MAN TGX Latin Amerika

Ciężarówki MAN nowej generacji dotarły na Bliski Wschód

MAN Truck & Bus wprowadza nową gamę TG w swoim największym obszarze sprzedaży.

 

Po premierze nowej generacji samochodów ciężarowych MAN Truck & Bus, która miała miejsce w ub. roku. w Bilbao, przyszedł czas na sprzedaż. Samochody dotarły już poza kontynent i będą musiały zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami pracy.

Teraz MAN Truck & Bus wprowadził gamę TG na swoje rynki na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Nowa gama ciężarówek, MAN, która sprzedaje się już od połowy ub. roku, także w Polsce, zawiera dużą dawkę rozwiązań cyfrowych poprawiających bezpieczeństwo oraz ułatwiających zarządzanie transportem.

Joerg Mommertz, który zarządzał również spółką MAN Truck & Bus Polska, a obecnie pełni funkcję wiceprezesa, dyrektora działu sprzedaży na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej MAN Truck & Bus SE, tak komentuje wydarzenie; - Wprowadzenie nowej gamy to przełomowy moment dla nas wszystkich. Odzwierciedla to, że MAN koncentruje się, w dużym stopniu, na pomaganiu klientom w ich działalności. Te ciężarówki są zbudowane tak, aby były niezawodne; są w stanie wytrzymać intensywne użytkowanie w ciągu całego okresu eksploatacji, zapewniając jednocześnie najlepszą w swojej klasie wydajność. W rezultacie klienci uzyskują optymalny czas pracy i atrakcyjny całkowity koszt posiadania.

Również, na Bliskim Wschodzie, MAN Truck & Bus oferuje trzyletnią gwarancję na kompletny i układ napędowy w ciągnikach siodłowych.

Przeczytaj też:
Podsumowanie roku 2022 w MAN Truck & Bus Polska Rok 2022 dla MAN Truck & Bus był rokiem pełnym wyzwań. W wyniku działań wojennych i po agresji Rosji w Ukrainie koncern stracił dwie z trzech fabryk produkujących komponenty do samochodów ciężarowych.
MAN TGX i naczepa z TIP Trailer Services w zestawie dla ośrodków nauki jazdy
Nowy rok w branży pojazdów użytkowych W całej grupie nowych samochodów ciężarowych pow. 3,5 t w styczniu 2023 r. zarejestrowano 2486 szt. To rezultat o 233 szt. wyższy niż w tym samym miesiącu przed rokiem (+10,3% r/r) i jednocześnie najwyższy wynik dla analogicznego miesiąca w całej historii notowań.
Elektryczny debiut autobusów MAN w Siedlcach Po ośmiu latach MAN wraca do Siedlec i to elektrycznie.
Ciężarówki i autobusy - jak minął rok W roku bieżącym rynek samochodów ciężarowych jest niestabilny. Mimo iż dotychczas radził sobie nieco lepiej z zakłóceniami dostaw półprzewodników niż inne kategorie pojazdów, to po wybuchu wojny za wschodnią granicą sytuacja została skomplikowana dodatkowo brakami komponentów z Ukrainy.
MAN TGX z projektu WOMAN ma nowego właściciela Na drodze widać go z daleka. Wyróżnia się charakterystyczną barwą i pełnym wyposażeniem w akcesoria przydatne każdemu kierowcy, a w szczególności paniom pracującym w zawodzie kierowcy ciężarówki.
Zamość z umową na pierwsze autobusy elektryczne MAN W dniu 2 grudnia 2022 r. Miejski Zakład Komunikacji w Zamościu podpisał umowę z firmą MAN Truck & Bus Polska na zakup i dostawę 14 autobusów elektrycznych Lion`s City E plus siedem dwustanowiskowych stacji przeznaczonych do ładowania pojazdów.
Ciężarowe w górę W październiku 2022r. zarejestrowano 3742 nowe pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, tj. więcej niż przed rokiem (+24,8%) i więcej o 12,4% niż we wrześniu br. jest to niewątpliwie bardzo optymistyczna wiadomość.
Autobus roku 2023 na TRANSEXPO w Kielcach W Kielcach trwa najważniejsze wydarzenie branży transportu zbiorowego w Polsce – wystawa Transexpo. Złoty Medal w kategorii Autobusy za MAN Lion’s City 18 E oraz nagrodę za design stoiska targowego.