Nowy DAF - czy chcesz go zobaczyć?

Nowy DAF XF 2021

Dziś firma DAF Trucks rozpoczęła oficjalną zapowiedź nowego modelu ciężarówki.

 

Firma DAF oficjalnie opublikowała film zapowiadający premierę nowej generacji ciężarówek. Dodatkowo została uruchomiona specjalna strona internetowa, na której można wpisać swój adres e-mail i zapisać się na webcast z premiery DAF'a.

Pod tym linkiem odbywa się rejestracja uczestników premiery nowego DAF'a:   https://startthefuture.daf.com/

 

Pytanie tylko, czy będzie tylko premiera internetowa? Nastały nowe i obecnie wiele wydarzeń odbywa sie on-line. Ale jaka będzie formuła wprowadzania nowej ciężarówki tego jeszcze nie wiemy. Jednak, gdyby DAF zdecydował wyłącznie na prezentację internetową, premiera nowej ciężarówki mogła by się odbyć nawet jeszcze przed wakacjami.

Nie jest tajemnicą, że nowy DAF jeździ już po Europie oklejony maskującą folią. Nie jeden, a wiele samochodów, bo testują je już wybrane firmy transportowe. Zatem widział go już chyba każdy, kto interesuje się ciężarówkami. My jednak uszanujemy wolę producenta i pokażemy jego oficjalną pierwszą prezentację:

 

 

Przeczytaj też:
Ponowny wzrost liczby nowych samochodów ciężarowych

We wrześniu 2021 r. zarejestrowano 2781 wszystkich rodzajów pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, to 32,4% więcej niż przed rokiem i więcej niż w sierpniu br. (+37,5%).

Nowa Generacja DAF - modele XF, XG i XG+

DAF Trucks obiecuje, w modelach nowej generacji XF, XG i XG+, 10% redukcję zużycia paliwa, kompleksową gamę rozwiązań z zakresu pasywnego i aktywnego bezpieczeństwa oraz najwyższy poziom komfortu.

 

DAF Trucks prezentuje nowy model ciężarówki (video)

W dniu dzisiejszym DAF Trucks oficjalnie pokazał nowy model samochodu ciężarówego przeznaczonego do transportów długodystansowych. Nowy długodystansowy DAF będzie miał oznaczenia kabin: XF, XG i XG+

Spektakularna akcja wydobycia polskiej ciężarówki

Zdarzenie miało miejsce na A6 niedaleko Bad Rappenau. 40-tonowa ciężarówka zjeżdża z autostrady i ląduje w środku drzew. 

Nowy DAF - znajdź różnice

Już za osiemnaście dni DAF Trucks oficjalnie przedstawi szczegóły nowej ciężarówki DAF model XG?

PACCAR Financial Europe obchodzi 20-lecie istnienia

W ciągu tych dwóch dziesięcioleci organizacja stała się wiodącą firmą finansującą ciężarówki DAF w Europie zarówno dla klientów, jak i dla dealerów.

Rekordowe wzrosty sprzedaży ciężarówek

Rejestracje nowych samochodów ciężarowych w marcu 2021.

 

DAF Trucks przyznaje tytuł DAF International Dealer of the Year 2021

Wiemy już kto otrzymał w tym roku statuetkę Dealera Roku DAF Trucks Polska. W Europie tytuł ten otrzymała Brytyjska grupa dealerska Lawrence Vehicles Ltd. 

Rejestracje ciężarówek w lutym 2021

Od początku 2021 roku przybyło 4462 nowe pojazdy użytkowe o DMC pow. 3,5 t. co oznacza wzrost o 28,1% r/r. W grupie samochodów ciężarowych rejestracji przybyło więcej o 32,7% w porównaniu z rezultatem w tym samym okresie 2020 r. a w grupie autobusów ubyło o 25%.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL