PETRONAS Lubricants Polska i SUDER.eu wspólnie dla branży TSL

Suder.eu

Strategiczne Partnerstwo dotyczące dystrybucji olejów PETRONAS Urania Green w Polsce.

 

W odpowiedzi na potrzeby rynku, PETRONAS Lubricants Polska oraz SUDER.eu – jeden z liderów wśród dystrybutorów części zamiennych do samochodów ciężarowych specjalizujący się w obsłudze klientów z sektora TSL – podpisały kilkuletnią umowę handlową. SUDER.eu stał się tym samym strategicznym Partnerem dystrybuującym nową linię olejów PETRONAS Urania Green z technologią StrongTech™ w Polsce.

SUDER.eu ma ponad 60 punktów sprzedaży w kraju, dystrybuuje produkty do tysięcy sklepów detalicznych, warsztatów samochodowych, serwisów floty ciężarowej oraz firm transportowych. Dzięki tej współpracy PETRONAS – znany na całym świecie producent wysokiej jakości środków smarnych dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej – dokonuje ekspansji i rozszerza sieć sprzedaży w niezwykle ważnej dla polskiej gospodarki branży – prężnie rozwijającym się sektorze TSL.

Adam Bober, dyrektor sprzedaży PETRONAS Lubricants w Polsce, Niemczech i Austrii:
- Dla firm logistycznych i przewozowych oznacza to niezawodność, mniejsze koszty eksploatacji floty, niższe zużycie paliwa, a co za tym idzie - zmniejszenie emisji CO2. Długoterminowo czynniki te przekładają się na zwiększenie rentowności (TCO) floty i umożliwią uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Wynika to z zastosowanych technologii: wydłużonych łańcuchów molekularnych dzięki czemu oleje PETRONAS Urania utleniają się znacznie wolniej, minimalizują ryzyko powstawania sadzy, a tym samym gwarantują optymalną lepkość w każdych warunkach eksploatacyjnych, co wydłuża okresy wymiany oleju i przekłada się na kolejne oszczędności.

 

W ramach umowy handlowej PETRONAS dostarcza nie tylko zaawansowane rozwiązania technologiczne wypracowane w specjalistycznych laboratoriach Spółki oraz przetestowane w najtrudniejszych warunkach drogowych, ale także wsparcie techniczne i wiedzę ekspercką dla dystrybutora i branży.
Przeznaczone dla większości marek pojazdów ciężarowych oleje gamy PETRONAS Urania Green z technologią StrongTech™ są świetną odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby i wyzwania branży TSL. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, skutecznie chronią wysokoobciążone silniki przed zużyciem i zapewniają stabilne parametry pracy, a tym samym maksymalną wydajność i dłuższą żywotność.

 

Współpraca PETRONAS PLI Polska oraz SUDER.eu oznacza nowe otwarcie na rynku produktów dla samochodów ciężarowych. Liderzy technologii i dystrybucji części łączą siły, a to może oznaczać tylko jedno – klienci zyskają najbardziej innowacyjne produkty, a cała branża wiedzę oraz najnowocześniejszą technologię.

SUDER.eu stawia na jakość produktów, które w realny sposób mogą wesprzeć codzienną pracę oraz działania biznesowe naszych klientów. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne proponowane przez PETRONAS Lubricants Polska wpisują się w tę długofalową strategię. Współpraca rozwija się dynamicznie, a sprzedaż rośnie zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Mamy silne poczucie odpowiedzialności, dlatego wspólnie zaplanowaliśmy nie tylko działania biznesowe, lecz również edukacyjne oraz wspierające zrównoważony rozwój – mówi Grzegorz Matusik, CEO oraz członek zarządu sieci SUDER.eu.

W ramach ogólnoeuropejskiej kampanii promującej nową gamę olejów Urania Green PETRONAS Lubricants Polska oraz SUDER.eu organizują na torze Autodrom Jastrząb wydarzenie skierowane do klientów sieci. Podczas planowanego na październik br. Urania Road Show zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania z serii Urania Green, zastosowane w nich technologie i korzyści płynące z ich stosowania. Uczestnicy zdobędą nie tylko wiedzę o produktach, ale również argumenty handlowe, które usprawnią procesy sprzedażowe. Przedstawiona zostanie również współpraca PETRONAS Lubricants Polska z pierwszą na świecie platformą internetową Treedom. W ramach eventu podjęta zostanie próba, by wspólnie z uczestnikami posadzić więcej drzew niż tylko ilość, która ma zrównoważyć emisje CO2 związane kampanią Urania Road Show. PETRONAS oferuje również swoim dystrybutorom ciągłe wsparcie w postaci ogólnodostępnych konsultacji technologicznych z ekspertami Firmy.

 

Przeczytaj też:
AGROMEX z nowymi ciągnikami siodłowymi IVECO S-WAY LNG

Firma AGROMEX Wojciech i Jacek Fraszka Sp. j. odebrała pierwsze 18 ciągników IVECO S-WAY LNG z 30 sztuk zamówionych na rok 2021. Dołączą one do 20 pojazdów IVECO S-WAY LNG, które pracują już w firmie AGROMEX od 2020 roku.

IVECO i Nikola otworzyły zakład produkcyjny E-ciężarówek

Prawie dwa lata po rozpoczęciu budowy nowy zakład Nikola w Ulm został otwarty. Firma deklaruje, że od 2022 roku mają tu być produkowane akumulatorowo-elektryczne seryjne modele Nikoli Tre.

Gwałtowne Burze i nieczynne drogi we Francji

Dwanaście departamentów w środkowej i południowej Francji jest w pomarańczowym alarmie Météo France w związku z powodziami lub gwałtownymi burzami.

Kolejna edycja akcji Profesjonalni Kierowcy na autodromie Jastrząb

W dniu 9 września Autodrom Jastrząb wypełnił się uczestnikami akcji Profesjonalni Kierowcy, którzy otrzymali certyfikaty potwierdzające ich sumienne przygotowanie do zawodu.

Odzyskali trzy skradzione ciężarówki

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki w Terespolu odzyskali trzy pojazdy ciężarowe o łącznej wartości 160 tys. zł.

Z e-TOLL za przejazd po drogach płatnych zapłacisz o 25% mniej

Ministerstwo Finansów wprowadza czasowe ułatwienia dla przewoźników.

Praca na lata – na co zwrócić uwagę przy wyborze pracodawcy w branży transportowej?

Po trudnym okresie w branży, w wyniku którego wiele firm borykało się z problemami, a pracownicy musieli szukać nowego zatrudnienia, powoli wracamy do normalności.

Nowy system cyfrowych lusterek MAN Optiview

W dniach od 3 do 24 sierpnia pojazdy MAN nowej generacji brały udział w trasie MAN TruckLife Tour prowadzącej przez sześć państw europejskich.

IVECO S-WAY LNG dla firmy Don Trucking

Firma transportowa Don Trucking odebrała ciągniki IVECO S-WAY NP w wersji LNG wyposażone w silnik o mocy 460 KM.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL