Ewolucja zamiast rewolucji w naczepach Krone

Mega Liner Krone nowa naczepa

Naczepy Krone są stopniowo ulepszane. Kolejnym krokiem na przód jest nowa Mega Liner.

 

Rezultatem jest innowacyjna naczepa objętościowa, który oferuje maksymalną ładowność. Waga samego pojazdu jest poniżej 6500 kg, a w wersji ultralekka nawet poniżej 5900 kg. Drugą istotną cechą jest łatwa regulacja wysokości: dzięki nowej konstrukcji dachu, hydraulicznie podnoszony dach można otwierać do wysokości 500 mm. System Mega Liner może mieć również możliwość hydrauliczne poszerzane boki.

Firma Krone była pierwszym producentem seryjnym, która wprowadziła innowacyjne naczepy na rynek. Wieloletnie doświadczenie znajduje odzwierciedlenie w wielu praktycznych szczegółach Mega Liner'a. Na przykład dzięki nowemu modułowa tylny zderzak można dowolnie konfigurować, bez konieczności wiercenia dodatkowych otworów.
Szczególną cechą nowego Mega Liner'a jest innowacyjny układ hydrauliczny służący do poszerzania naczepy, w przypadku ładowania bardzo szerokich towarów. Aby to zrobić, dach, boczne kurtyny, tylne drzwi są najpierw otwierane, a następnie kierowca uruchamia system hydrauliczny. naczepę można poszerzyć o 500 mm z każdej strony. W ten sposób szerokość załadunkowa w świetle wzrasta do około. 3480 mm. Oznacza to, że można ładować bardzo szerokie ładunki, bez ryzyka uszkodzenia boków naczepy.

Przeczytaj też:
Schmitz Cargobull - masowy spadek zamówień i szybka poprawa

Rok finansowy 2020/21 w Schmitz Cargobull to przede wszystkim sytuacja związana z koronawirusem, jednak firmie szybko udało się osiągnąć pozytywny wynik i utrzymać swoją pozycję rynkową, jako wiodącego europejskiego producenta naczep.

Rynek nowych naczep w górę

Grupa nowych przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t osiągnęła, od początku roku, wynik 23 742 szt., co oznacza zwiększenie popytu na te pojazdy o 118% w porównaniu z sytuacją sprzed roku.

Trailer Dynamics i Krone ogłaszają strategiczne partnerstwo

Wspólnym celem jest opracowanie zelektryfikowanej naczepy gotowej do produkcji seryjnej.

Prezentacja naczep w oddziałach EWT Truck & Trailer Polska

Rok po otwarciu dwóch serwisów dealera marki Schmitz Cargobull, firma zdecydowała się na prezentację nowych pojazdów, które zamierza oferować swoim klientom.

 

Krone na targach Comtrans 2021

Producent naczep Krone, wraz ze swoim importerem firmą RKS Nutzfahrzeuge LTD, zaprezentuje najnowsze pojazdy i rozwiązania telematryczne dla wymagającego rynku rosyjskiego.

Wózek Dolly Schmitz Cargobull w transportach modułowych

Przyczepy z wózkiem dolly Schmitz Cargobull to historia sukcesu.

Schmitz Cargobull wznawia produkcję naczep w Wielkiej Brytanii

Wiodący europejski producent naczep Schmitz Cargobull otwiera nową fabrykę w Manchesterze, produkowane będą tam niestandardowe pojazdy dla brytyjskich i irlandzkich operatorów.

Znajdowanie części zamiennych naczep jeszcze szybciej

Przyjazny dla użytkownika sklep internetowy z nowym wyglądem.

Naczepy - rejestracje w czerwcu 2021

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w czerwcu 2021 r. rejestracje kontynuowały trzycyfrowy wzrost. Osiągnięty przy tym wysoki poziom jest czwartym najwyższym miesięcznym rezultatem tej kategorii po marcu i kwietniu br. oraz marcu 2019 r., od czasu kryzysu z lat 2008-2009.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL