Dodatkowa ochrona dla naczep Schmitz Cargobull

Trailer Service Basic

Moduł Trailer Service Basic oferuje klientom, którzy jeszcze nie korzystają z umowy serwisowej Schmitz Cargobull, nową ofertę dającą bezpieczne użytkowanie naczep Schmitz Cargobull.

 

Pakiet ten obejmuje koszty zużycia i wymiany wszystkich elementów układu hamulcowego i osi (materiał i robocizna) za stałą miesięczną opłatą. W skład pakietu objętego obsługą wchodzą: klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, zaciski i zawory hamulcowe, cylindry i przewody hamulcowe, a także moduł EBS, łożyska kół, miechy zawieszenia pneumatycznego, amortyzatory i zespoły sprężyn.

Pojazdy mają również gwarancją płatności w Cargobull Euroservice. W rezultacie klienci otrzymują szybką i natychmiastową pomoc drogową 24/7 za pośrednictwem bezpłatnej infolinii. Wszystko to działa w całej Europie.
Podczas regularnych przeglądów serwisowych naczepy są serwisowane przez jednego z 1700 partnerów serwisowych Schmitz Cargobull.

Klienci mogą w dowolnym momencie rozszerzyć swoją podstawową umowę do pełnej obsługi naczepy lub pełnej obsługi opon. Pełna obsługa naczep Schmitz Cargobull obejmuje wszytskie koszty zużycia pojazdu i awarii, a także koszty przeglądów.

Przeczytaj też:
Krone 25-Years-Edition - specjalna jubileuszowa wersja naczepy chłodni

Firma Krone wprowadziła na rynek swoją pierwszą naczepę chłodnię w 1996 roku. Aby uczcić 25-lecie modelu Cool Liner, wprowadzono na rynek Edycję 25-letnią.

Firma Kässbohrer Polska nawiązała partnerstwo z firmą P.U.H Lipiński Transport

Firma naczepowa Kässbohrer nawiązała nowe partnerstwo z firmą P.U.H Lipinski Transport i sprzedała 15 naczep Mega Curtainsider.

Automatyczny sprzęg naczepy - dobre czy złe rozwiązanie?

Z punktu widzenia wielu kierowców ciężarówek podejście to jest co najmniej dyskusyjne. Bo wygoda owszem, ale są sytuacje, gdzie człowiek sam musi ocenić, czy prawidłowo można sprzęgać naczepę np. na nierównym terenie.

 

Co słychać w naczepach...

Marzec 2021 r. to kolejny dziesiąty już miesiąc z rzędu kiedy rynek tych pojazdów rośnie r/r. Tempo wzrostu wyniosło 138,3% i w dużej części jest to efekt niskiej sprzedaży z ub.r.

 

Producent naczep firma Wielton rozszerza działalność w Niemczech

Wielton S.A., producent naczep, przyczep i zabudów Wielton, który na rynku niemieckim działa od 2017 r. zdecydował rozwinąć swoją działalność.

 

Bezpłatna inteligentna aplikacja do pozycjonowania czujnika opon w naczepach Schmitz Cargobull

Aplikacja TrailerConnect do konfiguracji i zarządzania zainstalowanymi czujnikami opon przyczepy Schmitz Cargobull jest bezpłatna..

Mercedes-Benz Actros z naczepa Schmitz Cargobull o zoptymalizowanej aerodynamice

Na drogi wyjeżdża właśnie pierwsza zoptymalizowana ciężarówka, przygotowana we współpracy z Mercedes-Benz Trucks, producentem naczep Schmitz Cargobull oraz specjalizującą się w projektowaniu aerodynamicznych rozwiązań firmą Betterflow.

 

Firma Koegel przedstawia nową generację innowacyjnych rozwiązań transportowych Kögel Mega Lightplus

Dzięki szerokiej gamie wyposażenia i niewielkiej masie własnej Kögel Mega Lightplus można dostosować do wymagań wielu ładunków.

 

Alltrucks obsłuży naczepy Krone w całej Europie

Alltrucks Truck & Trailer Service oraz KRONE - jeden z czołowych światowych producentów naczep - rozpoczęły współpracę.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL