Ciężarówki Volvo w wynajmie. Volvo Trucks Polska podpisuje duże zamówienie z firmą Hama Polska

Volvo Trucks HAMA

Niemal do ostatniego dnia ubiegłego roku Zespół Volvo Trucks Polska podpisywał nowe kontrakty już na rok 2021.

 

Dokonano też podsumowania współpracy z Firmą Hama Polska (Grupa DBK), której oferta wynajmu średnio i długoterminowego jest uzupełnieniem oferty Volvo Trucks dla klientów szukających typowego rozwiązania bazującego na wynajmie długo i krótkoterminowym.

Współpraca Volvo Trucks z Hama Polska rozpoczęła się w 2019 roku od zakupu 50 ciągników FH 4x2. Kolejne 100 pojazdów dostarczono sukcesywnie, mimo pandemii, w ciągu całego  2020 roku. Kolejne duże zamówienie na następne 130 jednostek z dostawami w roku 2021 prezes Hama Polska - Łukasz Chyliński oraz dyrektor Zarządzająca Volvo Trucks Polska - Małgorzata Kulis podpisali w Młochowie, 15 grudnia 2020 roku, w obecności swoich współpracowników: Janusza Rachwała, Pawła Kęsego i Cezarego Kasperkiewicza.

Większość pojazdów zamówionych przez Hama Polska objętych jest pełnymi- złotymi kontraktami serwisowymi, zapewniającymi niezawodność ich użytkowania dla wspólnych Klientów. To pozwala wierzyć, że obecny 2021 rok zaowocuje kolejnymi kontraktami.

Profil klientów Hama Polska obejmuje wykorzystanie sprzętu zarówno w usługach transportu dalekobieżnego, jak i  komunalnych oraz dystrybucyjnych. To pozwala przypuszczać, że ewentualne zamówienia obejmą podwozia pojazdów Volvo we wszystkich konfiguracjach kabin oraz przeznaczonych do różnych zastosowań. Kolejnym znaczącym efektem współpracy Volvo Trucks z Hama Polska, jest zainteresowanie partnerstwem obu Firm w organizowanych od kilku lat przez Volvo Trucks Polska ofertach rozwiązaniach transportowych 4Poland.

 

Przeczytaj też:
Volvo Trucks w nowy rok z nową gamą ciężarówek i z dużym optymizmem

Wywiad z Małgorzatą Kulis, Dyrektor Zarządzającą Volvo Trucks Polska:

 

Profesjonalni Kierowcy 2021 - społeczna akcja Volvo Trucks

Ponad 80 zawodowych kierowców wzięło udział w wykładach online z bezpiecznej jazdy, a kolejnych 50 sprawdziło swoje umiejętności w praktyce, wsiadając do kabin najnowszych modeli ciężarówek Volvo Trucks i ćwicząc kontrolowane poślizgi na Autodromie Jastrząb w ubiegłym roku.

 

IVECO, Daimler Truck AG, OMV, Shell i Grupa Volvo podejmują współpracę dotyczącą wodorowej ciężarówki

Duże motoryzacyjne koncerny podjęły dziś zobowiązanie do współpracy w zakresie stworzenia warunków dla masowego wdrożenia samochodów ciężarowych zasilanych wodorem w Europie.

 

Samochody ciężarowe Volvo Trucks z aplikacją głosową Alexa

Nowe Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM oraz Volvo FMX będą pierwszymi pojazdami ciężarowymi wyposażonymi w Alexę.

 

Volvo Trucks zapowiada na przyszły rok pełną gamę elektrycznych samochodów ciężarowych

Już w przyszłym roku przewoźnicy w całej Europie będą mogli zamawiać całkowicie elektryczne wersje samochodów ciężarowych Volvo.

 

Volvo Trucks wyprodukuje elektryczną ciężarówkę, która może jeździć bez kierowcy, także w nocy

Volvo Trucks prowadzi prace nad tym projektem w Ameryce Północnej.

 

Alerge Logistic ponownie z Volvo Trucks

Po dwóch latach przerwy Alegre Logistic powraca do ciężarówek Volvo FH.

 

Dziesięć lat Volvo FMX w branży budowlanej

Tak to już dziesięć lat od premiery modelu FMX. Polska premiera odbyła się wówczas w okolicy Wisły.

 

Rejestracje nowych ciężarówek i autobusów - wrzesień 2020

We wrześniu 2020 r. zarejestrowano 2101 pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, to o 13,9% mniej niż rok wcześniej, jednak jest to najwyższy miesięczny wynik licząc od początku roku.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL