Czterdzieści dostawczych MAN TGE dla firmy GTV Bus z Ozimka

GTV Bus MAN TGE

Firma GTV Bus specjalizuje się w międzynarodowych przewozach osób. Wczoraj przedstawiciele firmy odebrali pierwsza partię z 40 samochodów dostawczych MAN TGE w wersji combi.

 

 

W dniu 30.06.2021 w siedzibie firmy Vvan Grabowski odbyło się uroczyste przekazanie 40 MAN TGE w wersji osobowej, które zamówiła firma GTV Bus. W uroczystości udział wzięli Marc Martinez, prezes zarządu MAN Truck & Bus Polska, Grzegorz Rogalewicz, dyrektor ds. sprzedaży samochodów dostawczych, Marcin Jaworski prezes zarządu GTV Bus, Tomasz Oleśków, dyrektor projektów międzynarodowych oraz właściciel firmy zabudowującej Vvan Grabowski - Jan Grabowski.

Zamówione samochody to 9 osobowe vany zabudowane przez firmę Vvan Grabowski. Pojazdy napędza najnowsza jednostka silnika spełniająca najostrzejsze normy czystości spalin cechująca się najniższym w swojej klasie zużyciem paliwa. Ponadto pojazdy wyposażone są w liczne systemy wspomagające pracę kierowcy, zapewniając najwyższy standard bezpieczeństwa, a są to między innymi: asystent hamowania awaryjnego, system wykrywania zmęczenia kierowcy, ogólnoeuropejski system eCall, przednie i boczne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, systemy kontroli trakcji i stabilizacji jazdy, w tym asystent bocznego wiatru, system wspomagania ruszania na wzniesieniu, kamera cofania. Ponadto w samochodach znajdują się liczne systemy zapewniające najlepszy komfort podróży dla pasażerów: system audio MAN Media Van z 6 głośnikami, wygłuszenie wnętrza pojazdu, klimatyzacja oraz ogrzewanie z indywidualnymi nawiewami dla przestrzeni pasażerskiej, wygodne pojedyncze fotele dla pasażerów, tapicerka wykonana według indywidualnego projektu, dodatkowe gniazda 12V USB w przestrzeni pasażerskiej i bagażowej. Przegroda oddzielająca przestrzeń bagażową od osobowej zapewnia bezpieczeństwo podróżnych podczas przewozu dodatkowego bagażu. Oświetlenie wewnętrzne przestrzeni pasażersko-bagażowej wykonane zostało w technologii LED. Zamontowane zostało także oświetlenie stopni wejściowych oraz wieszaczki na ubrania na ścianie grodziowej w części osobowej.

- Gratuluję firmie GTV Bus zakupu 40 samochodów MAN TGE. To świetna decyzja zarówno jeśli chodzi o komfort pracy kierowcy i pasażerów, jak i o efektywne zarzadzanie flotą i koszty eksploatacji. Samochody dostawcze MAN charakteryzują się wysokim komfortem podróży, bogatym wyposażeniem w systemy wspierających pracę kierowcy i komfortowy fotel, szczególnie istotny na dalekich trasach. Mam nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z tego zakupu, a nasza współpraca będzie rozwijać się tak dynamicznie jak sama firma GTV Bus - skomentował Marc Martinez podczas oficjalnego przekazania kluczyków.

Realizowane zamówienie jest wynikiem porozumienia, zawartego przez obie firmy na dostawę samochodów dostawczych oraz autobusów turystycznych.

 

 

Przeczytaj też:
Niemcy rekrutują truckerów z Włoch i oferują im wyższe zarobki

Niemcy chcą rozwiązać problem niedoboru kierowców ciężarówek rekrutując kierowców z zagranicznych firm przewozowych wjeżdżających do tego kraju swoimi ciężarówkami.

Wielka Brytania boryka się ze skutkami braku kierowców i dlatego chce rozszerzyć kabotaż

W walce z rażącym niedoborem kierowców ciężarówek rząd brytyjski chce złagodzić zasady pracy dla zagranicznych firm transportowych.

Incydent na granicy. Pociąg z ciężarówkami zmuszony do powrotu do Szwajcarii

Pociągi przewożące ciężarówki, jako element transportów intermodalnych, po raz pierwszy przejechały trasę Freiburg–Novara 11 lipca 2001 roku. Przewoźnikiem jest firma RAlpin z Freiburga, która od tego czasu przerzuciła ponad 1,7 miliona pojazdów ciężarowych z dróg na tory odciążając Alpy Szwajcarskie.

Rumuńscy kierowcy ciężarówek przyłapani na kradzieży oleju napędowego

Dwóch rumuńskich kierowców ciężarówek aresztowano w Hiszpanii po tym, jak przyłapano ich na kradzieży oleju napędowego z innych ciężarówek.

Duże korki ciężarówek na granicy z Chinami. Gwałtownie wzrósł transport kołowy do Chin

W samochodowym punkcie kontrolnym Zabajkalsk na granicy rosyjsko-chińskiej odprawa transportów będzie odbywała się również w nocy.

Chorwacka policja odnalazła 22 z 50 skradzionych ciężarówek tego lata w Austrii

Latem w Austrii skradziono 50 ciężarówek z naczepami o wartości ponad pięciu milionów euro.

Policja w Dreźnie stosuje specjalną metodę kontroli ciężarówek na autostradzie

Policja odnotowała 505 wykroczeń. 174 razy kierowcy ciężarówek korzystali z telefonu komórkowego podczas prowadzenia samochodu.

Limitowana wersja Actrosa Edition 2 dla polskiego przewoźnika

Seria Mercedes-Benz Actros Edition 2 liczy zaledwie 400 ciągników wyprodukowanych przez spółkę Daimler Truck na całym świecie. Cztery z limitowanej edycji sprzedał Kujawski Truck Center z Rogówka pod Toruniem. Pierwszy model wydany został spółce ADAMTRANS.

Nowe radary w Holandii zarejestrowały 85 ciężarówek w ciągu dwóch dni

Holandia uruchamia nowy radar, który wykrywa naruszenia kierowców ciężarówek w kabinie.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL