Kolejny autoryzowany serwis Mercedes-Benz - EWT Automotive Polska

EWT Mercedes-Benz Koprki

Firma EWT Automotive Polska, dysponująca ponad 20-letnim doświadczeniem w obsłudze dostawczych i ciężarowych Mercedesów, otworzyła nowy autoryzowany serwis samochodów osobowych Mercedes-Benz w Ożarowie Mazowieckim.


Nowy Autoryzowany Serwis Samochodów Osobowych Mercedes-Benz EWT Automotive Polska jest zlokalizowany niedaleko trasy A2 i miejscowości takich Ożarów Mazowiecki, Bronisze, Piastów czy Pruszków.

Serwis mieści się w nowoczesnym, przeszklonym budynku, wybudowanym zgodnie z najwyższymi standardami Mercedes-Benz. Hala serwisowa o powierzchni 757 m2 oferuje łącznie 12 stanowisk w tym z podnośnikami. Wielopoziomowy magazyn o łącznej powierzchni 502 m2 pozwolił wygospodarować przestrzeń na hotel opon. Nowa placówka została wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne i specjalistyczne narzędzia, m.in. w wyważarkę z testem drogowym oraz przyrząd do ustawiania geometrii 3D firmy Hunter.

Nowy serwis osobowych Mercedesów EWT Automotive Polska oferuje usługi z zakresu bieżącej konserwacji samochodów w ramach opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej, sprzedaży części zamiennych, napraw blacharsko-lakierniczych oraz obsługi ubezpieczeniowej. W budynku mieści się też profesjonalna ręczna myjnia. Ponadto stacja dysponuje własnym holownikiem pracującym w systemie "od drzwi do drzwi". Zespół serwisowy tworzą doświadczeni młodzi ludzie, dla których praca to pasja - i którzy pracują z samochodami Mercedes-Benz od wielu lat.

Serwis Mercedes-Benz - EWT Automotive Polska mieści się dokładnie w Koprkach (gmina Ożarów Mazowiecki) przy ul. Poznańskiej 472. To odpowiedź na potrzeby klientów m.in. z okolic powiatów warszawskiego zachodniego, pruszkowskiego i grodziskiego. Serwis jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00, a w sobotę – 9:00-15:00.

Więcej info: https://ewtosobowe-mercedes-benz.pl/

Przeczytaj też:
Mercedes-Benz Polska ma już dwadzieścia pięć lat

Mercedes-Benz w Polsce świętuje ćwierćwiecze swojej oficjalnej działalności.

Mercedes-Benz Trucks Polska - 2021 rok wyzwań, sukcesów i zmian

Od 1 grudnia 2021 koncern Daimler zdecydował o podziale na dwa niezależne przedsiębiorstwa: Mercedes-Benz AG oraz Daimler Truck.

Sprzedaż naczep w 2021 roku z rekordowym wynikiem

Dobra passa trwa nieprzerwanie od 15. miesięcy. Przy czym od marca do sierpnia br. utrzymywał się wzrost trzycyfrowy, a od września utrzymuje się w wymiarze dwucyfrowym.

Kolejny punkt serwisowy EWT Automotive dedykowany ciężarówkom

Nowy punkt obsługi pojazdów ciężarowych Truck Dedication mieści się w Jeżewie Starym niedaleko Białegostoku.

Sprzedaż nowych naczep w listopadzie 2021 r

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w listopadzie 2021r. rynek nadal dynamicznie się rozwijał - rejestracje osiągnęły 2696 szt. przy wzroście r/r o 37,1%.

Schwarzmüller Polska obiecuje wzrost sprzedaży

Ponad 1100 przyczep zarejestrowanych w Polsce pozwoliło zrealizować z nawiązką ambitny cel sprzedaży grupy Schwarzmüller na rok 2021.

Nowy Citan i Renault Kangoo z tytułem International Van of the Year 2022

Nowy Mercedes-benz Citan zadebiutował na rynku w sierpniu 2021 – a już jesienią najmniejszy w rodzinie pojazdów dostawczych Mercedes-Benz odniósł pierwszy wielki sukces, zdobywając prestiżowe wyróżnienie International Van of the Year 2022.

Mercedes-Benz Actros 2563 L z limitowanej serii Edition 2 dla firmy SL Express

Actros Edition 2 został wyposażony w zasadzie we wszystko, co może zaoferować Mercedes-Benz Trucks dla pojazdu ciężarowego. To już drugi pojazd z puli 400 wyprodukowanych przez fabrykę egzemplarzy Edition 2, który odebrał wieloletni klient dealera Mercedes-Benz - EWT Automotive w Ołtarzewie.

Mercedes-Benz Uptime – z pomocą firmom transportowym

Coraz większa konkurencja na rynku transportowym sprawia, ze firmy muszą stosować rozwiązania, które obniżą im koszty funkcjonowania i sprawią, że usługa będzie wykonana zawsze na czas.

Wyszukiwarka

Informacje