Ukraińskie ciężarówki pojadą do USA

KRAZ cięzarówki

W ramach trzyletniego kontraktu AvtoKrAZ dostarczy ciężkie pojazdy na potrzeby Dowództwa Kontraktującego Armii USA.

 

Firma AvtoKrAZ dostarczy ciężkie pojazdy KrAZ i części zamienne na potrzeby Dowództwa Armii Stanów Zjednoczonych - informuje oficjalna strona Fabryki Samochodów w Kremenczug (pol. Krzemieńczuk).

Flota zamówionych pojazdów będzie się składać z małych ciężarówek KrAZ 4x4, w tym pojazdów z zabudową platformą oraz burtą, a także cystern do przewozu wody i paliwa.

Klientem, który złożył zapytanie jest firma US21 Inc. (Fairfax, Virginia, USA), która regularnie zaopatruje rząd, Departament Obrony i inne agencje rządowe USA. Ta prestiżowa, dla ukraińskiej wytwórni, umowa to kolejny dowód na to, że AvtoKrAZ nadal pozostaje, ze swoimi pojazdami, w czołówce firm posiadających w portfolio pojazdy do pracy w najtrudniejszym terenie. - Jesteśmy niezwykle dumni, że dzięki naszym produktom mogliśmy przyczynić się do rozwoju międzynarodowego programu bezpieczeństwa armii USA - komentuje przedstawiciel AvtoKrAZ.

 

Przeczytaj też:
MAN TGE 4x4 Offroad

Te niepozornie wyglądające samochody dostawcze na prawdę potrafią wiele. Mogliśmy się o tym przekonać podczas imprezy zorganizowanej przez MAN Truck & Bus Polska na Autodromie 4x4 we Włościejewkach.

 

Nowa Generacja DAF - modele XF, XG i XG+

DAF Trucks obiecuje, w modelach nowej generacji XF, XG i XG+, 10% redukcję zużycia paliwa, kompleksową gamę rozwiązań z zakresu pasywnego i aktywnego bezpieczeństwa oraz najwyższy poziom komfortu.

 

DAF Trucks prezentuje nowy model ciężarówki (video)

W dniu dzisiejszym DAF Trucks oficjalnie pokazał nowy model samochodu ciężarówego przeznaczonego do transportów długodystansowych. Nowy długodystansowy DAF będzie miał oznaczenia kabin: XF, XG i XG+

Nowy samochód zarejestrujesz w salonie u dealera

Od 4 czerwca nowe auto można zarejestrować u dealera.

Rejestracje samochodów ciężarowych w maju 2021

Od początku 2021 roku przybyło 14 039 nowych pojazdów użytkowych o DMC pow. 3,5 t. - ciężarówek i autobusów - co oznacza dwukrotny wzrost (+96,6%) w skali roku.

IMS Intermodal Show - Transport intermodalny - konferencja

Firma Gniotpol Trailers - producent przyczep, naczep oraz zabudów - zaprasza na zaprasza na wyjątkowe wydarzenie: IMS Intermodal Show.

Odzyskano skradzione Volvo FH

Funkcjonariusze Straży Granicznej odzyskali Volvo FH warte 150 tys. zł.

Mercedes-Benz Actros Edition2 R5

Nazywają się włoską kolekcją R5 i zostały zaprezentowane 2 czerwca, podczas Dnia Republiki.

Druga generacja IVECO S-WAY

Po dwóch latach od premiery IVECO zaprezentowało zmodernizowany IVECO S-WAY.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL