Krone Swap Liner - naczepa do transportów kombinowanych

Krone Swap Liner

Firma Krone wypuściła na rynek naczepę Swap Liner - przedłużoną naczepę do transportu kontenerów.

 

W ubiegłym roku znowelizowane przepisy ruchu drogowego dla tego zestawu podniosły maksymalną dopuszczalną długość całkowitą z 17,80 m do 17,88 m. W odpowiedzi na zmianę przepisów firma Krone opracowała model naczepy Swap Liner - specjalnie do transportu np. dwóch kontenerów o długości 7,45 m.

Podwozie jest wyposażone w opatentowaną konstrukcję rozsuwanej ramy o wysokości 85 mm, co pozwala operatorom na stosowanie ekonomicznych i trwałych opon 315/80 R 22,5 na osi napędowej.

Specjalne prowadnice z tyłu pojazdu zapewniają precyzyjne zamontowanie i wyrównanie kontenerów. Składane ograniczniki służą do zapewnienia precyzyjnej zamiany, gdy przednia część ruchomej ramy jest umieszczona równo z tyłem rampy.

Dodatkowy system znacznie ułatwia łączenie wymiennych nadwozi. Na życzenie dostępna jest również kamera cofania oraz migające boczne światła pozycyjne. Nowy Swap Liner jest również dostępny w wersji dwuosiowej. Naczepa Krone Swap Liner jest standardowo wyposażona w samosterującą oś.

Nowa naczepa Krone Swap Liner zwiększa wachlarz możliwości wykorzystania zestawu w transporcie kombinowanym.

 

 

Przeczytaj też:
Grupa Krone podsumowała ubiegły rok

W ostatnim roku obrotowym Grupa Krone osiągnęła obroty w wysokości 1,9 miliarda euro (rok wcześniej około 2,2 miliarda euro). Ten rok, ze względu na Covid-19 był nieco gorszy, jednak nienajgorszy.

 

Naczepy - spektakularny wzrost sprzedaży

Tempo wzrostu wyniosło 50,3%, i było ponad dwukrotnie wyższe niż w listopadzie (+25,9% r/r.).

 

Aberg zadba o obsługę posprzedażową wszystkich klientów Grupy Wielton

Grupa Wielton, jeden z większych obecnie graczy na rynku przyczep, naczep i zabudów samochodów ciężarowych podjęła decyzję o wprowadzeniu nowej strategii obsługi posprzedażowej we wszystkich spółkach i rynkach prowadzonej działalności.

 

Przedostatni miesiąc sprzedaży naczep i zmiana lidera

Rejestracje ciężkich przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w ostatnim miesiącu wzrosły o 54,8% po wcześniejszych spadkach utrzymujących się od czerwca ub.r.

 

Czterdzieści nowych naczep Krone

W obecnych czasach, jednorazowa sprzedaż czterdziestu nowych naczep, zasługuje na odnotowanie.

 

W październiku sprzedano więcej naczep

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t przybyło w październiku 2020 r. blisko 2000 pojazdów. Rezultat z ostatniego miesiąca był wyższy, niż przed rokiem, a także wyższy niż we wrześniu.

 

Nowe naczepy chłodnie Cool Liners firmy Krone

W norweskiej firmie transportowej Miniekspress Thermo Transport AS używane są obecnie cztery nowe naczepy Cool Liners firmy Krone.

 

Schmitz Cargobull i Krone łączą siły

Interfejsy Cargobull Telematics i Krone Telematics dostępne w jednym wspólnym systemie.

 

Stopięćdziesiąta naczepa Krone

W ciągu dwóch lat firma Amm Spedition zamówiła ponad 150 naczep Krone.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL