Jakie nowości w gamie ciężarówek Renault Trucks modeli T, T High, C i K?

Premiera Renault Trucks

Już za dziesięć dni Renault Trucks zaprezentuje ewolucję gamy ciężarówek modeli: T, T High, C i K.

 

Będzie to wyjątkowa okazja do poznania najważniejszych zmian wprowadzonych w pojazdach pod kątem ich efektywności oraz komfortu i bezpieczeństwa kierowcy.

Po zaprezentowaniu nowego modelu T High, w grze wideo Euro Truck Simulator 2, Renault Trucks zaprasza wszystkich na wydarzenie online, aby w konkretny sposób przedstawić ewolucję swoich samochodów ciężarowych. Wydarzenie odbędzie się 8 lipca 2021 r. na dedykowanej platformie (https://tckevolution.renault-trucks.com/pl), w dwóch terminach do wyboru: o godz. 13.00 lub 19.00 (CET).

Uczestnicy będą mogli poznać nowe pojazdy i związane z nimi usługi podczas kilku prezentacji, w tym prezentacji Bruno Blina, prezesa Renault Trucks, i Florence Simonet, wiceprezesa ds. obsługi posprzedażnej i usług. Paul Daintree, dyrektor ds. design Renault Trucks, otworzy również drzwi emblematycznego "Design Hall" i przedstawi zmiany dokonane wewnątrz i na zewnątrz kabiny. Oprócz oryginalnej angielskiej wersji prezentacji, transkrypcje będą dostępne w czternastu językach.

Zwycięzca ETS 2 zorganizowany przez Renault Trucks i SCS Software

Tego samego dnia, 8 lipca, o godzinie 19.30, na zakończenie wydarzenia, uczestnicy zostaną zaproszeni do połączenia się z kontem Twitch SCS Software, wydawcy gry Euro Truck Simulator 2, aby poznać zwycięzcę międzynarodowego konkursu na projekt oznakowania Renault Trucks T High Evolution.

Zwycięzca, wybrany przez fanów marki na portalach społecznościowych spośród pięciu finalistów, będzie mógł zobaczyć, jak jego projekt prezentuje się na żywo na prawdziwej ciężarówce.

Przeczytaj też:
Jakie nowe ciężarówki kupuje się w Rosji. 10 najpopularniejszych marek

Patriotyzm, czy państwowe regulacje, sprawiają, że rosyjscy przewoźnicy w większości wybierają rodzime marki.

Elektryczna ciężarówka Renault Trucks z kabina Low Entry

Wraz z europejską prezentacją modelu D Wide Z.E. LEC (Low Entry Cab) powiekszyła sie gama elektrycznych Renault Trucks.

PETRONAS Urania – mistrzowska gama olejów zapewniająca pojazdom ciężarowym moc na lata

Najnowocześniejsze technologie olejowe z laboratoriów PETRONAS są już dostępne dla polskich kierowców.

Pierwszy tysiąc nowych ciężarówek DAF już sprzedany

W niecały miesiąc po oficjalnej premierze firma DAF Trucks otrzymała już ponad 1000 zamówień klientów na ciężarówki nowej generacji XF, XG i XG.

Nowe wyposażenie w ciężarówkach MAN już jesienią 2021 roku

MAN OptiView, MAN CruiseAssist, Over-the-Air, nowe usługi cyfrowe, to tylko niektóre z planowanych w drugiej połowie 2021 i na początku 2022 nowości MAN Truck & Bus.

Samochody ciężarowe i autobusy - rejestracje w czerwcu 2021

Od początku 2021 r. zarejestrowano 16 068 samochody ciężarowe pow. 3,5 t. Wzrost wyniósł 97,5%. W całej grupie znalazło się 12 461 ciągników siodłowych i ich liczebność zwiększyła się porównaniu z poziomem w 2020 r. o 6858 szt.

Gwarancja przebiegu kluczowa dla przewoźnika w ramach współpracy z operatorem logistycznym - wywiad

Z Łukaszem Paszkowskim, kierownikiem Transportów Całopojazdowych w GEFCO Polska rozmawiamy o sytuacji na rynku przewozów drogowych, warunkach współpracy z operatorami logistycznymi oraz korzyściach dla firm transportowych, wynikających ze skali działalności GEFCO w Polsce i Europie.

Scania zapowiada modernizacje swoich modeli, szczegóły poznamy w listopadzie

Wprowadzenie na rynek unowocześnionej gamy ciężarówek planowane jest na listopad 2021 roku.

Co dalej z transportem publicznym

Transport publiczny jest bezpieczny - przekonuje o tym nie tylko zniesienie limitów pasażerów, ale również wiele profesjonalnych, obiektywnych badań oraz technologia wspierająca bezpieczeństwo higieniczne w autobusach.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL