Firma Kässbohrer Polska nawiązała partnerstwo z firmą P.U.H Lipiński Transport

Kassbohrer naczepy

Firma naczepowa Kässbohrer nawiązała nowe partnerstwo z firmą P.U.H Lipinski Transport i sprzedała 15 naczep Mega Curtainsider.

 

Założona w 1987 roku Lipinski Transport to dynamicznie rozwijająca się firma transportowa a także dealer marki IVECO.

- Jako Lipinski stawiamy na jakość i solidność pojazdów Kässbohrer. Pojazdy, które niedawno dodaliśmy do naszej firmy, idealnie pasują do naszej floty i nadają się do wielu rodzajów transportów. Ponadto jesteśmy bardzo zadowoleni ze wsparcia, jakie otrzymujemy od zespołu sprzedaży Kässbohrer. Jestem pewien, że nasza współpraca będzie się dalej rozwijać - powiedział Adam Lipiński, właściciel P.U.H Lipinski Transport.

Dyrektor sprzedaży Kässbohrer Polska Jakub Dolaniecki tak skomentował pozyskanie nowego klienta: - Jako Kässbohrer oferujemy pojazdy wyposażone w najnowocześniejszą technologię i szeroką gamę opcji, które w pełni wspierają wszechstronną działalność naszych klientów. Nasza naczepa mega firanka K.SCS M jest najlepszym wyborem do transportu intermodalnego. Ma solidne podwozie z powłoką KTL i jest wyposażona w pierścienie promowe. Klient - firma Lipiński może bezpiecznie przewozić swoje towary w transporcie kombinowanym. Pojazdy K.SCS M mają również Certyfikat Transportu Opon.

Naczepy Kässbohrer są przystosowane do transportu opon. Ponadto pojazdy są wyposażone w mechaniczny system podnoszenia dachu, który umożliwia podniesienie go o 500 mm podczas załadunku i 100 mm podczas jazdy.

Przeczytaj też:
Naczepy Krone we flocie Scania demo

Centrum testowo-demonstracyjne Scania znajduje się w pobliżu Södertälje, tam też znajduje się siedziba szwedzkiego producenta ciężarówek
i fabryka ciężarówek.

Krone 25-Years-Edition - specjalna jubileuszowa wersja naczepy chłodni

Firma Krone wprowadziła na rynek swoją pierwszą naczepę chłodnię w 1996 roku. Aby uczcić 25-lecie modelu Cool Liner, wprowadzono na rynek Edycję 25-letnią.

Automatyczny sprzęg naczepy - dobre czy złe rozwiązanie?

Z punktu widzenia wielu kierowców ciężarówek podejście to jest co najmniej dyskusyjne. Bo wygoda owszem, ale są sytuacje, gdzie człowiek sam musi ocenić, czy prawidłowo można sprzęgać naczepę np. na nierównym terenie.

 

Co słychać w naczepach...

Marzec 2021 r. to kolejny dziesiąty już miesiąc z rzędu kiedy rynek tych pojazdów rośnie r/r. Tempo wzrostu wyniosło 138,3% i w dużej części jest to efekt niskiej sprzedaży z ub.r.

 

Producent naczep firma Wielton rozszerza działalność w Niemczech

Wielton S.A., producent naczep, przyczep i zabudów Wielton, który na rynku niemieckim działa od 2017 r. zdecydował rozwinąć swoją działalność.

 

Bezpłatna inteligentna aplikacja do pozycjonowania czujnika opon w naczepach Schmitz Cargobull

Aplikacja TrailerConnect do konfiguracji i zarządzania zainstalowanymi czujnikami opon przyczepy Schmitz Cargobull jest bezpłatna..

Firma Koegel przedstawia nową generację innowacyjnych rozwiązań transportowych Kögel Mega Lightplus

Dzięki szerokiej gamie wyposażenia i niewielkiej masie własnej Kögel Mega Lightplus można dostosować do wymagań wielu ładunków.

 

Alltrucks obsłuży naczepy Krone w całej Europie

Alltrucks Truck & Trailer Service oraz KRONE - jeden z czołowych światowych producentów naczep - rozpoczęły współpracę.

Krone Smart Collect - telematyka dla nadwozi wymiennych

Firma Krone opracowała nową wersję jednostki telematycznej Krone Smart Collect. Znajdą one zastosowanie, przede wszystkim w nadwoziach wymiennych.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL