Schmitz Cargobull i Krone łączą siły

Schmitz-Cargobull Krone

Interfejsy Cargobull Telematics i Krone Telematics dostępne w jednym wspólnym systemie.

 

Firmy transportowe korzystające z systemów telematycznych dwóch wiodących producentów naczep: Schmitz Cargobull i Krone mogą teraz uzyskać dostęp do danych, dla wszystkich swoich pojazdów, za pośrednictwem jednego wspólnego systemu - niezależnie od zainstalowanego sprzętu telematycznego lub używanego portalu telematycznego.

- W przypadku firm transportowych kwestie normalizacji danych, nadsyłanych z różnych interfejsów pojazdów, są kluczowe - wyjaśniają: Ralf Faust, dyrektor zarządzający Krone Service i Marnix Lannoije, dyrektor zarządzający Schmitz Cargobull Telematics, we wspólnym oświadczeniu - ciągła analiza danych z naczepy, w celu wspierania procesów biznesowych, jest bardzo ważna. Jednak standaryzacja staje się podstawowym elementem całościowego zarządzania flotą i znacznie zmniejsza wewnętrzne koszty procesów. Otwarte przetwarzanie danych jest niezwykle ważne nie tylko dla monitorowania, zabezpieczania i śledzenia ładunku, ale dla wszystkich procesów automatyzacji związanych z naczepą. Ostatecznie klienci szukają tylko jednego systemu, dzięki któremu uzyskają wszystkie dane pojazdu. Zapewniamy dzięki kompatybilność Cargobull Telematics i Krone Telematics. Każdy klient może pobrać wszystkie potrzebne dane w dedykowanym portalu telematycznym.

Jest to cyfrowy kamień milowy dla wielu firm transportowych, ale takrze kamień milowy we współpracy pomiędzy dwoma największymi producentami naczep.

Przeczytaj też:
Naczepy EcoGeneration - nowa propozycja Schmitz Cargobull dla transportu

Nowe podejście do zrównoważonego rozwoju - to motto nowej koncepcji pojazdu EcoGeneration firmy Schmitz Cargobull.

 

Grupa Krone podsumowała ubiegły rok

W ostatnim roku obrotowym Grupa Krone osiągnęła obroty w wysokości 1,9 miliarda euro (rok wcześniej około 2,2 miliarda euro). Ten rok, ze względu na Covid-19 był nieco gorszy, jednak nienajgorszy.

 

Naczepy - spektakularny wzrost sprzedaży

Tempo wzrostu wyniosło 50,3%, i było ponad dwukrotnie wyższe niż w listopadzie (+25,9% r/r.).

 

Aberg zadba o obsługę posprzedażową wszystkich klientów Grupy Wielton

Grupa Wielton, jeden z większych obecnie graczy na rynku przyczep, naczep i zabudów samochodów ciężarowych podjęła decyzję o wprowadzeniu nowej strategii obsługi posprzedażowej we wszystkich spółkach i rynkach prowadzonej działalności.

 

Przedostatni miesiąc sprzedaży naczep i zmiana lidera

Rejestracje ciężkich przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w ostatnim miesiącu wzrosły o 54,8% po wcześniejszych spadkach utrzymujących się od czerwca ub.r.

 

Krone Swap Liner - naczepa do transportów kombinowanych

Firma Krone wypuściła na rynek naczepę Swap Liner - przedłużoną naczepę do transportu kontenerów.

 

Czterdzieści nowych naczep Krone

W obecnych czasach, jednorazowa sprzedaż czterdziestu nowych naczep, zasługuje na odnotowanie.

 

W październiku sprzedano więcej naczep

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t przybyło w październiku 2020 r. blisko 2000 pojazdów. Rezultat z ostatniego miesiąca był wyższy, niż przed rokiem, a także wyższy niż we wrześniu.

 

Nowe naczepy chłodnie Cool Liners firmy Krone

W norweskiej firmie transportowej Miniekspress Thermo Transport AS używane są obecnie cztery nowe naczepy Cool Liners firmy Krone.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL