MAN TGX Individual Lion S - co nowego w nowej ekskluzywnej wersji (video)

MAN Indyvidual 2021

MAN TGX Individual Lion S to ekskluzywny topowy model nowej generacji MAN Truck.

 

Rok po premierze nowej generacji pojazdów ciężarowych MAN w lutym 2020 r. na rynku debiutuje MAN Individual Lion S, flagowy model nowej generacji pojazdów ciężarowych MAN Truck & Bus. MAN TGX Individual Lion S wyruszy w trasę w lutym 2021 r., aby uczcić rocznicę premiery NTG. Oprócz wyjątkowej kolorystyki TGX Lion S jest ciężarówka bardzo ekskluzywną. Jego sportowy wygląd oraz niepowtarzalny design i elementy wyposażenia nie pozostawiają nic do życzenia. Trudno tez szukać na rynku podobnie skonfigurowanego ciągnika siodłowego

Göran Nyberg, członek zarządu ds. Sprzedaży i Marketingu w firmie MAN Truck & Bus SE, był podekscytowany prezentacją najwyższej klasy modelu w nowym formacie MAN QuickStop YouTube: - Gdy pierwszy raz spojrzałem na tę ciężarówkę, to naprawdę dostałem gęsiej skórki. To uczucie pojawia się zarówno patrząc na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu. Założę się, że będziemy mieli wielu kierowców i właścicieli firm transportowych, którzy będą dumni z prowadzenia i posiadania takiego modelu. Ta ciężarówka jest naprawdę piękna!.

MAN TGX Individual LION S - na zewnątrz i wewnątrz 

Ciężarówka zwraca uwagę efektem wizualnym na zderzaku i lusterkach, a także różnymi czerwonymi akcentami, które podkreślają unikalny styl nowej generacji samochodów ciężarowych MAN. Elegancka stylistyka chłodnicy z czarnym lakierem i chromowanymi listwami podkreślonymi na czerwono, opcjonalna belka dachowa z lampami LED, przednie i boczne pałąki ze stali nierdzewnej, czarne kołpaki i ekskluzywna roleta przeciwsłoneczna MAN Individual zapewniają charakterystyczny dla nowego TGX Lion S wygląd zewnętrzny.

Co znajdziemy wewnątrz kabiny? Czerwony szew ozdobny na wielofunkcyjnej kierownicy skórzanej podkreśla sportowy charakter MAN TGX Individual Lion S. Pokrowce na siedzenia wykonane z prawdziwej skóry Alcantara mają szwy również w kolorze czerwonym, a podłokietniki i wstawki drzwi są dopasowane do siebie. Na zagłówkach znajduje się aplikacja z czerwonym lwem. Napis Lion S zdobi chromowane listwy na drzwiach, a czerwone pasy bezpieczeństwa potęgują dynamiczne wrażenie, jakie wywiera ciężarówka.

Standardowy pakiet komfortu kierowcy, obejmujący fotele premium, duży zakres regulacji kierownicy oraz w pełni cyfrowy 12,3-calowy wyświetlacz boczny. Systemy: tempomat adaptacyjny Stop & Go, MAN ComfortSteering, asystent powrotu z pasa ruchu LRA, asystent zmiany pasa i skrętu czy asystent świateł drogowych. Dzięki opcjonalnym funkcjom komfortowym MAN Individual, obejmującym obszerną szafkę ścienną (zamiast drugiego łóżka), zapewniającą do 1400 litrów dodatkowej przestrzeni do przechowywania bagażu oraz możliwość wyposażenia kuchni w kuchenkę mikrofalową i ekspres do kawy. Nowy MAN TGX Lion S to jednak nie tylko elegancki i wygodny. Ciężarówki napędza silnik o mocy 510 lub 640 KM.

Pod szyldem MAN Individual, MAN Truck & Bus oferuje swoim klientom obszerne portfolio opcji w zakresie udoskonalania pojazdów, dostosowań do potrzeb klienta i fabrycznych modyfikacji technicznych. Dotyczy to kabiny i podwozia, a także elektroniki i układu napędowego. Wszystkie dostosowania i modyfikacje są opracowywane i wdrażane przez ekspertów MAN Individual.

 

 

Przeczytaj też:
Sto ciągników siodłowych MAN TGX NG dla Sachs Trans International MAN eTGM w służbie poczty

Grupa Posten Norge wprowadziła do użytku pierwszą 26-tonową w pełni elektryczną ciężarówkę - MAN eTGM.

 

Nowy MAN TGX rok po premierze

Warto odnotować tę datę, gdyż dokładnie rok temu nic jeszcze nie wskazywało, że miniony rok okaże sie tak trudnym dla branży producentów samochodów ciężarowych.

 

MAN QuickStop na YouTube - kolejna wielka premiera już dziś

W dniu 11 lutego 2021 r. firma MAN Truck & Bus zaprezentuje dwie premiery jednocześnie, ujawniając kolejne wiadomości dotyczące nowej generacji ciężarówek MAN Truck.

 

MAN Truck Bus dostarcza aktualizację oprogramowania dla samochodów ciężarowych przez internet

Aktualizację nowej usługi cyfrowej MAN Now można pobrać za pośrednictwem mobilnego Internetu - bez konieczności wizyty w warsztacie.

 

MAN TGX NG w barwach piłkarskich klubów - gratka dla fanów futbolu

MAN Truck & Bus wypuścił na rynek serię modeli ciężarówek MAN TGX NG dla fanów piłki nożnej.

 

MAN TGS NTG dostarczony do pierwszego klienta

Na ukraińskim rynku samochodów ciężarowych zadebiutował MAN TGS.

 

Firma LINK w nowym roku z nowymi ciężarówkami - DAF XF

Firma LINK wzbogaciła swoją flotę o 20 nowych ciągników siodłowych DAF XF FT. To pierwsza partia, z kontraktu na dostawę 83 ciężarówek DAF XF na ten rok.

 

Program wymiany starszych ciężarówek na nowe pod pewnymi warunkami

Niemiecki rząd federalny przyjął program wymiany starych samochodów ciężarowych na nowe, bardziej ekologiczne modele, ale nie tylko.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL