PACCAR Financial Europe obchodzi 20-lecie istnienia

Leasing DAF

W ciągu tych dwóch dziesięcioleci organizacja stała się wiodącą firmą finansującą ciężarówki DAF w Europie zarówno dla klientów, jak i dla dealerów.

 

Zespół 375 profesjonalnych i pełnych pasji pracowników oferuje klientom firmy DAF najwyższej klasy produkty i usługi finansowe, które są w pełni dedykowane branży transportowej.

Dwadzieścia lat temu mały zespół projektowy postanowił założyć nową grupę firm w całej Europie, która przekształciłaby się w PACCAR Financial Europe (PFE) . Od tego czasu firma PACCAR Financial Europe stała się punktem kompleksowej obsługi klientów firmy DAF Trucks, który zapewnia im fachową usługę finansowania. Dzięki PFE sieć dealerów DAF Trucks jest wspierana poprzez finansowanie nowych zapasów samochodów ciężarowych.

Począwszy od Holandii, Wielkiej Brytanii, Polski, Niemiec, Belgii, Francji, Hiszpanii i Włoch, PFE działa obecnie w co najmniej szesnastu krajach w Europie i finansuje jedną na trzy nowe ciężarówki DAF.
Z biegiem czasu PFE poszerzył swoją ofertę o dodatkowe usługi, takie jak naprawy i konserwacja, ubezpieczenia, podatek drogowy, a od niedawna z powodzeniem uruchomiono finansowanie transgraniczne.

Obecnie PACCAR Financial Services Europe, w tym PacLease w Europie, ma w swoim portfolio ponad 55 000 ciężarówek. Oprócz finansowania, PFE organizuje również remarketing używanych samochodów ciężarowych zarówno dla DAF, jak i PFE z rosnącej liczby centrów używanych samochodów ciężarowych DAF w całej Europie.

 

Przeczytaj też:
Nowa Generacja DAF - modele XF, XG i XG+

DAF Trucks obiecuje, w modelach nowej generacji XF, XG i XG+, 10% redukcję zużycia paliwa, kompleksową gamę rozwiązań z zakresu pasywnego i aktywnego bezpieczeństwa oraz najwyższy poziom komfortu.

 

DAF Trucks prezentuje nowy model ciężarówki (video)

W dniu dzisiejszym DAF Trucks oficjalnie pokazał nowy model samochodu ciężarówego przeznaczonego do transportów długodystansowych. Nowy długodystansowy DAF będzie miał oznaczenia kabin: XF, XG i XG+

Goodyear ogłosił nawiązanie długoterminowej współpracy z firmą ZF

Strategiczna umowa połączy możliwości oferty Goodyear Total Mobility i rozwiązania Fleet Management Solutions (FMS) marki ZF.

Szykują się duże zmiany dla kierowców samochodów dostawczych

Zmiana potencjalnie dotyczy ponad 37 tysięcy przewoźników z busami.

Nie będzie długich zestawów ciężarowych na drogach Holandii

Holenderskie zestawy zwane Super EcoCombi (SEC), o długości 32 m, nie będą mogły poruszać się po drogach publicznych w Holandii.

Przewoźnicy mogą się już rejestrować w systemie e-TOLL

Ministerstwo Finansów uruchomiło rejestrację w systemie e-TOLL oraz Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta.

Norma emisji spalin Euro VII od kiedy i dlaczego?

Przyszła norma emisji spalin Euro VII sprawi, że ciężarówki z silnikiem Diesla staną się jeszcze droższe. Naukowcy po raz pierwszy próbowali oszacować koszty produkcji.

Spektakularna akcja wydobycia polskiej ciężarówki

Zdarzenie miało miejsce na A6 niedaleko Bad Rappenau. 40-tonowa ciężarówka zjeżdża z autostrady i ląduje w środku drzew. 

Nowy DAF - znajdź różnice

Już za osiemnaście dni DAF Trucks oficjalnie przedstawi szczegóły nowej ciężarówki DAF model XG?

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL