Kierowca kradnie paliwo innemu kierowcy - film

Kradzież paliwa ciężarówka parking

Niedawno pisaliśmy o tym, że policja wykryła sprawców włamań do naczep ciężarówek. Przyszedł w końcu też czas na złodziei paliwa.

 

Może to przypadek, ale i w tym procederze prym wiodą obywatele Rumunii. Niedawno w sieci pojawiła się informacja o tym, jak jeden kierowca z Rumunii złapał, na gorącym uczynku, swojego rodaka kradnącego mu paliwo ze zbiornika. Ten rodak okazał się również kierowcą ciężarówki.

Poniżej film, jak wygląda kradzież paliwa na parkingu. Przy okazji, niewiarygodne, że zbiornik ciężarówki można opróżnić w 5 minut. Poszkodowany kierowca wcześniej zamontował kamerę w okolicy zbiornika, która dokładnie pokazała, jak i mniej więcej o jakiej porze, paliwo zniknęło. Około 04:30 złodziej najpierw podszedł i sforsował blokadę korka zbiornika, a po 15 minutach zaparkował swoją ciężarówkę obok ciężarówki ofiary. Następnie wyszedł z wężem i w ciągu 5 minut ukradł tyle, ile mógł zmieścić w zbiorniku swojej ciężarówki.

 

 

Przeczytaj też:
Zimna niespodziewana kąpiel kierowcy ciężarówki

Na Wschodzie wiele jest jeszcze dróg, które przebiegają przez rzekę. W Tatarstanie podczas przeprawy przez Kamę w rzece ugrzęzła ciężarówka.

DAF z przerobionym numerem VIN zatrzymany na granicy

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali samochód ciężarowy marki DAF XF.

Co czwarty kierowca zawodowy to obcokrajowiec

Co czwarty kierowca zawodowy w Niemczech pochodzi z zagranicy, tak wynika z badania przeprowadzonego w 2020 r. łącznie 23,6% kierowców ciężarówek miało pochodzenie migracyjne.

Pierwsze prawa jazdy zatrzymane

Nie trzeba było długo czekać, żeby inspektorzy podlaskiego ITD, musieli już w pierwszych dniach stycznia, zastosować nowe bardziej dotkliwe kary.

Wyglądało groźnie i było niebezpiecznie

A wszystko przez GPS i skrót, który podpowiedziała nawigacja kierowcy ciężarówki.

Wiadukt zawala się podczas przejazdu 198-tonowego zestawu ponadnormatywnego

Do katastrofy doszło w ubiegłą sobotę w Chinach na wiadukcie, który został wybudowany zaledwie jedenaście lat temu.

Osiem nieprawidłowo zaparkowanych ciężarówek odholowano z parkingu A4 w Holandii

W poniedziałkowe popołudnie 20 grudnia z parkingu wzdłuż A4 w pobliżu Den Hoorn odholowano osiem ciężarówek z szesnastu nieprawidłowo zaparkowanych.

Manipulujesz przy tachografie - stracisz prawo jazdy

Jak wiemy prezydent Andrzej Duda podpisał niedawno ustawę wprowadzającą wyższe kary za wykroczenia drogowe, ale nie tylko...

Ile wynosi kara za usunięcie filtra cząstek stałych w Niemczech?

Przewoźnicy międzynarodowi, czasem różnych sposobów, jak żeby wyeliminować z pracy ukłądu wydechowego różne "niepotrzebne" urządzenia.

Wyszukiwarka

Informacje