Zamówienie na 1300 ciężarówek DAF XF

DAF XF 1300 zamówienie

Na koniec roku DAF Trucks może jeszcze pochwalić się niemałym zamówieniem. Hiszpański przewoźnik zakupił 1300 ciężarówek w kabinie Super Space Cab.

 

Hiszpańska firma transportowa Primafrio Group po raz kolejny złożyła duże zamówienie w firmie DAF Trucks. Zamówienie na flotę zostanie przekazane zgodnie z harmonogramem dostaw, który potrwa do końca 2023 r. Pierwsza partia 400 ciężarówek została właśnie wydana i wyruszy na drogi całej Europy.

Primafrio Group powstała we wczesnych latach 60-tych, stała się wiodącym w branży przewoźnikiem, specjalizującym się w obsłudze chłodzonej i mrożonej żywności. Organizacja jest jedną z najszybciej rozwijających się firm transportowych w Europie. Siedziba Primafrio Group znajduje się w Murcji, a spółki zależne znajdują się w Andaluzji, Katalonii, Kraju Basków i Lizbonie, a także we Francji i Niemczech. Flota Primafrio Group będzie liczyła 900 pojazdów DAF do końca 2020 roku.

 

Przeczytaj też:
Firma LINK w nowym roku z nowymi ciężarówkami - DAF XF

Firma LINK wzbogaciła swoją flotę o 20 nowych ciągników siodłowych DAF XF FT. To pierwsza partia, z kontraktu na dostawę 83 ciężarówek DAF XF na ten rok.

 

Program wymiany starszych ciężarówek na nowe pod pewnymi warunkami

Niemiecki rząd federalny przyjął program wymiany starych samochodów ciężarowych na nowe, bardziej ekologiczne modele, ale nie tylko.

 

Ile kupiliśmy samochodów ciężarowych? Mocny finisz przewoźników w grudniu

W grudniu 2020 r. zarejestrowano 2448 pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, to więcej aż o 37,9% niż rok wcześniej.

 

Volvo Trucks dostarczy podwozia do konwersji elektrycznej dla Futuricum. Faun zajmie się sprzedażą e-ciężarówek

Zakres zamówienia na ciężarówki Volvo obejmuje dostawę podwozia, współpracę przy sprzedaży oraz dostęp do istniejącej infrastruktury posprzedażowej.

 

Leyland Trucks wyprodukował 200-tysięczną ciężarówkę DAF LF

Jubileuszową ciężarówkę DAF LF, z 7,5-tonową pod zabudowę LF City 170, otrzyma brytyjski przewoźnik EVTS z Blackpool.

 

Używane ciężarówki z gwarancją do miliona kilometrów MAN TopUsed - używane samochody ciężarowe Modele DAF CF i XF z unikatowym pakietem dla właścicieli i kierowców

DAF Trucks wprowadza do oferty pakiet Ultimate zawierający wiele atrakcyjnych funkcji, które jeszcze bardziej zwiększają wydajność, bezpieczeństwo i komfort pracy.

 

Volvo Trucks wyprodukuje elektryczną ciężarówkę, która może jeździć bez kierowcy, także w nocy

Volvo Trucks prowadzi prace nad tym projektem w Ameryce Północnej.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL