Nowe naczepy chłodnie Cool Liners firmy Krone

Cool Liner Krone

W norweskiej firmie transportowej Miniekspress Thermo Transport AS używane są obecnie cztery nowe naczepy Cool Liners firmy Krone.

 

Naczepy chłodnie Krone zostały wyspecyfikowane zgodnie z wymaganiami Miniekspress, m.in. wysokość wewnętrzna 2800 mm, dwupoziomowy załadunek z przestrzenią podłogową na 54 palety. Zmienny podział stref chłodzenia jest możliwy dzięki izolowanej ścianie działowej w kierunku wzdłużnym. To rozwiązanie daje trzy indywidualnie regulowane komory do transportu świeżych i mrożonych towarów. Dodatkowy parownik, na tylnym portalu, zapewnia doskonałą regulację temperatury w poszczególnych komorach. Kolejną cechą nowego Cool Liner są elektryczne windy załadunkowe.

Firma Miniekspress oferuje kompletne rozwiązania logistyczne od magazynowania po transport i specjalizuje się w szczególności w transporcie chłodniczym. W całej Norwegii Miniekspress zapewnia transport żywności regularnymi usługami; ponadto firma jeździ codziennie z czterech terminali w regionie Nordland, Troms i Finnmark, oddalonych od siebie o około 1500 km. Flota pojazdów Miniekspress liczy około 200 jednostek.

Miniekspress koncentruje się na transporcie artykułów spożywczych, w tym towarów mrożonych, chłodzonych i suchych. Miniekspress również transportuje i przechowuje kwiaty, a także leki czy części maszyn.

 

 

Przeczytaj też:
Grupa Krone podsumowała ubiegły rok

W ostatnim roku obrotowym Grupa Krone osiągnęła obroty w wysokości 1,9 miliarda euro (rok wcześniej około 2,2 miliarda euro). Ten rok, ze względu na Covid-19 był nieco gorszy, jednak nienajgorszy.

 

Naczepy - spektakularny wzrost sprzedaży

Tempo wzrostu wyniosło 50,3%, i było ponad dwukrotnie wyższe niż w listopadzie (+25,9% r/r.).

 

Aberg zadba o obsługę posprzedażową wszystkich klientów Grupy Wielton

Grupa Wielton, jeden z większych obecnie graczy na rynku przyczep, naczep i zabudów samochodów ciężarowych podjęła decyzję o wprowadzeniu nowej strategii obsługi posprzedażowej we wszystkich spółkach i rynkach prowadzonej działalności.

 

Przedostatni miesiąc sprzedaży naczep i zmiana lidera

Rejestracje ciężkich przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w ostatnim miesiącu wzrosły o 54,8% po wcześniejszych spadkach utrzymujących się od czerwca ub.r.

 

Krone Swap Liner - naczepa do transportów kombinowanych

Firma Krone wypuściła na rynek naczepę Swap Liner - przedłużoną naczepę do transportu kontenerów.

 

Czterdzieści nowych naczep Krone

W obecnych czasach, jednorazowa sprzedaż czterdziestu nowych naczep, zasługuje na odnotowanie.

 

W październiku sprzedano więcej naczep

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t przybyło w październiku 2020 r. blisko 2000 pojazdów. Rezultat z ostatniego miesiąca był wyższy, niż przed rokiem, a także wyższy niż we wrześniu.

 

Schmitz Cargobull i Krone łączą siły

Interfejsy Cargobull Telematics i Krone Telematics dostępne w jednym wspólnym systemie.

 

Stopięćdziesiąta naczepa Krone

W ciągu dwóch lat firma Amm Spedition zamówiła ponad 150 naczep Krone.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL