Mercedes-Benz Actros Edition2 R5

Actros R5

Nazywają się włoską kolekcją R5 i zostały zaprezentowane 2 czerwca, podczas Dnia Republiki.

Mercedes-Benz Trucks , który kilka miesięcy temu wprowadził Actrosa w specjalnej limitowanej wersji Edition2, kusi włoskich klientów wyjątkowa konfiguracją ciężarówki. Włoska kolekcja R5 występuje w kolorze czarnym z dodatkowymi akcentami w trzech różnych kolorach: w połączeniu z bielą, czerwienią i zielenią. Nie trudno się domyślić, że są to barwy włoskiej flagi.

Oryginalny design jest dziełem RinoCustom z Salerno, kolekcja zawiera wiele innych możliwych kombinacji kolorów i wiele dostosowywalnych detali, które pozwalają uczynić każdy pojazd wyjątkowym i niepowtarzalnym.

- Każdy aspekt tego projektu został skrupulatnie dopracowany. Zdecydowaliśmy się zacząć od kolorów nawiązujących do włoskiej flagi i pokazać ją właśnie w dniu naszego narodowego święta - skomentował Domenico Andreoli, szef marketingu i PR Mercedes-Benz Trucks Italia.

Przeczytaj też:
Nowa Generacja DAF - modele XF, XG i XG+

DAF Trucks obiecuje, w modelach nowej generacji XF, XG i XG+, 10% redukcję zużycia paliwa, kompleksową gamę rozwiązań z zakresu pasywnego i aktywnego bezpieczeństwa oraz najwyższy poziom komfortu.

 

DAF Trucks prezentuje nowy model ciężarówki (video)

W dniu dzisiejszym DAF Trucks oficjalnie pokazał nowy model samochodu ciężarówego przeznaczonego do transportów długodystansowych. Nowy długodystansowy DAF będzie miał oznaczenia kabin: XF, XG i XG+

Nowy samochód zarejestrujesz w salonie u dealera

Od 4 czerwca nowe auto można zarejestrować u dealera.

Rejestracje samochodów ciężarowych w maju 2021

Od początku 2021 roku przybyło 14 039 nowych pojazdów użytkowych o DMC pow. 3,5 t. - ciężarówek i autobusów - co oznacza dwukrotny wzrost (+96,6%) w skali roku.

Odzyskano skradzione Volvo FH

Funkcjonariusze Straży Granicznej odzyskali Volvo FH warte 150 tys. zł.

Druga generacja IVECO S-WAY

Po dwóch latach od premiery IVECO zaprezentowało zmodernizowany IVECO S-WAY.

Amerykański startup opracował obrotowe siodło, które ma zapobiegać wywróceniu się naczepy

System dedykowany jest do samochodów ciężarowych, które są połączone siodłem z naczepą. To połączenie powoduje, że wywrotka naczepy na ogół powoduje również przewrócenie ciągnika.

Norma emisji spalin Euro VII od kiedy i dlaczego?

Przyszła norma emisji spalin Euro VII sprawi, że ciężarówki z silnikiem Diesla staną się jeszcze droższe. Naukowcy po raz pierwszy próbowali oszacować koszty produkcji.

Ukraińskie ciężarówki pojadą do USA

W ramach trzyletniego kontraktu AvtoKrAZ dostarczy ciężkie pojazdy na potrzeby Dowództwa Kontraktującego Armii USA.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL