Znajdowanie części zamiennych naczep jeszcze szybciej

Schmitz Cargobull części do naczep

Przyjazny dla użytkownika sklep internetowy z nowym wyglądem.

 

Schmitz Cargobull przeprojektował swój portal serwisowy dla segmentu obsługi posprzedażnej, mając na celu większą przyjazność dla użytkownika i rozszerzył go o inteligentne funkcje, które ułatwiają i usprawniają wyszukiwanie i zamawianie potrzebnych części zamiennych.

Od 2004 roku Schmitz Cargobull prowadzi własny portal serwisowy ze zintegrowanym sklepem internetowym z częściami zamiennymi, w którym dziś można szybko i łatwo zamówić około 80 000 części zamiennych Schmitz Cargobull i innych producentów.
Ponadto 12 000 części zamiennych jest natychmiast dostępnych z magazynów, mieszczących się w 29 centrach dystrybucyjnych w całej Europie, dzięki czemu naczepy Schmitz Cargobull nigdy nie pozostają w warsztacie dłużej, niż jest to niezbędne. Teraz specjaliści ds. obsługi posprzedażowej w Schmitz Cargobull wprowadzili kilka istotnych ulepszeń. Główny nacisk położono na przyjazność dla użytkownika oraz nowoczesny i atrakcyjny wizualnie projekt, który harmonizuje z nowym wyglądem strony internetowej Schmitz Cargobull.

Dodano nowe i elastyczne funkcje wyszukiwania i filtrowania: klienci mogą teraz znaleźć części zamienne dostępne w sklepie internetowym, a także najważniejsze informacje o danym artykule w internecie za pomocą wyszukiwarek, bez wcześniejszego logowania. Dodatkowo uproszczono nawigację w sklepie internetowym.

Portal serwisowy Schmitz Cargobull został uruchomiony, około 18 lat temu i jest on stale dostosowywany do potrzeb klientów

Obecnie sklep internetowy działa i jest dostępny w 26 krajach Europy. Celem jest oferowanie tego serwisu części zamiennych w całej Europie.

Patricia Aznar, dyrektor zarządzający Cargobull Parts & Services, odpowiedzialna za sprzedaż części zamiennych i zarządzanie produktami:
- Cieszymy się, że robimy kolejny krok w kierunku wygody i zadowolenia klientów z całkowicie nowej struktury. O znaczeniu łatwego zamawiania 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu potrzebnej części zamiennej oraz jej płynnej i szybkiej dostawie świadczą również dane z ostatniego roku obrotowego 2020/21. Łącznie za pośrednictwem sklepu internetowego złożono 110 000 zamówień.


Nowy sklep internetowy jest dostępny pod następującym linkiem: www.cargobull-serviceportal.de

Przeczytaj też:
Schmitz Cargobull - masowy spadek zamówień i szybka poprawa

Rok finansowy 2020/21 w Schmitz Cargobull to przede wszystkim sytuacja związana z koronawirusem, jednak firmie szybko udało się osiągnąć pozytywny wynik i utrzymać swoją pozycję rynkową, jako wiodącego europejskiego producenta naczep.

Rynek nowych naczep w górę

Grupa nowych przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t osiągnęła, od początku roku, wynik 23 742 szt., co oznacza zwiększenie popytu na te pojazdy o 118% w porównaniu z sytuacją sprzed roku.

Trailer Dynamics i Krone ogłaszają strategiczne partnerstwo

Wspólnym celem jest opracowanie zelektryfikowanej naczepy gotowej do produkcji seryjnej.

Prezentacja naczep w oddziałach EWT Truck & Trailer Polska

Rok po otwarciu dwóch serwisów dealera marki Schmitz Cargobull, firma zdecydowała się na prezentację nowych pojazdów, które zamierza oferować swoim klientom.

 

Krone na targach Comtrans 2021

Producent naczep Krone, wraz ze swoim importerem firmą RKS Nutzfahrzeuge LTD, zaprezentuje najnowsze pojazdy i rozwiązania telematryczne dla wymagającego rynku rosyjskiego.

Wózek Dolly Schmitz Cargobull w transportach modułowych

Przyczepy z wózkiem dolly Schmitz Cargobull to historia sukcesu.

Schmitz Cargobull wznawia produkcję naczep w Wielkiej Brytanii

Wiodący europejski producent naczep Schmitz Cargobull otwiera nową fabrykę w Manchesterze, produkowane będą tam niestandardowe pojazdy dla brytyjskich i irlandzkich operatorów.

Naczepy - rejestracje w czerwcu 2021

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w czerwcu 2021 r. rejestracje kontynuowały trzycyfrowy wzrost. Osiągnięty przy tym wysoki poziom jest czwartym najwyższym miesięcznym rezultatem tej kategorii po marcu i kwietniu br. oraz marcu 2019 r., od czasu kryzysu z lat 2008-2009.

Krone Telematics - czy wiesz że...

Aby móc łatwo zarządzać różnymi systemy telematyczne za pośrednictwem jednego rozwiązania, Krone Telematics opiera się na platformie niezależnej od producenta.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL