Ciężarówki MAN nowej generacji dotarły na Bliski Wschód

MAN TGX Latin Amerika

MAN Truck & Bus wprowadza nową gamę TG w swoim największym obszarze sprzedaży.

 

Po premierze nowej generacji samochodów ciężarowych MAN Truck & Bus, która miała miejsce w ub. roku. w Bilbao, przyszedł czas na sprzedaż. Samochody dotarły już poza kontynent i będą musiały zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami pracy.

Teraz MAN Truck & Bus wprowadził gamę TG na swoje rynki na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Nowa gama ciężarówek, MAN, która sprzedaje się już od połowy ub. roku, także w Polsce, zawiera dużą dawkę rozwiązań cyfrowych poprawiających bezpieczeństwo oraz ułatwiających zarządzanie transportem.

Joerg Mommertz, który zarządzał również spółką MAN Truck & Bus Polska, a obecnie pełni funkcję wiceprezesa, dyrektora działu sprzedaży na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej MAN Truck & Bus SE, tak komentuje wydarzenie; - Wprowadzenie nowej gamy to przełomowy moment dla nas wszystkich. Odzwierciedla to, że MAN koncentruje się, w dużym stopniu, na pomaganiu klientom w ich działalności. Te ciężarówki są zbudowane tak, aby były niezawodne; są w stanie wytrzymać intensywne użytkowanie w ciągu całego okresu eksploatacji, zapewniając jednocześnie najlepszą w swojej klasie wydajność. W rezultacie klienci uzyskują optymalny czas pracy i atrakcyjny całkowity koszt posiadania.

Również, na Bliskim Wschodzie, MAN Truck & Bus oferuje trzyletnią gwarancję na kompletny i układ napędowy w ciągnikach siodłowych.

Przeczytaj też:
Wydanie MAN TGX dla Eko-Okna

W dniu 13 kwietnia 2021 roku uczestniczyliśmy w przekazaniu podwozi MAN TGX dla firmy Eko-Okna. Odbiór samochodów z przyczepami był w firmie Wecon w Strumieniu. Następnie pojazdy przejechały do ST Truck w Radlinie. Stamtąd, po krótkim postoju, część z nich pojechała do siedziby firmy Eko-Okna, gdzie rozpocznie sie ich eksploatacja. 

 

Elektryczne samochody dostawcze MAN eTGE we flocie DHL Parcel

Samochody elektryczne będzie można spotkać m.in. na ulicach Warszawy, Gdańska, czy Poznania.

25 w pełni elektrycznych autobusów MAN Lion's City 12 E pojedzie z Polski do Kopenhagi


Kopenhaga - miasto królewskich pałaców, kolorowych domów i Małej Syrenki. Niedługo pojawi się tam kolejna atrakcja: 25 MAN-ów Lion's City 12 E, dzięki któremu goście i mieszkańcy stolicy Danii będą mogli podróżować w szczególnie przyjazny dla środowiska sposób.

 

MAN TGE w programie Nasz nowy dom

Od czasu wprowadzenia na polski rynek samochodów dostawczych MAN TGE, MAN truck & Bus Polska wziął udział w licznych inicjatywach mających na celu pomoc nie tylko instytucjom charytatywnym, ale też konkretnym osobom.

 

Duże zmiany zapowiada producent ciężarówek MAN Truck & Bus

Do 2030 roku firma MAN Truck & Bus zamierza zmienić się z producenta pojazdów użytkowych w wiodącego dostawcę inteligentnych i zrównoważonych rozwiązań transportowych.

 

Elektryczne przegubowe autobusy MAN Lion's City z fabryki w Starachowicach

MAN Truck & Bus poinformował, że seryjna produkcja przegubowego autobusu elektrycznego Lion's City 18 E rozpocznie się w Polsce już w kwietniu br.

 

Nowy MAN TGM Volkswagen Financial Services właścicielem EURO-Leasing

Volkswagen Financial Services wykupił 100% akcji spółki EURO-Leasing Polska, która pod brandem MAN Rental oferuje wynajem krótko i długoterminowy samochodów ciężarowych MAN Truck & Bus.

Autobusy, jak ciepłe bułki. Kolejne 15 autobusów MAN Lion’s City pojedzie dla Gliwic

W dniu 08.03.2021r. w Urzędzie Miasta Gliwice miało miejsce podpisanie umowy na dostawę 15 autobusów miejskich MAN Lion’s City, którą podpisali przedstawiciele zarządu Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej oraz Małgorzata Durda, dyrektor ds. produktu i sprzedaży autobusów w MAN Truck & Bus Polska.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL