Czterdzieści nowych naczep Krone

STERAC Krone naczepy

W obecnych czasach, jednorazowa sprzedaż czterdziestu nowych naczep, zasługuje na odnotowanie.

 

Podczas oficjalnego przekazania 40 nowych naczep kurtynowych Krone dla firmy transportowej STERAC, dyrektor zarządzający Gerald Rackebrandt i Frank Knuhr (szef zakupów / floty) odwiedzili zakład produkcyjny Krone mieszczący się w Werlte (Niemcy). Podczas zwiedzania fabryki goście przekonali się o ultranowoczesnej lini produkcyjnej naczep.

- W STERAC satysfakcja naszych klientów, w połączeniu z wysoką jakością i niezawodną wydajnością, są naszym najwyższym priorytetem. Doświadczamy tych wartości także w firmie Krone. Do naszej floty bezkompromisowo wymagamy wysokiej jakości pojazdów. Naczepy Krone trzeba pochwalić za bardzo dobre systemy obsługi samej naczepy i zabezpieczenie ładunku. Właśnie z tych powodów zdecydowaliśmy się na 30 Krone Profi Liners i 10 Krone Mega Liner z systemem Safe Curtain. I wreszcie, serwis - w Krone jest on również doskonały. Mamy bardzo dobre doświadczenia też z różnymi funkcjami oferowanymi przez Krone np. Krone Telematics - poinformował Frank Knuhr.

W imieniu zespołu Krone dyrektorzy zarządzający: dr Frank Albers i Ralf Faust, a także regionalny kierownik sprzedaży Frank Kosse podziękowali firmie STERAC za odnowione zamówienie i zaufanie do firmy Krone. - Cieszymy się, że mogliśmy ponownie przekonać firmę STERAC do naszych pojazdów i usług. Coraz częściej klienci decydują się, oprócz samych naczep, również na cyfryzację i usługi telematyczne dostosowane do ich wymagań. W tym względzie stale poszerzamy naszą ofertę, na przykład o pakiety Fair Care - podkreślili dr Frank Albers i Ralf Faust.

Założona w 1979 roku firma specjalizuje się w europejskim transporcie drogowym, magazynowaniu i logistyce, odprawach celnych, pakowaniu i konfekcjonowaniu towarów. Ponadto STERAC oferuje również usługi specjalnie dostosowane do potrzeb swoich klientów. Flota STERAC składa się obecnie ze 150 naczep (w tym 130 firmy Krone).

 

 

Przeczytaj też:
Grupa Krone podsumowała ubiegły rok

W ostatnim roku obrotowym Grupa Krone osiągnęła obroty w wysokości 1,9 miliarda euro (rok wcześniej około 2,2 miliarda euro). Ten rok, ze względu na Covid-19 był nieco gorszy, jednak nienajgorszy.

 

Naczepy - spektakularny wzrost sprzedaży

Tempo wzrostu wyniosło 50,3%, i było ponad dwukrotnie wyższe niż w listopadzie (+25,9% r/r.).

 

Aberg zadba o obsługę posprzedażową wszystkich klientów Grupy Wielton

Grupa Wielton, jeden z większych obecnie graczy na rynku przyczep, naczep i zabudów samochodów ciężarowych podjęła decyzję o wprowadzeniu nowej strategii obsługi posprzedażowej we wszystkich spółkach i rynkach prowadzonej działalności.

 

Przedostatni miesiąc sprzedaży naczep i zmiana lidera

Rejestracje ciężkich przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w ostatnim miesiącu wzrosły o 54,8% po wcześniejszych spadkach utrzymujących się od czerwca ub.r.

 

Krone Swap Liner - naczepa do transportów kombinowanych

Firma Krone wypuściła na rynek naczepę Swap Liner - przedłużoną naczepę do transportu kontenerów.

 

W październiku sprzedano więcej naczep

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t przybyło w październiku 2020 r. blisko 2000 pojazdów. Rezultat z ostatniego miesiąca był wyższy, niż przed rokiem, a także wyższy niż we wrześniu.

 

Nowe naczepy chłodnie Cool Liners firmy Krone

W norweskiej firmie transportowej Miniekspress Thermo Transport AS używane są obecnie cztery nowe naczepy Cool Liners firmy Krone.

 

Schmitz Cargobull i Krone łączą siły

Interfejsy Cargobull Telematics i Krone Telematics dostępne w jednym wspólnym systemie.

 

Stopięćdziesiąta naczepa Krone

W ciągu dwóch lat firma Amm Spedition zamówiła ponad 150 naczep Krone.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL