróżnia się we wszystkich dziedzinach, otrzymuje tytuł "Międzynarodowy Dealer Roku". Tym wyruzniającym sie dealerem został francuski przedstawiciel DAF Trucks Groupe Lefevre.

Harry Wolters, dyrektor generalny DAF Trucks:
- Tylko dealer, który z jednej strony wyznacza nowe standardy w zakresie obsługi klienta, a z drugiej nieustannie dąży do rozwoju swojej działalności poprzez inwestycje w lokale i szkolenia, zasługuje na tytuł "Międzynarodowego Dealera Roku DAF". Dealer z północno-zachodniej Francji - spełniał największe wymagania w zakresie zadowolenia klientów. Służył doskonałym doradztwem w zakresie sprzedaży, długim godzinom otwarcia punktów serwisowych oraz ma wysoko wykwalifikowanych i dobrze wyszkolonych pracowników.


Najlepsi dealerzy w dziedzinie usług finansowych, dostaw części, sprzedaży używanych samochodów ciężarowych oraz umów naprawczych i konserwacyjnych są również wyróżniani na corocznym Międzynarodowym Spotkaniu Dealerów DAF.

Gerrit-Jan Bas, dyrektor zarządzający PACCAR Financial Europe, zwrócił uwagę na firmę France Poids Lourds za przekroczenie planów sprzedaży używanych samochodów ciężarowych oraz na firmę Wilhelm Fricke z Niemiec za oferowanie klientom najlepszego wsparcia w zakresie usług finansowych. Firma Van Tilburg-Bastianen Groep (Holandia i Polska) - właściciel m.in. TB Truck & Trailer - została wyróżniona za wydajność w zakresie wyjątkowej dostępności części, co przekłada się na minimalny czas przestojów pojazdów klienta. Firma EBB z Niemiec została uhonorowana nagrodą DAF MultiSupport Award za wybitne osiągnięcia w zakresie kontraktów naprawczych.

Firma DAF nagrodziła również wielu swoich dealerów za ich ogólne wyniki działalności lub obsługę klienta i rozwój biznesu:

Złota nagroda:
Greenhous (Wielka Brytania), Centrako Group (LT), Watts Trucks Center (Wielka Brytania), ESA Trucks Polska (PL), Lawrence Vehicles (Wielka Brytania)
Srebrna nagroda:
SERVIDAF (ES), Zarpellon Veicoli Industriali (IT), Ford & Slater (Wielka Brytania), Truckland (NL), Wietholt (D), Dtruck (IT), Poids Lourds 86 (F), Turbo's Hoet (BG), Neva Group (CZ)
Nagroda wzrostu:
Bakker Bedrijfswagens (NL), Tschann Nutzfahrzeuge (AT), Gazzola (IT), Hergovisa (ES)

Dzięki ponad 1100 oddziałom w Europie i za granicą klienci firmy DAF Trucks mają zawsze pewność, że w pobliżu znajduje się dealer lub punkt serwisowy, który oferuje wysokiej jakości wsparcie oraz kompleksowy zakres usług.

 

 

 

Przeczytaj też:
DAF XD z silnikiem PX-7 dostępny nowym rozstawem osi DAF model XD z silnikiem PACCAR PX-7 o pojemności 6,7 l jest teraz dostępny z rozstawami osi do 6,9 m i pełną gamą wersji kabin.
DAF XB - do dystrybucji miejskiej DAF wprowadza na rynek pełną gamę pojazdów dystrybucyjnych w klasach od 7,5 do 19 ton DMC. Model XB to również ciężarówki elektryczne z zasilaniem akumulatorowym.
DAF uruchamia fabrykę ciężarówek elektrycznych Produkcja seryjna XD i XF Electric rozpocznie się wiosną 2023 roku.
DAF XD z tytułem Truck of the Year 2023 Harald Seidel, prezes DAF Trucks, odebrał dziś wieczorem prestiżową nagrodę w branży transportowej - Ciężarówki Roku 2023. Odbyło się to wpierwszym dniu trwania targów IAA w Hanowerze.
Blokada nocna w ciężarówkach DAF nowej generacji Firma DAF wprowadza zmodernizowaną blokadę DAF Night Lock dla serii ciężarówek DAF nowej generacji. Blokada Night Lock może być dostarczona w każdym nowym XF, XG i XG⁺ i jest również dostępna, jako rozwiązanie modernizacyjne u wszystkich oficjalnych dealerów DAF.
DAF dostarczy pięć elektrycznych ciężarówek dla Amazona DAF Trucks dostarcza pięć ciągników modelu CF Electric dla Amazona w Wielkiej Brytanii.
DAF Trucks z sukcesem sprzedażowym, ale kłopoty z produkcją nowych ciężarówek nadal pozostają Firma DAF Trucks może pochwalić się znakomitym rokiem 2021. Produkcja ciężarówek wyniosła około 60 000 sztuk, co jest wyraźnym odzwierciedleniem dużego zapotrzebowania na transport.
Sześć spółek DAF i ośmiu menadżerów otrzymało kary na łączną kwotę ponad 122 mln zł UOKiK wydał dwie decyzje dotyczą zmów dealerów samochodów ciężarowych. Prezes UOKiK nałożył kary na pięć spółek, dealerów ciężarówek DAF.
Poznajemy DAF XF model 2022 Oglądamy jeden z pierwszych samochodów, nowej serii DAF XF, który trafił do Polski. Samochód wyspecyfikowany na polski rynek, a więc taki jaki zapewne będą kupować polscy przewoźnicy.