MAN TGE w programie Nasz nowy dom

MAN TGE w programie Nasz Nowy Dom

Od czasu wprowadzenia na polski rynek samochodów dostawczych MAN TGE, MAN truck & Bus Polska wziął udział w licznych inicjatywach mających na celu pomoc nie tylko instytucjom charytatywnym, ale też konkretnym osobom.

 

Samochody dostawcze MAN TGE wykorzystywane były podczas wielu akcji takich jak Szlachetna Paczka, pomoc dzieciom z Borów Tucholskich, pokrzywdzonych podczas wichury w 2017 roku, transportowały niepełnosprawnych sportowców na zawody sportowe organizowane przez Fundację Polska Bez Barier oraz niepełnosprawnych turystów nad Morskie Oko w ramach współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym.

Od roku 2019 firma wspiera także fundacje Ronalda McDonalda, która buduje dom dla rodziców dzieci przebywających długotrwale w szpitalu pediatrycznym przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz realizuje program profilaktyki przeciwnowotworowej wśród dzieci z całej Polski w mobilnej klinice zbudowanej na podwoziu MAN TGM 15.290.

Ostatni projekt, w który zaangażowała się spółka MAN truck & Bus Polska to pomoc bohaterom programu telewizyjnego Nasz nowy dom, emitowanego w ogólnopolskiej stacji telewizyjnej Polsat. Program ten jest bardzo popularny w Polsce i wspiera rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej w wyremontowaniu ich domów czy mieszkań.

Samochody dostawcze MAN TGE 4x4 zostały wykorzystane do przewozu bohaterów kolejnych odcinków programu. Poza samochodami w wersji combi, którymi podróżują całe rodziny na planie zdjęciowym pojawiły się samochody MAN eTGE z napędem elektrycznym oraz podwozia budowlane, dowożące materiały niezbędne podczas remontów.

Dzięki standardowemu napędowi 4x4 samochody MAN TGE doskonale dają sobie radę na nieutwardzonych terenach, na których często stoją domy uczestników programu, jak również w trudnych zimowych warunkach, w jakich kręcone były pierwsze odcinki nowego sezony programu.

Gdzie można zobaczyć MAN-a TGE? Nowe odcinki z udziałem samochodów dostawczym MAN TGE można oglądać w każdą środę i w czwartek od 31.03 do 20.05 o godz. 20:05 na kanale TV Polsat lub na platformie cyfrowej ipla.tv.

Przeczytaj też:
Elektryczne samochody dostawcze MAN eTGE we flocie DHL Parcel

Samochody elektryczne będzie można spotkać m.in. na ulicach Warszawy, Gdańska, czy Poznania.

25 w pełni elektrycznych autobusów MAN Lion's City 12 E pojedzie z Polski do Kopenhagi


Kopenhaga - miasto królewskich pałaców, kolorowych domów i Małej Syrenki. Niedługo pojawi się tam kolejna atrakcja: 25 MAN-ów Lion's City 12 E, dzięki któremu goście i mieszkańcy stolicy Danii będą mogli podróżować w szczególnie przyjazny dla środowiska sposób.

 

Ciężarówki MAN nowej generacji dotarły na Bliski Wschód

MAN Truck & Bus wprowadza nową gamę TG w swoim największym obszarze sprzedaży.

 

Cyfrowe lusterko wsteczne w samochodach dostawczych Ford

Nowe lusterko wewnętrzne działa również jako ekran i pokazuje sytuację na drodze za pomocą tylnej kamery. W rozwiązanie to można doposażyć modele Transit i Transit Custom.

 

Duże zmiany zapowiada producent ciężarówek MAN Truck & Bus

Do 2030 roku firma MAN Truck & Bus zamierza zmienić się z producenta pojazdów użytkowych w wiodącego dostawcę inteligentnych i zrównoważonych rozwiązań transportowych.

 

Elektryczne przegubowe autobusy MAN Lion's City z fabryki w Starachowicach

MAN Truck & Bus poinformował, że seryjna produkcja przegubowego autobusu elektrycznego Lion's City 18 E rozpocznie się w Polsce już w kwietniu br.

 

Volkswagen Financial Services właścicielem EURO-Leasing

Volkswagen Financial Services wykupił 100% akcji spółki EURO-Leasing Polska, która pod brandem MAN Rental oferuje wynajem krótko i długoterminowy samochodów ciężarowych MAN Truck & Bus.

Nowy Volkswagen Caddy 5 Cargo

Nowy Volkswagen Caddy 5 w wersji Cargo, to świetna propozycja dla indywidualnych przedsiębiorców, dla flot i dla usług.

 

Jak przekształcić, w niecałą godzinę, dostawczego MAN-a TGE w samochód terenowy

Pomysł wyszedł od sprzedawców furgonetek z Tyrolu w Austrii, Thomasa Koflera i Fabiana Bonory, którzy widzieli możliwości wykorzystania samochodu dostawczego na zaśnieżonych stokach do przewożenia gości do hoteli lub ekip konserwacyjnych.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL