Kassbohrer przekazuje 45 naczep dla Erontrans

Kaessbohrer-Erontrans

Producent naczep firma Kässbohrer i polski przewoźnik Erontrans rozpoczęli współpracę dotycząca pojazdów do transportów intermodalnych. Niedawno Erontrans dodał do swojej floty 45 naczep K.SCS M Mega Curtainsider.

 

Założona w 1989 roku firma Erontrans świadczy usługi zarządzania logistyką i spedycji międzynarodowej. Erontrans jest znana, jako przewoźnik intermodalny o czym świadczy fakt, że naczepy przystosowane pod załadunki kolejowe lub promowe są we flocie firmy nie od dziś.

Marek Eron, dyrektor Zarządzający Erontrans:
- Firma Erontrans to operator 3 PL z bogatą ofertą przewozów intermodalnych, a także jeden z największych przewoźników w Polsce. Z dumą realizujemy projekt współfinansowany przez Infrastrukturę i Program Środowiskowy 2014-2020, który pozwala przyczynić się do rozwoju ochrony środowiska, dzięki przyjaznemu transportowi intermodalnemu. Dodając do naszej floty 45 pojazdów Kässbohrer Curtainsider, jesteśmy w stanie dostosować się do najnowszych technologii w naszych dążeniach w celu ochrony środowiska naturalnego. Jesteśmy pewni, że pojazdy kurtynowe Kässbohrer K.SCS M idealnie pasują do naszego intermodalnego profilu usług.

 

Country Manager Kässbohrer Polska, Jakub Dolaniecki:
- Jako Kässbohrer oferujemy kompletną oferta produktów intermodalnych, która obejmuje solidne pojazdy kurtynowe, kontenery, podwozia, w tym zwycięzcę kategorii Trailer Innovation 2019 - "Podwozie wielofunkcyjne" naczepę kontenerową K.SHG AVMH. W przypadku operacji intermodalnych nasze pojazdy wyposażone są w 4 x 2 pierścienie promowe. Pojazdy Kässbohrer Mega Curtainsider są oferowane z opatentowanym systemem zabezpieczenia ładunku K-Fix Load Security System, która ma 118 otworów na listwę boczną, co zwiększa różnorodność mocowania ładunku i ma certyfikat Code XL. Nasze pojazdy kurtynowe są oferowane z podnoszonym dachem o 500 mm podczas operacji załadunku i dodatkowe podnoszenie dachu, o 100 mm, podczas transportu, jako opcja. Ponadto pojazdy są wyposażone w kurtyny antykradzieżowe zgodnie z wymaganiami naszego klienta.

 

Przeczytaj też:
Bernd Hoffmann nie żyje

Na końcu ubiegłego roku branżę TSL spotkała przykra wiadomość, w dniu 8 grudnia zmarł Bernd Hoffmann były Prezes Zarządu Schmitz Cargobull i członek Rady Nadzorczej.

Sprzedaż naczep w 2021 roku z rekordowym wynikiem

Dobra passa trwa nieprzerwanie od 15. miesięcy. Przy czym od marca do sierpnia br. utrzymywał się wzrost trzycyfrowy, a od września utrzymuje się w wymiarze dwucyfrowym.

Grupa Wielton przejmuje hiszpańskiego producenta naczep Guillén

Grupa Wielton przejęła 80% udziałów w hiszpańskiej firmie Guillén Desarrollos Industriales S.L., będącej producentem naczep i przyczep o ponad 125-letniej historii. Przejęcie nastąpiło za kwotę 4,6 mln EUR, przy czym wartość ostateczna będzie znana po dokonaniu audytu wyników rocznych spółki. Przejęcie pozostałych 20% udziałów planowane jest w 2026 roku w modelu earn-out, w którym cena będzie oparta o zysk EBITDA wypracowany w 2025 roku.

Jak minął rok 2021 w firmie Krone

50 lat produkcji przyczep w Werlte, 25 lat naczep Cool Liner i milionowy numer podwozia - to najważniejsze wydarzenia z życia firmy Krone w 2021 roku.

Sprzedaż nowych naczep w listopadzie 2021 r

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w listopadzie 2021r. rynek nadal dynamicznie się rozwijał - rejestracje osiągnęły 2696 szt. przy wzroście r/r o 37,1%.

Schwarzmüller Polska obiecuje wzrost sprzedaży

Ponad 1100 przyczep zarejestrowanych w Polsce pozwoliło zrealizować z nawiązką ambitny cel sprzedaży grupy Schwarzmüller na rok 2021.

To już milion naczep Krone!

W listopadzie 2021 r. z linii produkcyjnej Krone zjechał pojazd o milionowym numerze podwozia WKESD000001000000. Był to model naczepy Cool Liner wyprodukowany w zakładzie w Lübtheen.

Langendorf produkuje w Polsce

W dniu wczorajszym mieliśmy okazję zwiedzić nowy zakład produkcyjny firmy Langendorf i jednocześnie siedzibę spółki Langendorf Polska mieszczącej się w Wieluniu.

 

Październikowe wzrosty sprzedaży naczep

Rejestracje ciągników samochodowych, które sygnalizują z wyprzedzeniem sytuację na rynku przyczep i naczep, zwiększyły się w październiku o 22,1% r/r do poziomu 2223 szt. i jednocześnie zwiększyły się o 11,3% m/m (+223 szt.). Daje to nadzieję, że rynek przyczep i naczep będzie się również dalej rozwijał.

Wyszukiwarka

Informacje