Używane ciężarówki Volvo Trucks dostępne przez internet

VolvoSelected

Volvo Trucks uruchamia nową platformę w Europie do kupowania używanych samochodów ciężarowych przez internet.

 

Nabywcy ciężarówek w Europie mogą teraz kupować używane ciężarówki Volvo za pośrednictwem jednej strony internetowej, która jest dedykowana używanym ciężarówkom Volvo Trucks. Wraz z ciężarówkami dostępne są dodatkowe usługi związane z gwarancjami na układy napędowe, umowy serwisowe oraz elastyczne rozwiązania finansowe.

Każdego roku Volvo Trucks sprzedaje na całym świecie od 15 000 do 20 000 używanych samochodów ciężarowych. Początkowo dostępna, w Europie, w 20 językach, strona Volvo Trucks jest wyposażona w filtry wyszukiwania odpowiadające potrzebom kupującego ciężarówki, takie jak typ pojazdu i konfiguracja osi.

- Podróż polegająca na zakupie ciężarówek w coraz większym stopniu odbywa się już w Internecie i staje się biznesem transgranicznym, a nawet bez granic. Dzięki Volvo Selected klienci mogą nie tylko zaoszczędzić czas, ale mogą również liczyć na duży komfort związany z kontaktem z dostawcą, który dobrze zna pojazdy, które sprzedaje - mówi Micke Rydbeck, dyrektor Used Trucks w Volvo Trucks.

Zakupione ciężarówki można odebrać w najbliższym serwisie Volvo Trucks lub Volvo może je dostarczyć bezpośrednio do klienta.

Nabywcy ciężarówek mogą również wybierać spośród różnych umów serwisowych, dostosowanych do ich konkretnych potrzeb biznesowych i rynku. Korzystając z Volvo Selected Pro, kupujący otrzymują również międzynarodową 12-miesięczną ochronę układu napędowego, dokumentację serwisową i gwarancje weryfikujące wiek i przebieg.

Używane samochody ciężarowe Volvo Trucks: www.VolvoSelected.com

 

 

 

Przeczytaj też:
MAN TGE 4x4 Offroad

Te niepozornie wyglądające samochody dostawcze na prawdę potrafią wiele. Mogliśmy się o tym przekonać podczas imprezy zorganizowanej przez MAN Truck & Bus Polska na Autodromie 4x4 we Włościejewkach.

 

Nowa Generacja DAF - modele XF, XG i XG+

DAF Trucks obiecuje, w modelach nowej generacji XF, XG i XG+, 10% redukcję zużycia paliwa, kompleksową gamę rozwiązań z zakresu pasywnego i aktywnego bezpieczeństwa oraz najwyższy poziom komfortu.

 

DAF Trucks prezentuje nowy model ciężarówki (video)

W dniu dzisiejszym DAF Trucks oficjalnie pokazał nowy model samochodu ciężarówego przeznaczonego do transportów długodystansowych. Nowy długodystansowy DAF będzie miał oznaczenia kabin: XF, XG i XG+

Rejestracje samochodów ciężarowych w maju 2021

Od początku 2021 roku przybyło 14 039 nowych pojazdów użytkowych o DMC pow. 3,5 t. - ciężarówek i autobusów - co oznacza dwukrotny wzrost (+96,6%) w skali roku.

IMS Intermodal Show - Transport intermodalny - konferencja

Firma Gniotpol Trailers - producent przyczep, naczep oraz zabudów - zaprasza na zaprasza na wyjątkowe wydarzenie: IMS Intermodal Show.

Druga generacja IVECO S-WAY

Po dwóch latach od premiery IVECO zaprezentowało zmodernizowany IVECO S-WAY.

IVECO buduje społeczność kierowców i oferuje nowe usługi ułatwiające pracę za kierownicą

Rozwiązanie to zapewnia kierowcom wsparcie na drodze ze strony sztucznej inteligencji wykorzystującej technologie głosowe.

Elektryczne ciężarówki będą musiały mieć ostrzegawcze sygnały dźwiękowe

Volvo Trucks opracowało akustyczny system ostrzegawczy dla modeli samochodów ciężarowych z napędem elektrycznym.

Temat CB Radia powraca...

Choć temat trochę przycichł, termin nadal biegnie i niebawem może się okazać, że korzystając z CB radia, podczas jazdy, jest tak samo nielegalne, jak trzymanie w dłoni telefonu komórkowego.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL