Zwiedzanie linii produkcyjnej zakładów MAN Trucks w ramach Akcji Wielkiej Orkiestry!

MAN Trucks Niepołomice aukcja

Jeśli chcesz zobaczyć, jak powstają najnowsze ciężarówki MAN Nowej Generacji w jednej z największych fabryk w Europie to ta aukcja jest dla ciebie. Taka okazja zdarza się niezwykle rzadko!

 

W najbliższą niedzielę odbędzie się 29. finał Wielkiej Orkiestry. Z inicjatywy niepołomickiego sztabu #527, przy współpracy zakładu MAN Trucks, powstała aukcja, która umożliwi, że na własne oczy będzie można uczestniczyć w procesie produkcji najnowszego modelu ciężarówki.

Zwycięzca aukcji zostanie oprowadzony po linii produkcyjnej i z bezpośrednio zapozna się z poszczególnymi etapami powstawania samochodu ciężarowego. Zakład produkcyjny w Niepołomicach jest jedną z najnowocześniejszych fabryk samochodów w Europie. Na wielu stanowiskach pracę ludzi zastępują roboty, logistyka wewnątrz zakładu odbywa się poprzez zautomatyzowany ruch wózków transportowych. Na końcu zobaczycie, jak wygląda odbiór techniczny pojazdów.

Na wycieczkę po zakładzie MAN Trucks zwycięzca licytacji będzie mógł zabrać ze sobą osoby towarzyszące. Grupa może liczyć maksymalnie pięć osób.

                                                           Wejście do aukcji ⬇⬇⬇

 

 

Przeczytaj też:
Sto ciągników siodłowych MAN TGX NG dla Sachs Trans International Nowi klienci elektrycznych pojazdów MAN

Kędzierzyn Koźle to pierwsze polskie miasto, które zdecydowało się na zakup produkowanych w fabryce MAN Bus w Starachowicach autobusów elektrycznych.

 

MAN Truck Bus Polska podsumowuje rok i kreśli plany na przyszłość (video)

Rok 2020 w branży transportowej nie był najgorszy. Spektakularne spadki w sprzedaży nowych ciężarówek oraz usługach odnotowano jedynie w pierwszym kwartale roku, w którym nadeszła pierwsza fala pandemii koronawirusa.

 

MAN Truck & Bus Polska wspiera Fundację Ronalda McDonalda

W połowie grudnia br. przedstawiciele firmy MAN Truck & Bus Polska - prezes Zarządu Marc Martinez oraz dyrektor finansowy Michał Fiuta spotkali się z przedstawicielami zarządu Fundacji Ronalda McDonalda.

 

MAN Drive Experience - testowaliśmy nowe MAN TGX

W dniach 21-22 września mieliśmy okazję uczestniczyć w MAN Truck Drive Experience, czyli imprezie dającej możliwość bliższego poznania MAN TGX Nowej Generacji.

 

Nowe autobusy miejskie MAN Lion’s City z napędem gazowym w Tychach

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach odebrało 23 autobusy miejskie MAN Lion’s City G.

Strażacy szkolili się na nowych kabinach MAN TGX i TGS (Video)

W sobotę 4 lipca na terenie fabryki MAN Trucks w Niepołomicach odbyły się warsztaty szkoleniowe dla straży pożarnej z zakresu ratownictwa technicznego z wykorzystaniem 6 fabrycznie nowych kabin samochodów ciężarowych MAN.

 

DAF Scania MAN - liderzy rynku ciężarowych

W listopadzie br. zarejestrowano 2104 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to mniej o 17,7% niż rok wcześniej.

 

Używany MAN TGX za 950 euro

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL